... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

7. TRIČKO KROUŽKU.

 

Naše trička jsou tyrkysové barvy s krátkým rukávem, kdy na zadní části trička ve výši lopatek je vytištěn znak našeho kroužku. Na přední straně trička kroužku ve výši prsou na levé straně , má člen natištěné své jméno (nebo zvolenou českou jednoduchou přezdívku) v červené barvě. Na levém rukávu ve výšce 4 centimetry od spodního okraje, má každý člen kroužku modrý funkční znak. Na pravém rukávu ve výšce 8 centimetrů od spodního okraje, má každý člen kroužku modré kolečko na získávání odbornosti na základě tref.

 

Funkční znak i kolečko odbornosti si každý člen kroužku objednává a zakoupí u svého trenéra, po předložení svého trika kroužku. Cena funkčního znaku je 50,- Kč. Cena kolečka odbornosti je 50,- Kč.

 

Jak a kde si tedy tričko kroužku objednat. Již několik let úspěšně spolupracujeme s Karvinskou reklamní firmou „Reklama u náměstí s.r.o., paní Váňové (odkaz níže). Zde stačí přijít, oznámit že chcete tričko pro své dítě do kroužku NERF X TEAM - Karviná. Sdělíte (popřípadě proberete) správnou velikost trička Vašeho dítěte (raději ať je trochu volnější), a sdělíte jaký nápis (jmenovku nebo přezdívku bude Vaše dítě mít na tomto triku). Pak již jen se stačí domluvit na vyzvednutí a úhradě. Tričko zpravidla je hotové v rozmezí 5 - 10 pracovních dnů a cena se aktuálně pohybuje na základě velikosti 210 - 250,- Kč.

 

Kde se tedy firma „Reklama u náměstí s.r.o“ nachází?

 

REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o

Fryštatská 88/4

Karviná - Fryštát

733 01

 

tel: 703 132 223

email: info@reklamníprace.cz

web: https://reklamniprace.cz/

GPS: 49°51'14.2"N 18°32'34.9"E

mapa: https://goo.gl/maps/Msusqzy3aTYBXhR76

 

Zde vkládáme soubor PDF, který je možné si stáhnout nebo kliknutím na něj otevřít. Uvidíte tak jak naše tričko kroužku vypadá a jak správně našít funkční štítek o kolečko odbornosti. Aby bylo tričko platné, musí být znaky taktéž správně umístěny.

 

- tričko kroužku -

 

- takže pokud jste došly ve čtení až sem, klikněte níže na odkaz myškou a pokračujte na další info stránku -

 

- deník člena -

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode