... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

... NAŠE DROBNÉ ÚSPĚCHY ...

 
... zde je malá neúplná historie našich minulých i současných úspěchů našich i Vašich dětí ...
 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA 2023 - III. kolo KOPŘIVNICE

 

Dovoluji si Vám všem rodičům poděkovat za podporu Vašich dětí, které se zúčastnili v letošním školním roce sérii třech kol Moravskoslezské NERFLIGY 2023 (Ostrava 18.února, Karviná 25. března a Kopřivnice 15. dubna 2023). Letošní ročník byl zvláště náročný vzhledem k větší nemocnosti a tudíž neustálým aktuálním změnám nominací hráčů do jednotlivých kol.

 

Zároveň chci poděkovat všem našim zúčastněným dětem v jednotlivých kolech MSKN a jejich plnému nasazení. Kdy je vcelku nakonec jedno jestli se umístili na prvních třech nejcennějších místech či nikoli, protože všechny herní týmy vždy pro naše středisko získali cenné body. Body, které nám ve finále přinesly dva mistrovské tituly (kdy třetí nám i díky naší nepozornosti trenéra nakonec nevyfoukla tolik obávaná Ostrava ale Kopřivnice, které ve finále překvapivě zabodovala).

 

Díky zvláště hráčům kteří tuto hru opravdu berou vážně a nenechají se zlomit neúspěchem, nevymlouvají se že už jsou na to staří, nevzdávají to a jsou opravdu hrdí na své výsledky tak jako my trenéři na ně (i když se jim mnohdy toto nedává patřičně najevo - musím uznat že máme v Karviné v této činnosti super děti bez rozdílu v kategorii).

 

Jde většinou i o naše hráče z řad starších týmů, kteří si opravdu poctivě odehráli všechny kola ať už se jim dařilo či nikoli a kteří bohužel neměli za sebe prozatím další herní týmy. Jsou to kluci týmu: SHOTS ... Slavič Jakub, Pletnický Lukáš, Medviď Michal a kluci týmu: HUMI - II... Klopec Vašek, Nastulczyk Martin a Sznapka Jakub (naši dlouholetí hráči). A je na ně spoleh v tom, že když se jednomu týmu nedaří, dotáhne to druhý tým a naopak.

 

Chci poděkovat i hráčům jenž se opakovaně zúčastnili některých kol, když nám některé děti onemocněli nebo jsme museli hledat narychlo zástupy. Jsou to předně děti: Kawulok Adam, Krajčovič Filip, Humlíček Václav a naše jediná super hráčka z řad děvčat: Pryszczová Joanna (kterou nám mimochodem velice závidí Kopřivnice). Jsou to samozřejmě i další mnohé děti z řad mini a mladších, kteří velmi hodně pomohli k letošnímu výkonu. A mám zato že se nám podařilo vytvořit vcelku fajn kolektiv dětí, které spolu nemají jakýkoliv problém napříč kategoriemi když se spolu potkají na soutěžích - a tak to má být.

 

... a teď tedy něco ke Kopřivnici ..

 

MINI. Za mini kategorii hráli děti z týmu: ÚDER: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander (první místo) a z týmu: ZÁSAH:  Kasza Vojtěch, Vrba Antonín, Gavlovský Tobiáš (třetí místo). V této kategorii jsme již předem na základě předchozích výsledků věděli že budeme Mistři Moravskoslezského kraje a přesto děti bojovali jako lvi a vybojovali první a třetí místo a potvrdili tak naše prvenství v kraji. Jsme tak Mistři Moravskoslezského kraje v kategorii MINI.

Je třeba připomenout že opět dva naše týmy v kategorii MINI, sice v jiném složení se probojovali i na kvalifikaci na Mistrovství republiky NERF LIGY České republiky, kde budou hájit v kategorii starších jméno našeho kroužku a střediska. A to v Ostravě 6. května 2023. Držte jim palce.

 

MLADŠÍ. Za mladší kategorii hráli děti z týmu: DRACI:  Pryszczová Joanna, Krajčovič Filip,  Šlapka Jakub (druhé místo) a z týmu: TOP:  Labaj Adam,  Martinčko Alex, Gábor Tomáš (páté místo). V této kategorii jsme zaostávali o celý jeden bod za Ostravou, kdy naše strategie byla porazit Ostravu. To se nám nakonec povedlo a získali jsme více bodů jako Ostrava, ale podcenili jsme Kopřivnici na domácí půdě. Ta nakonec o 0,7 bodu byla lepší a získala tak titul pro rok 2023 ona. Zde stačilo aby se náš druhý tým umístil na třetím místě, což se mu nepovedlo. Musíme však dodat že Kopřivnice má v této kategorii opravdu silné celky a domácí půda to znásobuje. Takže v této kategorii jsme více-mistři - tedy druzí (a i to je pěkné).

 

STARŠÍ. Za starší kategorii hráli děti z týmu: SHOTS: Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub (první místo) a z týmu: HUMI II: Klopec Václav, Nastulczyk Martin, Sznapka Jakub (páté místo). Zde jsme si vůbec nebyli jisti zda titul získáme nad Ostravou, nad kterou jsme vedli pouze o 0,01 bod. Vše ještě nakonec vyhrotil náš herní tým HUMI II., když se neprobojoval do hry o 1. - 4. místo. Ale díky tomu že to nevzdal a bojoval tak aby získal cenné body ve hře o 5. - 7. místo a nakonec to uhrál na 5. místo. Dal šanci našemu týmu SHOTS že se nemuseli stresovat a stačilo jim uhrát 2. místo. Inu nakonec stejně tým SHOTS zabojoval a získal zlatý kov a tím potvrdil, že je v současnosti nejlepší herní tým ve starší kategorii v Moravskoslezském kraji.  Ale bez druhého týmu HUMI II., by to stejně nevyšlo. A za to že bojovali o páté místo a nevzdali to, jim patří velký dík a máme z toho opravdu velkou radost že dokáží držet za jeden provaz. Díky kluci. Mno a tím jsme získali v letošním roce titul Mistři Moravskoslezského kraje v kategorii STARŠÍCH.

Je třeba připomenout že tyto oba týmy se probojovali i na kvalifikaci na Mistrovství republiky NERF LIGY České republiky, kde budou hájit v kategorii starších jméno našeho kroužku a střediska. A to v Ostravě 6. května 2023. Držte jim palce.

 

Takže doufám za všechny hráče že pokud se jim dařilo i nedařilo, že budou dále pokračovat i příští rok. Protože tohle není hra kde se stárne, ale kde se zdokonaluje a vždy patří vítězství těm co na něm poctivě pracují. Mnozí od nás už odešli a myslím že nakonec zůstalo to super jádro. Takže pokud někdo myslí že vezme do zaječích ... tak bacha, máme dobré střelce :-).

 

Ještě jednou dík všem za super sezónu a snad znovu spolu v další.

 

... jsme tedy ...

 

MISTŘI NERFLIGY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE - MINI

VÍCEMISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE - MLADŠÍ

MISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE - STARŠÍ

 

- VÝSLEDKOVÁ TABULKA -

 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA 2023 - II. kolo KARVINÁ

V sobotu 25.03.2023 se na ZŠ a MŠ Družba, Karviná uskutečnilo II. kolo Moravskoslezské Nerfligy 2023. Tato krajská soutěž má již svůj čtvrtý ročník, kdy tyto tři kola pořádají jednotlivé organizace Moravskoslezského kraje, které jsou zapojené do této soutěže. Letošní II. kolo MSKN 2023, pořádal kroužek NERF X TEAM, Karviná pod záštitou Střediska volného času Juventus, Karviná p.o.

Hrálo se ve třech kategoriích (mini, mladší a starší), vždy šest herních týmů (dva za každou organizaci) nasazených za SVČ Ostrava, SVČ Karviná a DDM Kopřivnice. V každé kategorii bylo možné získat tři medailové místa a cenné body pro zúčastněné organizace. Součet bodů za všechny tři kola pak určí Mistra Moravskoslezského kraje.

Za SVČ Juventus v kategorii mini, jsme nasadili dva herní týmy X - TEAM: Burysz Vojtěch, Kasza Vojtěch, Szkorupa Damián, Král Filip, ktří obdrželi cenné první místo. Druhý nasazený herní tým mini ZÁSAH: Betlach Martin, Koribanič Martin, Gavlovský Tobiáš, Vrba Antonín vybojovali třetí medailové místo.

V kategorii mladších, jse taktéž nasadili dva herní týmy, TOD: Mokrý Štěpán, Humlíček Václav, Kawulok Adam, kteří vybojovali druhé místo. Druhý nasazený herní tým DRACI: Šlapka Jakub, Gábor Tomáš, Krajčovič Filip, získali čtvrté místo.

V kategorii starších jsme taktéž nasadili zkušené dva herní týmy, SHOTS: Medviď Michal, Slavič Jakub, Pletnický Lukáš, kteří pro nás získali drahocenné první medailové místo. Druhý herní tým HUMI -II: Klopec Václav, Nastulczyk Martin a Sznapka Jakub, pro nás opět vybojovali třetí medailové místo.

Tímto chci všem našim hráčům bez rozdílu poděkovat, nejen za medaile ale plné nasazení a hru fair play a získání cenných bodů do celkového součtu. Z devíti medailových míst jsme získali pět, což je skvělé.

Nemohu samozřejmě neopomnět vydatnou pomoc našich skvělých ochotných rodičů, trenérů, instruktorů a klubu instruktorů ze střediska včetně jejich pedagogických a IT pracovníků. Bez nich všech by toto nešlo uskutečnit a jistě by jsme nedosáhli takto skvělých výsledků. Všemu ještě není konec, a čeká nás finální kolo MSKN 15.dubna 2023 v Kopřivnici. Tak nám všichni držte palce.

MINI.

1. X - TEAM - Karviná

2. ZÁSAH - Karviná

3. ŇUŇU - Kopřivnice

4. BÉČKA - Ostrava

5. HOGO FOGO - Kopřivnice

6. BABIČČINY BÁBOVKY - Ostrava

 

MLADŠÍ.

1. MINEBLOCK - Ostrava

2. TOD - Karviná

3. HUHU - Kopřivnice

4. DRACI - Karviná

5. OSTRAVA !!! - Ostrava

6. ŽUŽU - Kopřivnice

 

STARŠÍ.

1. SHOTS - Karviná

2. LOPATY Z OSTRAVY - Ostrava

3. HUMI - II. - Karviná

4. ELITA NÁRODA - Ostrava

5. HULA HULA - Kopřivnice

6. FRUFRU - Kopřivnice

 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA 2023 - I. kolo OSTRAVA

 

V sobotu 18.12.2023 se na Středisku volného času Ostrava - Moravská Ostrava uskutečnilo 1. kolo Moravskoslezské Nerfligy 2023. Tato krajská Nerfliga se skládá ze tří kol a v každém kole se účastní tříčlenné herní týmy ve třech věkových kategoriích (mini, mladší a starší) zastoupené čtyřmi organizacemi (Bruntál, Ostrava, Karviná a Kopřivnice). Celkem tedy bylo v tomto kole nasazeno 6 týmů mini, 7 týmů mladších a 4 týmy starších. Kdy za sportovně zájmový kroužek NERF X TEAM, Karviná, který existuje již devátým rokem, bylo vysláno 5 herních týmů.

Za kategorii mini to byl tým Zásah: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander, kteří se umístili na druhém místě a tým X TEAM: Burysz Vojtěch, Palát Matyas, Betlach Martin, kteří se umístili na třetím medailovém místě.

V kategorii mladších jsme vyslali dva herní týmy, a to TOP: Sznapka Jakub, Humlíček Václav, Krajčovič Filip, kteří se umístili na čtvrtém místě a tým Úder: Kawulok, Gavlovský, Lukašík Michal, kteří se umístili na pátém místě.

V kategorii starších jsme nasadili jeden herní tým starších, a to tým END: Medviď Michal, Pletnický Lukáš, Slavič Jakub, kteří se umístili na třetím medailovém místě.

Tímto chceme poděkovat všem našim zúčastněným hráčům ve všech kategoriích bez ohledu zda dovezli medaile, podpory rodičů a práci našich trenérů. Naše týmy získali za své umístění cenné body které se pak za všechny tři kola sčítají v každé kategorii. Součet za všechny tři kola pak teprve ukáže kdo bude mistrem Moravskoslezského kraje v které kategorii.

 

- odkaz na fotky ze soutěže (klikni na něj myškou) -

... I. kolo MSKN 2023 Ostrava ...

 

2. PŘÁTELSKÝ ZÁPAS

SVĆ AMOS, ČESKÝ TĚŠÍN - SVČ JUVENTUS, KARVINÁ

 

V sobotu 11.02.2023 se uskutečnil přátelský zápas mezi dvěma středisky volného času, a to: Střediskem volného času Amos, Český Těšín a Střediskem volného času Juventus, Karviná. Přátelák se uskutečnil v tělocvičně střediska Amos v Českém Těšíně.

Vzhledem že Český Těšín hrál svůj druhý turnaj vůbec, věnovali jsme tedy první půlhodinku přípravou, seznámení s pravidly, úpravou herního kolbiště a přípravou potřebných tabulek. Následně jsme zahráli ukázkovou hru a vše pak mohlo začít.

Hráli jsme všechny tři kategorie (MINI, MLADŠI a STARŠÍ), kdy za Český Těšín postavilo středisko 1 mini herní tým, 2 mladší herní týmy a 1 starší herní tým. Za středisko Karviná jsme postavili 2 mini herní týmy, 2 mladší herní týmy a 1 starší herní tým.

Naši hráči z Karviné jistě byli překvapeni velikostí nových zábran, kdy je vidět že Český Těšín šel po I. kole do sebe. Ale každé středisko to má jinak a velikost zábran není určená. Taktiku tak musí každý herní tým zvolit přímo na daném kolbišti. Výhodu tu samozřejmě mají vždy domácí borci, znalí zábran i velikosti hřiště, tak to prostě je.

 

Turnaj probíhal 3 hodiny s dvěma  přestávkami na oddech našich rozhodčích, které jsme přivezli z Karviné (Gábor Jan,   Szkorupová Tamara a pan Burysz) a samozřejmě má maličkost a naše skvělé instruktory (Stuchlík Jan, Szkorupová Tamara a Slavič Jakub). Děti se střídali dle kategorii, takže na jeden tým přišel vždy čas co 30 minut (takže tito byli odpočatí). Časomíru nám dělal velmi přesně a kvalitně trenér Českého Těšína Bielczyk Adam.

Český Těšín, jakožto domácí klub měl samozřejmě velkou diváckou základnu, avšak i nám dojeli podporovatelé dětí z řad rodičů za což jim moc děkujeme a určitě to děti alespoň trochu vybičovalo ke hře. Turnaj to byl pěkný pro děti, pro rozhodčí a doprovod náročnější (ale děti byli super jak po cestě tak i při hře). Všem děkujeme a zde jsou vloženy výsledky (dole pak jednotlivé tabulky zápasů a výsledkovka).

 

MINI.

1. ZÁSAH - Karviná

2. VÝSADKÁŘI - Český Těšín

3. ÚDER - Karviná

 

MLADŠÍ.

1. COMANDÉŘI - Český Těšín

2. THÓR - Karviná

3. STŘELCI - Český Těšín

4. DOT - Karviná

 

STARŠÍ.

1. HUMI II. - Karviná

2. KOUZELNÍCI - Český Těšín

 

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. ZÁSAH: Moravčinský Alexander, Burysz Vojtěch, Klaput Matyáš

02. ÚDER: Szkorupa Damián, Betlach Martin,

 

MLADŠÍ.

01. THÓR: Šlapka Jakub, Krajčovič Filip, Mokrý Štěpán

02. DOT: Pryszczová Joanna, Stejskal Nikolas Samuel, Procházka Tobiáš

 

STARŠÍ.

01. HUMI II: Nastulczyk Martin, Klopec Václav, Medvíď Michal

 

- tabulka her -

... herní výsledky v tabulce ...

 

- odkaz na fotky ze soutěže (klikni na něj myškou) -

... II. kolo PZ Český Těšín - Karviná ...

 

KRAJSKÉ KOLO NERFLIGY ČR - BRUNTÁL

 
V sobotu 14. ledna 2023 se konal postupový turnaj NERFLIGY ČR v Bruntále. Zúčastnilo se jej 28 tříčlenných herních týmů ve třech kategoriích (mini, mladší a starší) v zastoupení 6 organizací z celého Moravskoslezského kraje. Za SVČ Juventus, Karviná a kroužek NERF X TEAM se v každé kategorii zúčastnili 2 herní týmy, kdy do republikové soutěže mohli postoupit pouze první tři nejúspěšnější týmy v každé kategorii.
 
V kategorii MINI se zúčastnilo 7 herních týmů a náš herní tým Úder: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander, se umístil na prvním místě a herní tým Zásah: Burysz Vojtěch, Szkorupa Damián, Palát Matyas, získali druhé místo a oba týmy tak postupují do vyšší soutěže.
 
V kategorii MLADŠÍ se zúčastnilo 12 herních týmů a náš herní tým Thor: Humlíček Václav, Gábor Tomáš, Šlapka Jakub se umístili na pátém místě a herní tým Draci: Pryszczová Joanna, Kawulok Adam a Gavlovský se umístili na čtvrtém místě. Ani jeden z těchto týmů nepostupují ale výkon to byl obdivuhodný.
 
V kategorii STARŠÍCH se zúčastnilo 9 herních týmů a náš herní tým Shots: Pletnický Lukáš, Slavič Jakub, Medviď Michal se umístili na druhém místě a herní tým Humi: Nastulczyk Martin, Klopec Václav, Sznapka Jakub se umístil na třetím místě a oba týmy tak postupují do vyšší soutěže.
 
Z celkových postupujících míst jsme tak získali čtyři. Děkuji tímto všem za pěknou a slušnou reprezentaci, pěkné výsledky a poděkování nejen dětem ale hlavně rodičům bez nichž by to nešlo. A teď hurá do přípravy na další pohárovou tříkolovou soutěž a vyšší republikovou soutěž.
 

MINI.

1. ÚDER - Karviná

2. ZÁSAH - Karviná

 

MLADŠÍ.

4. DRACI - Karviná

5. THÓR - Karviná


STARŠÍ.

1. SHOTS - Karviná

2. HUMI II. - Karviná

 

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. ÚDER: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander

02. ZÁSAH: Burysz Vojtěch, Szkorupa Damián, Palát Matyas

 

MLADŠÍ.

01. DRACI: Pryszczová Joanna, Kawulok Adam a Gavlovský

02. THÓR: Humlíček Václav, Gábor Tomáš, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. SHOTS: Pletnický Lukáš, Slavič Jakub, Medviď Michal

02. HUMI II.:Nastulczyk Martin, Klopec Václav, Sznapka Jakub

 

- odkaz na fotky ze soutěže (klikni na něj myškou) -

... krajské kolo NERFLIGA ČR - Bruntál 2023 -

 

1. PŘÁTELSKÝ ZÁPAS 

SVĆ AMOS, ČESKÝ TĚŠÍN - SVČ JUVENTUS, KARVINÁ

 

V sobotu 19.11.2022 se uskutečnil přátelský zápas mezi dvěma středisky volného času, a to: Střediskem volného času Amos, Český Těšín a Střediskem volného času Juventus, Karviná. Přátelák se uskutečnil v tělocvičně střediska Amos v Českém Těšíně.

Vzhledem že Český Těšín hrál svůj první turnaj vůbec, věnovali jsme tedy první hodinku přípravou, seznámení s pravidly, úpravou herního kolbiště a přípravou potřebných tabulek. Následně jsme zahráli ukázkovou hru a vše pak mohlo začít.

Hráli jsme všechny tři kategorie (MINI, MLADŠI a STARŠÍ), kdy za Český Těšín postavilo středisko 1 mini herní tým, 2 mladší herní týmy a 1 starší herní tým. Za středisko Karviná jsme postavili 2 mini herní týmy, 2 mladší herní týmy a 2 starší herní týmy.

Naši hráči z Karviné jistě byli překvapeni velikostí zábran, kdy je vidět že jsou zvyklí na něco většího. Ale každé středisko to má jinak a velikost zábran není určená. Taktiku tak musí každý herní tým zvolit přímo na daném kolbišti. Výhodu tu samozřejmě mají vždy domácí borci, znalí zábran i velikosti hřiště, tak to prostě je.

 

Turnaj probíhal 3 hodiny s dvěma 10 minutovými přestávkami na oddech našich rozhodčích, které jsme přivezli z Karviné (Gábor Jan, Jagošová Šárka, Koch Jiří) a samozřejmě má maličkost a naše skvělé instruktory (Stuchlík Jan, Szkorupová Tamara a Slavič Jakub). Děti se střídali dle kategorii, takže na jeden tým přišel vždy čas co 30 minut (takže tito byli odpočatí). Časomíru nám dělal velmi přesně a kvalitně trenér Českého Těšína Bielczyk Adam.

Český Těšín, jakožto domácí klub měl samozřejmě velkou diváckou základnu, avšak i nám dojeli podporovatelé dětí z řad rodičů za což jim moc děkujeme a určitě to děti alespoň trochu vybičovalo ke hře. Turnaj to byl pěkný pro děti, pro rozhodčí a doprovod náročnější (ale děti byli super jak po cestě tak i při hře). Všem děkujeme a zde jsou vloženy výsledky (dole pak jednotlivé tabulky zápasů a výsledkovka).

 

MINI.

1. Výsadkáři - Český Těšín

2. X - Meni - Karviná

3. Zlatíčka - Karviná

 

MLADŠÍ.

1. Úder - Karviná

2. Duchové - Karviná

3. Farmáři - Český Těšín

4. Dragoni - Český Těšín

 

STARŠÍ.

1. Humi II. - Karviná

2. Zásah - Karviná

3. Vidláci - Karviná

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. X - MENI: Szkorupa Damián, Moravčinský Alexander, Koribanič Martin,

02. ZLATÍČKA: Žofčín Karel, Žofčín Tibor, Betlach Martin,

 

MLADŠÍ.

01. ÚDER: Kawulok Adam, Zbořil Jakub, Pryszczová Joanna

02. DUCHOVÉ: Gábor Tomáš, Humlíček Václav, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. ZÁSAH: Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

02. HUMI II.:Šotkovsky Tobias, Nastulczyk Martin, Klopec Václav

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. Moravčinský Alexandr, Zbořil Jakub, Klaput Matyáš.

02. Szkorupa Damián, Koribanič Martin,

03. Žofčín Karel, Žofčín Tibor, Betlach Martin,

 

MLADŠÍ.

01. Kawulok Adam, Gavlovský Adam, Pryszczová Joanna

02. Gábor Tomáš, Humlíček Václav, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

02. Šotkovsky Tobias, Nastulczyk Martin, Klopec VáclavVíce zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce-teamu/pratelak-19-11-2022/

 

- celková tabulka umístění -

- tabulka MINI - , - tabulka MLADŠÍ - , - tabulka STARŠÍ -

 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA FINÁLE  - KOPŘIVNICE 2022

 

V sobotu 23.04.2022 se v hale Kopřivnici uskutečnilo finálové kolo III. ročníku Moravskoslezské NERFLIGY. Celkem se sešlo 22 herních týmů ve třech kategoriích, zastoupených SVČ Bruntál, DDM Kopřivnice, SVČ Ostrava a SVČ Karviná. Karvinské celky obhajovali mistrovské tituly kraje za předešlou sezónu jehož byli držiteli.

V kategorii MINI (děti od 6 - 9 let) jsme nasadili dva herní týmy a to: ÚDERNÍCI: Kasza Vojtěch, Moravčinský Alexandr, Vlk Šimon, Gavlovský Adam a PŘEKVÁPKO: Tamáš Martin,  Klaput Matyáš, Burysz Vojtěch. Kluci bojovali o cenné body pro získání opětovného titulu. Bohužel Ostrava prokázala své kvality a náš herní tým ÚDERNÍCI skončili na pátém místě a herní tým PŘEKVÁPKO na šestém místě. Nepodařilo se nám tak obhájit mistrovský titul za předešlou sezónu. Je však nutné říci že šlo o zcela novou herní sestavu našich dětí a napoprvé to byl hezký výkon.

V kategorii MLADŠÍ (děti od 10 - 12 let) jsme nasadili opět dva herní týmy, a to: JEZDCI: Sznapka Jakub, Majda David, Zbořil Jakub, Šlapka Jakub a ŠLAPETO: Humlíček Vašek, Kawulok Adam, Czafrango Vojtěch. Kluci bojovali o cenné body pro získání opětovného titulu. A přestože se umístil herní tým ŠLAPETO na čtvrtém místě a herní tým JEZDCI na pátém místě, tak jsme mistrovský titul obhájili i v této sezóně. Zde musím pouze dodat že jsme museli na poslední chvíli měnit herní týmy, ale kluci bojovali.

V kategorii STARŠÍ (děti 13 - 16 let) jsme měli nasazeny zase dva herní týmy a to:HUMI: Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Slavič Jakub a TOP: Labaj Adam, Medviď Michal, Pletnický Lukáš. Tyto herní týmy zabojovali a obhájili opět náš mistrovský titul. A to přestože jsme museli jeden herní tým vytvořit z mladších a starších hráčů.

Celkový výsledek tedy je, že jsme v kategorii Mladší a Starší mistři Moravskoslezské NERFLIGY za rok 2021/2022 a vicemistři v kategorii Mini za rok 2021 / 2022. A víme že je třeba mnohé ještě zlepšit.

Chci tak poděkovat všem hráčům jenž se postupně v jednotlivých kolech účastnili a získali tak pro nás cenné body, které nakonec vedly k celkovému výsledku tak jaký je. A samozřejmě že bez podpory rodičů těchto dětí by to nebylo myslitelné. Děkujeme tedy všem a těšíme se na příští sezónu.

 

JSME:

MISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V MLADŠÍ KATEGORII 2021/2022

MISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE VE STARŠÍ KATEGORII 2021/2022

VÍCEMISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V MINI KATEGORII 2021/2022

 

- ODKAZ NA VÝSLEDKY -


 

FINÁLE NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY

 
ZPRÁVA Z FINÁLE  NERFLIGY ČR  - OSTRAVA 2022
 
V sobotu 09. dubna 2022 se odehrálo další finále NERFLIGY České republiky. Dosavadní mistři republiky za všechny tři kategorie byl náš kroužek NERF X TEAM KARVINÁ. Na soutěži jsme podlehli technicky zdatnějším soupeřům a to jak vlastní taktikou tak i hrou v neznámem prostředí na které se neuměli děti aklimatizovat. Pravdou i je že jsme udělali několik zásadních chyb v taktice a opět děti podcenili soupeře - soupeře s kterým již jednou vyhráli. Po tomto ročníku NERFLIGY ČR jsme se ctí odevzdali titul lepščím borcům v republice a současně obsadili ve všech kategoríích všechna třetí místa. Takže opět jsme neodjeli bez medailí. Za naš kroužek titul obhajovali:
 
MINI KATEGORIE
Pryszczová Joanna, Szkorupa Damián, Gavlovský Adam, Kasza Vojtěch
 
MLADŠÍ KATEGORIE
Medviď Michal, Humlíček Václav, Kawulok Adam, Král Tobiáš
 
STARŠÍ KATEGORIE
Šotkovský Tobias, Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Slavič Jakub
 
všem děkujeme za vzornou reprezentaci
 
 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA I. kolo OSTRAVA

 

ZPRÁVA Z 1. KOLA  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY  - OSTRAVA 2021

 

V sobotu 06.11.2021 se na Středisku volného času Odstrčilova, Moravská Ostrava uskutečnilo první kolo MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY, tříčlenných herních týmů ve třech herních kategorii (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ). Tuto soutěž velmi úspěšně organizovalo výše zmíněné středisko zastoupené Adamem Zadubanem a Ondřejem Bílkem.

V soutěži v kategorii MINI, se zúčastnilo 4 herní družstva, v kategorii MLADŠÍCH se zúčastnilo 8 herních družstev  a v kategorii starších pouze tři herní družstva.V každé kategorie hrály herní družstva systémem „každý s každým“. Soutěžních družstev by bylo více, ale zkomplikovala jejich účast situace okolo Covid - 19, a vše okolo.

Prvního kola se zůčastnili organizace z Bruntálu,Ostravy,Karviné a Kopřivnice. Naše všechny nasazené Karvinské herní družstva přivezly cenné medaile a získaly důležité body do celkového výpočtu umístění v Moravskoslezské NERFLIZE. Naše umístění dopadlo nakonec po mnohých nelehkých a litých bojích takto:

 

MINI kategorie:

 

3. místo: KULÍŠCI - Moldřik Patrik,  Lebeda Felix, Vlk Šimon.

 

MLADŠÍ kategorie:

 

1. místo: POHOĎÁCI - Král Tobiáš, Nastulczyk Martin, Slavič Jakub

2. místo: ÚDER - Medviď Michal, Vrána Daniel, Humlíček Václav

 

STARŠÍ kategorie:

 

1. místo: HUMI - Ludvik Patrik, Šotkovský Tobias, Klopec Václav.

 

Všem herním družstvům blahopřejeme a děkujeme za účast. Všichni dosud nezůčastnění členové kroužku budou nominováni v dalších kolech této MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIZE. Nejbližší druhé kolo bude opět v Ostravě v lednu 2022, místo původní Opavy.

 

MÍSTNÍ KOLO NERFLIGA ČR - KARVINÁ 2021

 

ZPRÁVA Z MÍSTNÍHO KOLA NERFLIGY ČR  - KARVINÁ 2021

 

V sobotu 06.11.2021 se na Středisku volného času Juventus, Karviná uskutečnilo místní postupové kolo NERFLIGY ČR, tříčlenných herních týmů ve třech herních kategorii (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ). Tuto soutěž organizoval kroužek NERF X TEAM KARVINÁ.

V soutěži v kategorii MINI, se zúčastnili 4 herní družstva, v kategorii MLADŠÍCH se zúčastnilo 6 herních týmů  a v kategorii starších pouze dvě herní družstva.V každé kategorie hrály herní družstva systémem „každý s každým“. Soutěžních družstev by bylo více, ale zkomplikovala jejich účast situace okolo Covid - 19, a vše okolo, a proto některé herní družstva hrála ve dvou hráčích a dobírala vždy volného hráče z jiného herního týmu. Umístění dopadlo nakonec po mnohých nelehkých a litých bojích takto:

 

MINI kategorie:

 

1. místo: ZLATÁ TROJKA - Szkorupa Damián, Pryszczová Joanna, Gavlovský Adam.

2. místo: LVI - Labaj Samuel, Zbořil Jakub, Kasza Vojtěch.

3. místo: BOHOVÉ - Swiatek Jonáš, Lebeda Felix, Vlk Šimon.

4. místo: ČERVENÍ - Večerka Samuel, Moldřik Patrik.

 

MLADŠÍ kategorie:

 

1. místo: PREDÁTOŘI - Král Tobiáš, Swiatek Ondřej.

2. místo: SUPI - Medviď Michal, Pletnický Lukáš, Kuchař Radek.

3. místo: SALÁTI - Slavič Jakub, Labaj Adam.

4. místo: KEČUP - Vrána Daniel, Kawulok Adam, Humlíček Václav.

5. místo: HADI - Martinčko Alex, Czafrango Vojtěch, Majda David.

6. místo: OPIČÁCI - Kubinec Samuel, Galuszka Michael, Chrysostomidis Michael

 

STARŠÍ kategorie:

 

1. místo: HUMI - Ludvik Patrik, Šotkovský Tobias, Klopec Václav.

2. místo: A. KOLIK - Drien Tomáš, Kovařík Tomáš, Firla Tobiáš.

 

Všechny umístěné herní družstva na prvních místech, postupují do oblastního kola NERFLIGY ČR, která se uskuteční v lednu 2022 na Středisku volného času Bruntál. V kategorii MLADŠÍ, se čeká na rozhodnutí koordinátora Moravskoslezského kraje zda postoupí i herní družstvo umístěné na druhém místě. Všem herním družstvům blahopřejeme a děkujeme za účast.

 

- foto z turnaje (odkaz vložím ihned jak fotky získám do archívu) -

 

... NAŠE ÚSPĚCHY 2019 ...

 
JSME MISTŘI NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY
ZA ROK 2019, VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH.
 
JSME MISTŘI NERF LIGY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
ZA ROK 2019, VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH.

 

V SOBOTU 15.2.2020, JSME SE STALI

MISTRI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY MLADŠÍ 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

KILLERS

Klopec Václav, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš

 

A ZÍSKALI I 5. MÍSTO

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

TSUNAMI 2

Andódy Matyáš, Ludvik Patrik, Hudziec Roman a Mach Ondřej

 

a stali jsme se i

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY STARŠÍ 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

REBELOVÉ

Drien Tomáš, Klopec Richard, Kovařík Tomáš

 
 

V SOBOTU 11.1.2020, JSME SE STALI

MISTRI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY MINI 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

TSUNAMI

Osička Patrik, Kubíček Vít, Calabro Dorian a Ferenc Daniel

 

A ZÍSKALI I 6. MÍSTO

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

RYCHLÝ ZÁSAH

Holovka Ondřej, Veneny Petr, Sznapka Jakub a Suchý Richard

 

 

 

V SOBOTU 16.5.2019, JSME SE STALI

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY 2019 - MINI KATEGORIE

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY 2019 - MLADŠÍ KATEGORIE

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY STARŠÍ 2019 - STARŠÍ KATEGORIE

DÍKY HRÁČŮM HERNÍH TÝMŮ

všech dětí kroužku, které se postupně střídali v jednotlivých kolech

 

!!! BLAHOPŘEJEME !!!

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode