... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

Tábory NERF 2024

 

V letošním roce 2024 organizujeme s naším kroužkem pod hlavičkou Střediska volného času Juventus, Karviná p.o., dva letní příměstské tábory se zaměřením na hry s NERF blastery v tělocvičně i ve volné přírodě. Naše letní příměstské tábory jsou mnohem jednodušší pro rodiče dětí, kdy dítě přivedou ráno na tábor a odpoledne si jej po práci vyzvednou.

 

- Naše letní příměstské tábory s NERFkou, jsou určeny pro děti kterým není cizí pohyb jak v tělocvičně tak i v terénu v přírodě, mají rádi dobrodružné a strategické hry, jsou alespoň trochu samostatné a umí spolupracovat v kolektivu dětí navzájem. Naopak naše tábory jsou zcela nevhodné pro děti, které nemají o pohyb žádný zájem nebo vyžadují individuální péči a nepředpokládají že budou muset hrát aktivně hry zaměřené na pohyb.

 

- Naše letní příměstské tábory s NERFkou jsou určeny pro kluky i holky ve věku 7 - 15 let, tedy děti s ukončenou první třídou (lze individuálně domluvit popřípadě i mladší věk, pokud bude doprovod staršího sourozence nebo bude dítě výrazně samostatné).

 

- Kapacita našich letních příměstských táborů s NERFkou je pro letošní rok 2024, omezena na maximálně 27 dětí (dále pak již pouze náhradníci). Cena zůstává tak jako minulý rok na částce 1800,- Kč / účastník.

 

- Tábor vede stejný realizační tým jako minulý rok: Zdeněk + Evka + Pavel + Tomáš. Každý tábor má jinou tématickou hru s přesně danými pravidly bodování, které samo vede k dodržování daných pravidel ze strany dětí.

 

- Naše letní příměstské tábory proběhnou dva, vždy od pondělí - pátku. Nástup na tábor je vždy mezi 07:00 - 08:00 hodinou a ukončení vždy mezi 15:00 - 16:00 hodinou, v recepci Střediska volného času Juventus, Karviná p.o.  Pokud máte tedy o některý z našich letních příměstských táborů s NERFkou zájem, klikněte zde níže na odkaz (přesměruje Vás na základní informace k tomuto danému táboru):

 

- ... LPT „Francie“ - Strážci Času 2240 ... 08.07. - 12.07.2024 ... -

- ... LPT „Irsko“ - Dobyvatelé 1560 ... 15.07. - 19.08.2024 ... -

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode