... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

5. DOPRUČENÉ NERF BLÁSTRY.

 

Již deset let se zúčastňujeme dvou hlavních soutěží: postupové soutěže NERFLIGY ČR a několikakolové soutěže MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA. Každá soutěž běží v jiném čase, je jinak postavena ale má stejné pravidla ohledně NERF blástrů

 

1. NERF blastr, smí být jakékoli značky (nejčastěji Hasbro NERF nebo X - Shot), ale pouze na klasické standartní pěnové náboje typu akustrike nebo elite (tedy nikoli na náboje MEGA, pěnové kuličky, disky, autíčka a jiné podobné).

2. NERF blastr, nesmí být na elektrický nebo kombinovaný pohon. Musí být vždy a pouze manuálně ovládané nabíjení a vystřelení klasických standardních nábojů.

3. NERF blastr, nesmí mít aktivní laserový zaměřovač a nesmí být ve tvaru ohrožující spoluhráče nebo i samotného hráče (tvar samostřílu, luku a podobně).

4. NERF blastr, by měl být minimálně na 6 klasických standardních nábojů v provedení bubínkového mechanismu nabíjení (ploché zásobníky se déle nabíjí, ničí náboje a blastery se častěji zasekávají). Neměl by mít možnost vystřelovat více nábojů současně.

5. NERF blastry, nesmí být jinak podomácku upraveny než je standartní provedení uvedené výrobcem daného blastru.

6. NERF blastr, musí mít každý hráč jednoznačně označen tak aby si jej poznal v případě možné záměny. Kdy na blastru smí být dále pak jen logo týmu, značka blastru, popřípadě barevná úprava ale žádná jiná reklama.

 

... NÁMI DOPORUČENÉ A NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ BLASTRY ...

 

01. Nerf Elite 2.0.COMMANDER RD - 6.

Jedná se o manuální blastr, který střílí šipky ELITE. Blastr je vybaven otočným bubnem na 6 šipek, který se velmi jednoduše plní přední stranou. Buben není třeba vyklápět z těla blástru. Dostřel 27 metrů. Cena 280 - 500,- Kč.

Tento typ blástru se považuje za naprostý základ v arzenálu každého Nerf hráče. Je to perfektní blastr pro kohokoliv kdo chce začít s Nerfem a neví jaký blastr si pořídit, nebo chce levný ale zároveň výkonný blastr s rozumnou kapacitou šipek. Na rozdíl od svých předchůdců má blastr více taktických lišt - horní na hlavni, pod hlavní a ze spodu na rukojeti. Blastr je kromě toho vybaven okem pro přichycení ke karabině.

 

 

02. Nerf Elite DISRUPTOR.

Rychlý manuální blaster na šipky Elite, který má bubnový zásobník na šest šipek. Zásadní je, že blaster může být připraven za použití jediného plynulého pohybu. Stačí zatáhnout a uvolnit. Ukazatel dá vědět, jestli je blaster připraven, tehdy musí mít oranžovou barvu. Jedna taktická lišta. Dostřel 27 metrů. Cena 280 - 500,- Kč.

 

 

03. Nerf Elite STROMGARM.

Rychlý manuální blaster na šipky Elite, který má bubnový zásobník na šest šipek. Zásadní je, že blaster může být připraven za použití jediného plynulého pohybu. Stačí zatáhnout a uvolnit. Bubnový zásobník lze bočním tlačítkem vyklopit (starší model - novější nemá). Vzadu na blasteru je oko pro řemínek k upevnění na opasek. Dostřel 22 metrů. Cena 300 - 500,- Kč.

 

 

04. Nerf Elite 2.0. SHOCKWAVE RD - 15.

Hrůzu nahánějící blastr z řady Nerf Elite 2.0. Rychlý manuální blaster na šipky Elite, který má bubnový zásobník na 15 šipek. Buben není třeba vyklápět z těla blástru. Vrchní a spodní taktická lišta. Vzadu na blasteru je oko pro řemínek k upevnění na opasek. Dostřel 20 metrů. Cena 500 - 1000,- Kč.

 

 

05. Nerf Elite 2.0. EAGLEPOINT RD - 8.

Přizpůsobte si blaster pro jakoukoli misi: Tento blaster na šipky Nerf obsahuje odnímatelný zaměřovač a hlaveň, které vám umožňují vytvářet různé styly blasteru a dokonale se vybavit na hry Nerf. Jděte do boje nalehko se základním blasterem, přidejte zaměřovač pro lepší cílení, přidejte hlaveň pro přesnější míření na větší vzdálenost – s blasterem, jste připraveni na cokoli, co bitva přinese. Otočný bubnový zásobník má kapacitu 8 šipek. Vystřelte 8 šipek za sebou a pak rychle dobijte z vestavěného zásobníku na šipky, který pojme 8 šipek. Zaměřte a vystřelte šipky až do vzdálenosti 27 metrů. Blaster má 3 taktické kolejnice k upevnění příslušenství Nerf. Cena 600 - 900,- Kč

 

 

06. Nerf Elite 2.0. TRAILBLAZER - RD - 8 - F.

Blastr má speciální texturovaný design exkluzivně dostupný pro Walmart. Blastr má otočný 8-šipkový buben, takže můžete vystřelit 8 šipek v řadě. Vystřelte šipky s kladívkovou aktivací. Zatáhněte zpět kladivo a stiskněte spoušť pro vystřelení šipky. Jednoduše se přímo nabíjí šipky Elite přímím vložením a nedochází tak k zablokování bubnu a má taktickou drážku, pomocí které si jej můžete přizpůsobit s příslušenstvím Nerf. Dostřel 20 metrů. Cena 400 - 550,- Kč

 

 

07. Zuru Xshot - REFLEX 6.

Toto je zbraň pro opravdové střelce. Díky otočné bubínkové hlavni a přímému nabíjení nedochází k blokování nábojů. Můžete velmi rychle vypálit 6 nábojů na vzdálenost až 25 metrů. Předností této zbraně je natahování pomocí zadního klipu, což zvládne i menší dítě a také velká přesnost. Vrchní taktická lišta. Cena 350 - 500,- Kč

 

 

08. Zuru Xshot -ECCES.

Tento blastr má dva bubínkové výklopné zásobníky, každý na 6 nábojů. Výhodou je vyklopení zásobníku a rychlé nabití s minimální možností zaseknutí blastru. Natahování je manuální pomocí natahovacího vrchního madla. V okolí spouště zajišťovací pojistka proti nenadálému otočení bubínků nebo otevření. Dostřel až 25 metrů. Cena 40 - 550,- Kč

 

 

09. Zuru Xshot - TURBO FIRE.

Turbo výkonný blastr se zaměřovačem a rotačním válcem pro náboje ti umožní vystřelit až 20 šipek v rychlém sledu za sebou. Jednoduché přímé nabíjení s minimální možností zaseknutí náboje. S dostřelem 25 metrů. Vrchní taktická lišta a možnost natahování vrchní i spodní. Zadní úchyt na nosný popruh. Cena 700 - 900,- Kč

 

 

10. Nerf FORTNITE - 6 - SH.

Blaster s bubnovým zásobníkem na 6 nábojů, se nabíjí pomocí kladívkového kohoutku, zatáhnutím za kohoutek dolů připravíte blaster ke střelbě a stisknutím spouště vystřelíte šipku na protivníky. Tento blaster funguje na 6 šipek Nerf Elite, což je dostatečné množství pro plné nabití rotačního bubínku. Oficiální pěnové šipky Nerf Elite jsou skvělé pro vnitřní i venkovní bitvy a jsou testovány na výkon a kvalitu. Dostřel 25 metrů. Cena 600 - 800,- Kč

 

 

11. Nerf DOOMLANDS VAGABOUND.

Tento blastr pump-action má rotující buben na 6 šipek, které můžete vystřílet najednou bez opětovného nabíjení. Snadné boční nabíjení šipkami Elite bez možnosti zaseknutí náboje. Blastr je hůře dostupný. Dostřel až 27 metrů. Vrchní taktická lišta, snadná manuální manipulace. Cena 800 - 1100,- Kč.

 

Tak snad jsme Vám trochu pomohly ve výběru vhodného blastru NERF včetně jednoduchého popisu a přehledu cen. Teď tedy je výběr pouze již na Vás.

 

- takže pokud jste došly ve čtení až sem, klikněte níže na odkaz myškou a pokračujte na další info stránku -

 

... ochranné brýle ...

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode