... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

FINÁLE NERFLIGY ČR - ?

 

CO JE TO NERFLIGA ČESKÉ REPUBLIKY?

NERFLIGA ČR je vyšší postupová soutěž, v které se jednotlivé herní tříčlenné týmy musí probojovat ze základních postupových kol v kraji až k finálovému kolu pro celou Českou republiku. Nejprve proběhnou městské kola (v rámci daných kroužků a organizací), z nich postupuje určený počet herních týmů v každé kategorii umístěných na předních místech do krajského kola (počet určuje postupový klíč dle propozic každého kraje). Pokud herní tým uspěje na prvních místech, může postoupit na finálový turnaj NERFLIGY ČR (opět určuje postupový klíč, pravidel „propozic NERFLIGY ČR“). A pokud uspějí ve finálovém turnaji, mohou se stát pro danou sezónu mistři nebo vicemistři České republiky.

 

JAK SE NERFLIGA ČR VYHODNOCUJE?

Systém hry je předem znám, kdy se většinově hraje v základních skupinách a pak na základě pavouka, který je taktéž předem jasný podle umístění daných herních týmů v základní skupině. V základní skupině platí že vítězství = 3 body, vítězství při rozstřelu = 2 body, prohra = 0 bodů, prohra při rozstřelu = 1 bod.

V základních zápasech rozhoduje nejprve počet získaných bodů ve hrách, pokud je stejný, rozhoduje dosažené skóre (tedy počet vstřelených gólů a odečet inkasovaných), pokud i zde by byla shoda, rozhoduje vzájemný zápas. V případě že vzájemný zápas nelze vyhodnotit nebo neproběhl, rozhoduje vyšší počet vstřelených tref.

V případě pavouka, pak rozhoduje kam až se daný herní tým dostane - tedy na které=m místě se umístí a kde tedy dojede.

 

JAK SE SESTAVUJÍ HERNÍ TÝMY DO TÉTO NERFLIGY ČR.

Herní tříčlenné týmy sestavují hráči sami (kdy si přiberou ještě čtvrtého hrajícího náhradníka), kdy s tímto herním týmem pak postupují pokud se jim bude dařit až do finále. V případě že některý hráč z jakýchkoli důvodů se nemůže zůčastnit daného postupového kola, určuje náhradníka po vzájemné poradě hlavní trenér.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K TURNAJI.

 

Chci upozornit že doposud jsme od hlavního organizátora NERFLIGY ČR neobdrželi základní oficiální propozice, a proto jsou prozatím  informace nedostupné. Není to naše chyba, opakovaně jsme o ně žádaly - ale bohužel.

 

KDE A KDY SE TURNAJ USKUTEČNÍ?

Mistrovství republiky se uskuteční v sobotu 11. května 2024 a mělo by se uskutečnit na Středisku volného času Bruntál ve zdejší sportovní hale.

 

NÁKLADY HRÁČE - PLATBA STARTOVNÉHO.

Startovné v částce 250,- Kč/ hráč, uhradí jako sponzorský příspěvek Středisko volného času Juventus, Karviná, p.o. Děti si budou pouze hradit z vlastních nákladů jízdné autem tam a zpět.

 

NÁKLADY HRÁČE - CESTOVNÉ.

Pojedeme 5 osobními vozy, které budou řídit rodiče některého z účastněných dětí. Náklady na vozidlo jsou rozděleny mezi účastníky (kromě řidiče) jedoucích v daném vozidle. Částku uhradí zákonní zástupci dítěte - rodiče (nebo dítě), přímo řidiči daného vozidla na místě srazu k odjezdu. Částka činí 200,- Kč (v ceně je doprava autem na místo turnaje a zpět do Karviné na místo ukončení akce).

 


POSTUPUJÍCÍ HRÁČI.

Děti jsou vždy zařazeny do třech kategorii, kdy hrají tak jak se probojovali ze základního postupového městského kola u nás v Karviné. Doplnili jsme pouze hráče tam, kde nebyli ani v tomto základním postupovém městském kole v Karviné.

 

MINI kategorie.

01. FBI:  Szkorupa Damián, Koribanič Martin, Moravčinský Alexander, Lorenčík Jakub

Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/
Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/
Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/nase-uspechy/

02. TITÁNI: - Kiraly Viktor, Heczko Štěpán, Betlach Martin, Křístek Eliáš

 

STARŠÍ kategorie.

01. HUMI - II.: Klopec Václav, Medviď Michal, Gábor Tomáš, Sznapka Jakub.

 

INFORMACE O ZMĚNĚ ÚČASTI NOMINOVANÝCH HRÁČŮ.

Prosím zákonné zástupce nominovaných hráčů o dodání informace (kdykoli), v případě že dojde ke změně účasti potvrzeného účastníka soutěže, na níže uvedený kontakt hlavního trenéra kroužku. Po dobu soutěže bude hlavní trenér dostupný pouze na níže uvedeném kontaktním telefonním čísle (pokud nezvedne telefón, ihned jak bude moci Vám zavolá zpět).

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem, zde: kniha

 

POTŘEBY HRÁČE NA TURNAJ.

Sportovní oblečeni (tepláky, tričko, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou),náhradní spodní prádlo a ponožky, ručník a sprchový šampón, 2,0 litrovou láhev s pitím, celodenní svačinku, doporučený a jasně označený vlastní NERF blastr a ochranné brýle, kopii průkazu pojištěnce, drobné kapesné, 1 sada papírové kapesníčky, knihu nebo cokoli co ho zabaví cestou v autě. 

Pokud může být dítěti v autě špatně - doporučujeme 30 minut před cestou podat kinedryl (lze zakoupit v lékárně) a přibalit do kapsy igelitové sáčky a kapesníčky.

 

SRAZ POTVRZENÝCH NOMINOVANÝCH HRÁČŮ NA TURNAJ.

Saz všech potvrzených hráčů, trenérů a instruktorů je v sobotu 11. května 2024, v době od 06:30 - 06:45 hodin, na parkovišti (vedle taxislužby) na hlavním nádraží Karviná. Zde si nasednou účastníci akce do určených aut (pokud již nepřijedou autem z místa bydliště), kdy si uloží své osobní věci do kufru vozu.

Po celou dobu cestou vozidlem nejsou děti pojištěny proti úrazu ze strany střediska, kdy jedou autem s písemným souhlasem zákonného zástupce - rodiče, tohoto daného dítěte. Po celou dobu jízdy ve vozidle ručí za bezpečnost dítěte daný řidič, kdy dítě musí uposlechnout jeho pokynů po doby jízdy.

 Po výstupu z vozidla na místě konání soutěže, do dalšího nástupu d vozidla na cestu domů z akce, je dítě pojištěno proti úrazu střediskem. Po tuto dobu za děti zodpovídá hlavní trenér a trenér pověřený hlavním trenérem (Zdeněk Uriček a Martin Burysz), kdy jako pomocný trenér je přibrán Jan Gábor spolu s instruktorem Tamarou Szkorupovou.

 

JAK JSOU DĚTI ROZDĚLENY DO AUT.

Děti jsou již předem rozděleny do aut a není možné v době odjezdu již tyto určené místa měnit, vzhledem k podpisu bezpečnostní zodpovědnosti řidiče za dané děti a zohledněného souhlasu zákonných zástupců§ s jízdou daným vozidlem. Děti jsou rozděleny takto:

01.Pavelka Jakub (řidič) Škoda Rapid: Moravčinský Alexander, Koribanič Martin, Křístek Eliáš

02. Klopec Petr (řidič) Škoda Superb: Klopec Václav, Sznapka Jakub, Medviď Michal

03. Szkorupová Žaneta (řidič) Škoda Superb: Szkorupová Tamara, Szkorupa Damián, Lorenčík Jakub

04. Heczko Lukáš (řidič) Octávie Facelift: Heczko Štěpán, Kiraly Viktor, Betlach Martin

05. Burysz Martin (řidič) Octávie Combi: Uriček Zdeněk, Gábor Jan, Gábor Tomáš

 

UKONČENÍ TURNAJE.

Ukončení akce je opět v sobotu 11. května 2024 na parkovišti (vedle taxislužby) na hlavním nádraží Karviná v 18:30 hodin, (čas upřesníme zákonným zástupcům sms zprávou nebo telefonicky na jejich kontaktní určený telefón). Je pouze na řidiči a zákonných zástupcích - rodiče dítěte, pokud se s řidičem domluví na dopravě dětí po soutěži až domů. Jinak platí opět ukončení akce na mstě srazu po skončení akce a dopravě dětí zpět do karviné.

DODATEK.

Na místě by měli děti obdržet drobnou svačinku a pití. V případě potřeby pití dětem zajistíme. Děti si zodpovídají samy za vlastní NERF blastr a ochranné brýle (zas tolik úkolů to není). Pokud si vezmou mobilní telefon (kromě Sašy), v době hry je mohou mít u trenéra v batohu, jinak si za něj zodpovídají sami.

 

... propozice - pravidla NERFLIGY ...

... článek s výsledkovou tabulkou umístění za 6 sezón -

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode