... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

FINÁLE NERFLIGY ČR - ?

 

CO JE TO NERFLIGA ČESKÉ REPUBLIKY?

NERFLIGA ČR je vyšší postupová soutěž, v které se jednotlivé herní tříčlenné týmy musí probojovat ze základních postupových kol v kraji až k finálovému kolu pro celou Českou republiku. Nejprve proběhnou městské kola (v rámci daných kroužků a organizací), z nich postupuje určený počet herních týmů v každé kategorii umístěných na předních místech do krajského kola (počet určuje postupový klíč dle propozic každého kraje). Pokud herní tým uspěje na prvních místech, může postoupit na finálový turnaj NERFLIGY ČR (opět určuje postupový klíč, pravidel „propozic NERFLIGY ČR“). A pokud uspějí ve finálovém turnaji, mohou se stát pro danou sezónu mistři nebo vicemistři České republiky.

 

JAK SE NERFLIGA ČR VYHODNOCUJE?

Systém hry je předem znám, kdy se většinově hraje v základních skupinách a pak na základě pavouka, který je taktéž předem jasný podle umístění daných herních týmů v základní skupině. V základní skupině platí že vítězství = 3 body, vítězství při rozstřelu = 2 body, prohra = 0 bodů, prohra při rozstřelu = 1 bod.

V základních zápasech rozhoduje nejprve počet získaných bodů ve hrách, pokud je stejný, rozhoduje dosažené skóre (tedy počet vstřelených gólů a odečet inkasovaných), pokud i zde by byla shoda, rozhoduje vzájemný zápas. V případě že vzájemný zápas nelze vyhodnotit nebo neproběhl, rozhoduje vyšší počet vstřelených tref.

V případě pavouka, pak rozhoduje kam až se daný herní tým dostane - tedy na které=m místě se umístí a kde tedy dojede.

 

JAK SE SESTAVUJÍ HERNÍ TÝMY DO TÉTO NERFLIGY ČR.

Herní tříčlenné týmy sestavují hráči sami (kdy si přiberou ještě čtvrtého hrajícího náhradníka), kdy s tímto herním týmem pak postupují pokud se jim bude dařit až do finále. V případě že některý hráč z jakýchkoli důvodů se nemůže zůčastnit daného postupového kola, určuje náhradníka po vzájemné poradě hlavní trenér.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K TURNAJI.

 

Chci upozornit že doposud jsme od hlavního organizátora NERFLIGY ČR neobdrželi základní oficiální propozice, a proto jsou prozatím  informace nedostupné. Není to naše chyba, opakovaně jsme o ně žádaly - ale bohužel.

 

KDE A KDY SE TURNAJ USKUTEČNÍ?

Mistrovství republiky se uskuteční v sobotu 11. května 2024 a mělo by se uskutečnit na Středisku volného času Fokus, Nový Jičín ve zdejší sportovní hale.

 

NÁKLADY HRÁČE - PLATBA STARTOVNÉHO.

-

 

Všem potvrzeným účastníkům bude zaslán na kontaktní email (uvedený v přihlášce člena kroužku), platební příkaz (nejpozději v týdnu ............, s pokyny platby. Prosím o uhrazení co nejdříve. Nikoho nebudeme již upozorňovat, kdy pokud někdo nebude mít uhrazeno v daném termínu, bude jeho účast automaticky nenávratně zrušena a bude nahrazen popřípadě náhradníkem.

 

POSTUPUJÍCÍ HRÁČI.

Děti jsou vždy zařazeny do třech kategorii, kdy hrají tak jak se probojovali ze základního postupového městského kola u nás v Karviné. Doplnili jsme pouze hráče tam, kde nebyli ani v tomto základním postupovém městském kole v Karviné.

 

MINI kategorie.

01. FBI:  Szkorupa Damián, Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/
Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/
Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/

02. TITÁNI: - Kiraly Viktor, Heczko Štěpán, Betlach Martin a Beloš Vojtěch.

STARŠÍ kategorie.

01. HUMI - II.: Klopec Václav, Medviď Michal, Gábor Tomáš a Sznapka Jakub.

 

* zvýrazněné a zvětšené jméno nominovaného hráče, znamená jeho potvrzení o účasti

 

INFORMACE O ÚČASTI NOMINOVANÝCH HRÁČŮ.

Prosím zákonné zástupce nominovaných hráčů o potvrzení jejich účasti, nejpozději do .........., do 20:00 hodin. Hráč který nebude potvrzen nebo nebude zrušena zákonným zástupcem písemně jeho účast do tohoto datumu a času, bude vyřazen ze soutěží až do konce školního roku. Každému nepotvrzenému nebo neodhlášenému členu, bude po tomto datu automaticky nenávratně odhlášen a na jeho místo nominovaný jiný hráč. Potvrzení nebo zrušení zašlete pouze písemně, a to sms zprávou, emailem nebo pište zde na webu do knihy o všem.

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem, zde: kniha

 

POTŘEBY HRÁČE NA TURNAJ.

Sportovní oblečeni (tepláky, tričko, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 2,0 litrovou láhev s pitím, celodenní svačinku, doporučený a jasně označený vlastní NERF blastr a ochranné brýle, kopii průkazu pojištěnce, drobné kapesné, 1 sada papírové kapesníčky.

 

SRAZ POTVRZENÝCH NOMINOVANÝCH HRÁČŮ NA TURNAJ.

-

 

UKONČENÍ TURNAJE.

-

 

DODATEK.

-

 

... propozice - pravidla NERFLIGY ...

... článek s výsledkovou tabulkou umístění za 6 sezón -

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode