... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

... NAŠE DROBNÉ ÚSPĚCHY ...

 
... zde je malá neúplná historie našich minulých i současných úspěchů našich i Vašich dětí ...
 

MÁME VOLNÉ MÍSTA

MINI 6 - 7 LET (1 MÍSTO)

MLADŠÍ 10 - 12 LET (2 MÍSTA)

STARŠÍ 13 - 15 LET (3 MÍSTA)


NEŽ PODÁTE PŘIHLÁŠKU,

INFORMUJTE SE NA VOLNÉ MÍSTO HLAVNÍHO TRENÉRA!

 

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519, e-mail: Ur.Zd@seznam.cz, kniha: kniha o všem
 
 

1. PŘÁTELSKÝ ZÁPAS 

SVĆ AMOS, ČESKÝ TĚŠÍN - SVČ JUVENTUS, KARVINÁ

 

V sobotu 19.11.2022 se uskutečnil přátelský zápas mezi dvěma středisky volného času, a to: Střediskem volného času Amos, Český Těšín a Střediskem volného času Juventus, Karviná. Přátelák se uskutečnil v tělocvičně střediska Amos v Českém Těšíně.

Vzhledem že Český Těšín hrál svůj první turnaj vůbec, věnovali jsme tedy první hodinku přípravou, seznámení s pravidly, úpravou herního kolbiště a přípravou potřebných tabulek. Následně jsme zahráli ukázkovou hru a vše pak mohlo začít.

Hráli jsme všechny tři kategorie (MINI, MLADŠI a STARŠÍ), kdy za Český Těšín postavilo středisko 1 mini herní tým, 2 mladší herní týmy a 1 starší herní tým. Za středisko Karviná jsme postavili 2 mini herní týmy, 2 mladší herní týmy a 2 starší herní týmy.

Naši hráči z Karviné jistě byli překvapeni velikostí zábran, kdy je vidět že jsou zvyklí na něco většího. Ale každé středisko to má jinak a velikost zábran není určená. Taktiku tak musí každý herní tým zvolit přímo na daném kolbišti. Výhodu tu samozřejmě mají vždy domácí borci, znalí zábran i velikosti hřiště, tak to prostě je.

 

Turnaj probíhal 3 hodiny s dvěma 10 minutovými přestávkami na oddech našich rozhodčích, které jsme přivezli z Karviné (Gábor Jan, Jagošová Šárka, Koch Jiří) a samozřejmě má maličkost a naše skvělé instruktory (Stuchlík Jan, Szkorupová Tamara a Slavič Jakub). Děti se střídali dle kategorii, takže na jeden tým přišel vždy čas co 30 minut (takže tito byli odpočatí). Časomíru nám dělal velmi přesně a kvalitně trenér Českého Těšína Bielczyk Adam.

Český Těšín, jakožto domácí klub měl samozřejmě velkou diváckou základnu, avšak i nám dojeli podporovatelé dětí z řad rodičů za což jim moc děkujeme a určitě to děti alespoň trochu vybičovalo ke hře. Turnaj to byl pěkný pro děti, pro rozhodčí a doprovod náročnější (ale děti byli super jak po cestě tak i při hře). Všem děkujeme a zde jsou vloženy výsledky (dole pak jednotlivé tabulky zápasů a výsledkovka).

 

MINI.

1. Výsadkáři - Český Těšín

2. X - Meni - Karviná

3. Zlatíčka - Karviná

 

MLADŠÍ.

1. Úder - Karviná

2. Duchové - Karviná

3. Farmáři - Český Těšín

4. Dragoni - Český Těšín

 

STARŠÍ.

1. Humi II. - Karviná

2. Zásah - Karviná

3. Vidláci - Karviná

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. X - MENI: Szkorupa Damián, Moravčinský Alexander, Koribanič Martin,

02. ZLATÍČKA: Žofčín Karel, Žofčín Tibor, Betlach Martin,

 

MLADŠÍ.

01. ÚDER: Kawulok Adam, Zbořil Jakub, Pryszczová Joanna

02. DUCHOVÉ: Gábor Tomáš, Humlíček Václav, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. ZÁSAH: Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

02. HUMI II.:Šotkovsky Tobias, Nastulczyk Martin, Klopec Václav

 

Soupiska SVČ Juventus, Karviná p.o. (NERF X TEAM).

 

MINI.

01. Moravčinský Alexandr, Zbořil Jakub, Klaput Matyáš.

02. Szkorupa Damián, Koribanič Martin,

03. Žofčín Karel, Žofčín Tibor, Betlach Martin,

 

MLADŠÍ.

01. Kawulok Adam, Gavlovský Adam, Pryszczová Joanna

02. Gábor Tomáš, Humlíček Václav, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

02. Šotkovsky Tobias, Nastulczyk Martin, Klopec VáclavVíce zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce-teamu/pratelak-19-11-2022/

 

- celková tabulka umístění -

- tabulka MINI - , - tabulka MLADŠÍ - , - tabulka STARŠÍ -

 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA FINÁLE  - KOPŘIVNICE 2022

 

V sobotu 23.04.2022 se v hale Kopřivnici uskutečnilo finálové kolo III. ročníku Moravskoslezské NERFLIGY. Celkem se sešlo 22 herních týmů ve třech kategoriích, zastoupených SVČ Bruntál, DDM Kopřivnice, SVČ Ostrava a SVČ Karviná. Karvinské celky obhajovali mistrovské tituly kraje za předešlou sezónu jehož byli držiteli.

V kategorii MINI (děti od 6 - 9 let) jsme nasadili dva herní týmy a to: ÚDERNÍCI: Kasza Vojtěch, Moravčinský Alexandr, Vlk Šimon, Gavlovský Adam a PŘEKVÁPKO: Tamáš Martin,  Klaput Matyáš, Burysz Vojtěch. Kluci bojovali o cenné body pro získání opětovného titulu. Bohužel Ostrava prokázala své kvality a náš herní tým ÚDERNÍCI skončili na pátém místě a herní tým PŘEKVÁPKO na šestém místě. Nepodařilo se nám tak obhájit mistrovský titul za předešlou sezónu. Je však nutné říci že šlo o zcela novou herní sestavu našich dětí a napoprvé to byl hezký výkon.

V kategorii MLADŠÍ (děti od 10 - 12 let) jsme nasadili opět dva herní týmy, a to: JEZDCI: Sznapka Jakub, Majda David, Zbořil Jakub, Šlapka Jakub a ŠLAPETO: Humlíček Vašek, Kawulok Adam, Czafrango Vojtěch. Kluci bojovali o cenné body pro získání opětovného titulu. A přestože se umístil herní tým ŠLAPETO na čtvrtém místě a herní tým JEZDCI na pátém místě, tak jsme mistrovský titul obhájili i v této sezóně. Zde musím pouze dodat že jsme museli na poslední chvíli měnit herní týmy, ale kluci bojovali.

V kategorii STARŠÍ (děti 13 - 16 let) jsme měli nasazeny zase dva herní týmy a to:HUMI: Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Slavič Jakub a TOP: Labaj Adam, Medviď Michal, Pletnický Lukáš. Tyto herní týmy zabojovali a obhájili opět náš mistrovský titul. A to přestože jsme museli jeden herní tým vytvořit z mladších a starších hráčů.

Celkový výsledek tedy je, že jsme v kategorii Mladší a Starší mistři Moravskoslezské NERFLIGY za rok 2021/2022 a vicemistři v kategorii Mini za rok 2021 / 2022. A víme že je třeba mnohé ještě zlepšit.

Chci tak poděkovat všem hráčům jenž se postupně v jednotlivých kolech účastnili a získali tak pro nás cenné body, které nakonec vedly k celkovému výsledku tak jaký je. A samozřejmě že bez podpory rodičů těchto dětí by to nebylo myslitelné. Děkujeme tedy všem a těšíme se na příští sezónu.

 

JSME:

MISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V MLADŠÍ KATEGORII 2021/2022

MISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE VE STARŠÍ KATEGORII 2021/2022

VÍCEMISTŘI MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V MINI KATEGORII 2021/2022

 

- ODKAZ NA VÝSLEDKY -


 

FINÁLE NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY

 
ZPRÁVA Z FINÁLE  NERFLIGY ČR  - OSTRAVA 2022
 
V sobotu 09. dubna 2022 se odehrálo další finále NERFLIGY České republiky. Dosavadní mistři republiky za všechny tři kategorie byl náš kroužek NERF X TEAM KARVINÁ. Na soutěži jsme podlehli technicky zdatnějším soupeřům a to jak vlastní taktikou tak i hrou v neznámem prostředí na které se neuměli děti aklimatizovat. Pravdou i je že jsme udělali několik zásadních chyb v taktice a opět děti podcenili soupeře - soupeře s kterým již jednou vyhráli. Po tomto ročníku NERFLIGY ČR jsme se ctí odevzdali titul lepščím borcům v republice a současně obsadili ve všech kategoríích všechna třetí místa. Takže opět jsme neodjeli bez medailí. Za naš kroužek titul obhajovali:
 
MINI KATEGORIE
Pryszczová Joanna, Szkorupa Damián, Gavlovský Adam, Kasza Vojtěch
 
MLADŠÍ KATEGORIE
Medviď Michal, Humlíček Václav, Kawulok Adam, Král Tobiáš
 
STARŠÍ KATEGORIE
Šotkovský Tobias, Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Slavič Jakub
 
všem děkujeme za vzornou reprezentaci
 
 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA I. kolo OSTRAVA

 

ZPRÁVA Z 1. KOLA  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY  - OSTRAVA 2021

 

V sobotu 06.11.2021 se na Středisku volného času Odstrčilova, Moravská Ostrava uskutečnilo první kolo MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY, tříčlenných herních týmů ve třech herních kategorii (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ). Tuto soutěž velmi úspěšně organizovalo výše zmíněné středisko zastoupené Adamem Zadubanem a Ondřejem Bílkem.

V soutěži v kategorii MINI, se zúčastnilo 4 herní družstva, v kategorii MLADŠÍCH se zúčastnilo 8 herních družstev  a v kategorii starších pouze tři herní družstva.V každé kategorie hrály herní družstva systémem „každý s každým“. Soutěžních družstev by bylo více, ale zkomplikovala jejich účast situace okolo Covid - 19, a vše okolo.

Prvního kola se zůčastnili organizace z Bruntálu,Ostravy,Karviné a Kopřivnice. Naše všechny nasazené Karvinské herní družstva přivezly cenné medaile a získaly důležité body do celkového výpočtu umístění v Moravskoslezské NERFLIZE. Naše umístění dopadlo nakonec po mnohých nelehkých a litých bojích takto:

 

MINI kategorie:

 

3. místo: KULÍŠCI - Moldřik Patrik,  Lebeda Felix, Vlk Šimon.

 

MLADŠÍ kategorie:

 

1. místo: POHOĎÁCI - Král Tobiáš, Nastulczyk Martin, Slavič Jakub

2. místo: ÚDER - Medviď Michal, Vrána Daniel, Humlíček Václav

 

STARŠÍ kategorie:

 

1. místo: HUMI - Ludvik Patrik, Šotkovský Tobias, Klopec Václav.

 

Všem herním družstvům blahopřejeme a děkujeme za účast. Všichni dosud nezůčastnění členové kroužku budou nominováni v dalších kolech této MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIZE. Nejbližší druhé kolo bude opět v Ostravě v lednu 2022, místo původní Opavy.

 

MÍSTNÍ KOLO NERFLIGA ČR - KARVINÁ 2021

 

ZPRÁVA Z MÍSTNÍHO KOLA NERFLIGY ČR  - KARVINÁ 2021

 

V sobotu 06.11.2021 se na Středisku volného času Juventus, Karviná uskutečnilo místní postupové kolo NERFLIGY ČR, tříčlenných herních týmů ve třech herních kategorii (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ). Tuto soutěž organizoval kroužek NERF X TEAM KARVINÁ.

V soutěži v kategorii MINI, se zúčastnili 4 herní družstva, v kategorii MLADŠÍCH se zúčastnilo 6 herních týmů  a v kategorii starších pouze dvě herní družstva.V každé kategorie hrály herní družstva systémem „každý s každým“. Soutěžních družstev by bylo více, ale zkomplikovala jejich účast situace okolo Covid - 19, a vše okolo, a proto některé herní družstva hrála ve dvou hráčích a dobírala vždy volného hráče z jiného herního týmu. Umístění dopadlo nakonec po mnohých nelehkých a litých bojích takto:

 

MINI kategorie:

 

1. místo: ZLATÁ TROJKA - Szkorupa Damián, Pryszczová Joanna, Gavlovský Adam.

2. místo: LVI - Labaj Samuel, Zbořil Jakub, Kasza Vojtěch.

3. místo: BOHOVÉ - Swiatek Jonáš, Lebeda Felix, Vlk Šimon.

4. místo: ČERVENÍ - Večerka Samuel, Moldřik Patrik.

 

MLADŠÍ kategorie:

 

1. místo: PREDÁTOŘI - Král Tobiáš, Swiatek Ondřej.

2. místo: SUPI - Medviď Michal, Pletnický Lukáš, Kuchař Radek.

3. místo: SALÁTI - Slavič Jakub, Labaj Adam.

4. místo: KEČUP - Vrána Daniel, Kawulok Adam, Humlíček Václav.

5. místo: HADI - Martinčko Alex, Czafrango Vojtěch, Majda David.

6. místo: OPIČÁCI - Kubinec Samuel, Galuszka Michael, Chrysostomidis Michael

 

STARŠÍ kategorie:

 

1. místo: HUMI - Ludvik Patrik, Šotkovský Tobias, Klopec Václav.

2. místo: A. KOLIK - Drien Tomáš, Kovařík Tomáš, Firla Tobiáš.

 

Všechny umístěné herní družstva na prvních místech, postupují do oblastního kola NERFLIGY ČR, která se uskuteční v lednu 2022 na Středisku volného času Bruntál. V kategorii MLADŠÍ, se čeká na rozhodnutí koordinátora Moravskoslezského kraje zda postoupí i herní družstvo umístěné na druhém místě. Všem herním družstvům blahopřejeme a děkujeme za účast.

 

- foto z turnaje (odkaz vložím ihned jak fotky získám do archívu) -

 

... NAŠE ÚSPĚCHY 2019 ...

 
JSME MISTŘI NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY
ZA ROK 2019, VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH.
 
JSME MISTŘI NERF LIGY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
ZA ROK 2019, VE VŠECH TŘECH KATEGORIÍCH.

 

V SOBOTU 15.2.2020, JSME SE STALI

MISTRI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY MLADŠÍ 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

KILLERS

Klopec Václav, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš

 

A ZÍSKALI I 5. MÍSTO

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

TSUNAMI 2

Andódy Matyáš, Ludvik Patrik, Hudziec Roman a Mach Ondřej

 

a stali jsme se i

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY STARŠÍ 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

REBELOVÉ

Drien Tomáš, Klopec Richard, Kovařík Tomáš

 
 

V SOBOTU 11.1.2020, JSME SE STALI

MISTRI ČESKÉ REPUBLIKY NERFLIGY MINI 2019

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

TSUNAMI

Osička Patrik, Kubíček Vít, Calabro Dorian a Ferenc Daniel

 

A ZÍSKALI I 6. MÍSTO

DÍKY HRÁČŮM HERNÍHO TÝMU

RYCHLÝ ZÁSAH

Holovka Ondřej, Veneny Petr, Sznapka Jakub a Suchý Richard

 

 

 

V SOBOTU 16.5.2019, JSME SE STALI

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY 2019 - MINI KATEGORIE

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY 2019 - MLADŠÍ KATEGORIE

MISTRI  MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY STARŠÍ 2019 - STARŠÍ KATEGORIE

DÍKY HRÁČŮM HERNÍH TÝMŮ

všech dětí kroužku, které se postupně střídali v jednotlivých kolech

 

!!! BLAHOPŘEJEME !!!

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode