... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

LETNÍ NERF TÁBOR (NE) UNIKNEŠ 2020

 
 
 
Motivace hry:
 

... Ty i mnoho další  lidí se objeví na tajemném místě. Nevíte proč jste zde, nevíte za jakým účelem jste zde, nevíte co Vás čeká. Vše se máte brzy dozvědět. Jistě však víte že aby jste přežili a unikli z ostrova, musíte mít tým, protože v týmu je síla. Vždy Vám tvrdili že musíte být silní a Vy jste dostali strach, ale zapomněli Vám říct že síla je v týmu! A Vy chcete dostat svůj tým z ostrova. A vy chcete uniknout! ...

 

Při této táborové hře která je určena pro děti od 8 – 15 let (kluky i holky), využijete NERF blastery, budete se navigovat pomocí GPS, odhalovat různá tajemství a vyzkoušíte si své schopnosti jednotlivce ale i celého týmu. Poznáte cenu přátelství, soudržnosti a vytrvalosti dosáhnout cíle. To je tento letní tábor (NE) UNIKNEŠ!

 

Pro koho je tábor vhodný.

Tábor je určen pro děti od 8 – 15 let (kluky i holky), které nemají problém s pohybem a pohybovými hrami v přírodě. Neočekávají luxusní vybavení s dostupnou wifinou, internetem a mobilním super signálem. Je určen pro Ty děti které již nějakou zkušenost s táborem mají a jsou připraveny na každé počasí, kdy ví že součástí přírody je i hmyz a zvířata, mají rádi zábavu a dokáží spolu komunikovat i jinak než přes PC a mobil. Je pro děti které si tábor a hru jedou užít a chtějí opravdu něco zažít!

 

Co vás čeká?

Každý přihlášený účastník si nejprve zahraje samostatnou hru v které může získat něco pro svůj budoucí herní tým, kdy tímto může přispět k získání barvy svého budoucího herního týmu. Na základě speciálního klíče, pak bude každý hráč přiřazen k svému budoucímu hernímu týmu, se kterým se zúčastní první objevitelské hry.

Pak už bude jen stačit v jednotlivých hrách získávat potřebný materiál, informace a potřeby přežít. Zároveň však i spolupracovat navzájem společně ve svém herním týmu a nikoho nenechat padnout. Protože zachránit se můžete i sami, otázkou však je zda to bez druhých dokážete!

Všechny hry budou většinou interakční (tedy pohybové úkolovky s bojovými prvky), kdy budete převážně používat získané NERF blastery (vlastní blastery přivezené z domu), vlastní bezpečnostní brýle, dále i papírové koule. Každá hra Vás posune dál a dál, až k úplné možnosti úniku z těchto míst (tedy záchrany) nebo prošvihnutí této možnosti. Vše tedy bude pouze na herním týmu, který však dělají jednotlivci a každý je důležitý a potřebný!

Vyzkoušíte si co ve Vás jako jednotlivci je, vyzkoušíte svou skutečnou odvahu, umění řešit problémy a úkoly, pracovat v neznámém terénu a spoléhat na zkušenost týmového ducha ostatních týmových hráčů, vzájemnou komunikaci a snahu dojít k cíli. Toto vše ve všech denních hrách a několika nočních hrách i speciálním úkolu výdrže. Program se zrealizuje za každého počasí, protože štěstí přeje připraveným!

 

Jaké lze použít NERF blastery.

NERF blastery a ochranné brýle, musí být vlastní, je to součást vybavení na tento letní nerf tábor každého účastníka. Nerf blaster může být jakékoli značky (Hasbro nebo X – SHOT a pod...), mohou být na jakýkoli počet nábojů (doporučujeme minimálně na šest nábojů), mohou být elektrické i manuální. Musí však být na klasické šipkové náboje elite nebo accustrike (tedy nikoli disky, kuličky nebo mega náboje).

Doporučujeme i zbraně s rotačním bubnem než na klasický zásobník. Rotační buben se málokdy zasekne narozdíl od klasického plochého zásobníku. Ve hře pak těžko budete svůj blaster opravovat a přitom hrát bez blasteru (protože každý smí používat ve hře pouze jeden blaster).

Každý může sebou na tábor přivézt NERF blasterů kolik  jen chce (tak jako ochranných brýlí), platí však základní pravidlo že ve hře lze použít jen jeden blaster dle výběru hráče. Každý Nerf blaster i ochranné brýle, musí být jasně, srozumitelně a nezaměnitelně označen jménem nebo značkou daného majitele.

Nerf blastery (i ochranné brýle) se ihned po příjezdu na tábor zkontrolují a odevzdají do zbrojního skladu pod zámek, vydány budou pak vždy až před danou hrou a po hře opět odevzdány do skladu. Po dobu hry si každý majitel za svůj Nerf blaster odpovídá sám. Náboje vždy vydáme z našich prostředků (vždy jen určitý počet) na hráče pro každou hru a po hře vždy posbíráme a uložíme do zbrojního skladu.

 

Co vše při hře budete používat.

Nerf blastery s ochrannými brýlemi, papírové koule, navigační přístroje GPS zn. Garmin, buzoly, vysílačky, morseovu abecedu, mobilní telefony, QR kódy, notebook se speciálním programem a další herní materiál na logiku, pohyb a akci.

 

Mobil, MP3,4 a tablety.

Tyto zařízení u nás nemají šanci, pokud nejsou využívány při hře nebo ve volném čase, tak aby nerušili ostatní a nebylo třeba vyžadovat po vedoucích jejich nabití. Vedoucí mají své mobilní telefony a v případě nutnosti může dítě volat domů od vedoucího. Totéž platí i pro rodiče, kdy mohou volat na telefon vedoucího tábora. U nás si děti ve svém volnu mohou zapujčit deskové a společenské hry (pro více dětí nebo plní jeden z mnoha úkolů určených pro volno).

 

... Na všechny se těší přípravný kolektiv (NE) UNIKNEŠ ..

Zdeňka (Karel) a Zdeněk.

 

Kontaktní osoba:

Zdeňka Grinvalská

tel: 731 635 550

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

Přihláška online (zde níže v odkazu)

 

- online přihláška (klikni) -

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode