... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

4. ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ČLENA.

 

Každý člen kroužku má své základní vybavení, které si pořizuje na své vlastní náklady a jsou pouze jeho vlastním majetkem o které se stará, pečuje a sám si za ně zodpovídá. Pak jsou věci kroužku, které jsou danému členu kroužku zapůjčeny po dobu jeho činnosti v kroužku a které musí v případě ukončení své činnosti v kroužku vrátit.

 

Každý člen nosí na pravidelné tréninky svůj vlastní schválený NERF blastr (které jsou schváleny najdete v další určené sekci tohoto webu - doporučené NERF blástry), vlastní ochranné brýle a tričko kroužku (které si opět pořizuje na vlastní náklady). Dále pak sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy, tričko kroužku, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, mikinu), deník člena (obdrží člen po úhradě členského od nás k zapůjčení), 2 kusy funkčních propisek, svačinu (oplatek nebo něco drobného), pití v 1 litrové pevné láhvi (nikoli energeťáky nebo kolové nápoje).

 

První měsíc NERF blastr a ochranné brýle nováčkům vždy na tréninku nebo akci, soustředění či soutěži zapůjčíme (taktéž i později pokud se mu NERF blastr zasekne, zapomene jej včetně ochranných brýlí). Náboje používají všichni členové kroužku naše, které zajišťujeme z našich zdrojů.

 

Jakékoli další věci potřebné k účasti na akci, soustředění nebo soutěži, jsou vždy uvedeny v příslušném článku k dané akci, soustředění nebo soutěži (zde na webu v sekci akce).

 

- takže pokud jste došly ve čtení až sem, klikněte níže na odkaz myškou a pokračujte na další info stránku -

 

... doporučené NERF blastry ...

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode