... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

VÝSLEDKY 2019

 
 
 
TABULKA DOSAŽENÝCH VÝSLEDKŮ  DOSUD
 
ZNAK
A NÁZEV
 STŘEDISKA
BODY
TURNAJ

 KARVINÁ
BODY
TURNAJ
 
KOPŘIVNICE
BODY
TURNAJ

OSTRAVA
BODY
TURNAJŮ
 DOSUD
UMÍSTĚNÍ
V LIZE
 DOSUD

STŘEDISKO
VOLNÉHO ČASU
BRUNTÁL
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,50
MLADŠÍ KATEGORIE

2,15

STARŠÍ KATEGORIE
1,85
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,00

MLADŠÍ KATEGORIE

0,44

STARŠÍ KATEGORIE
0,40
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,00

MLADŠÍ KATEGORIE

0,00

STARŠÍ KATEGORIE
1,70
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,50

MLADŠÍ KATEGORIE

2,59

STARŠÍ KATEGORIE
3,95
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
3

MLADŠÍ KATEGORIE

4

STARŠÍ KATEGORIE
3

KRAJ.STŘEDISKO
VOLNÉHO ČASU
KARVINÁ
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
4,33

MLADŠÍ KATEGORIE

5,10
STARŠÍ KATEGORIE
5,35
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
4,33

MLADŠÍ KATEGORIE

3,31

STARŠÍ KATEGORIE
2,75
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
4,05

MLADŠÍ KATEGORIE

4,49

STARŠÍ KATEGORIE
3,15
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
12,71

MLADŠÍ KATEGORIE

12,90

STARŠÍ KATEGORIE
11,25
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
1

MLADŠÍ KATEGORIE

1

STARŠÍ KATEGORIE
1

DŮM
DĚTÍ A MLÁDEŽE
KOPŘIVNICE
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,00

MLADŠÍ KATEGORIE

0,95

STARŠÍ KATEGORIE
2,10
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,50

MLADŠÍ KATEGORIE

3,67

STARŠÍ KATEGORIE
5,35
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,40

MLADŠÍ KATEGORIE

4,25

STARŠÍ KATEGORIE
3,65
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
0,90

MLADŠÍ KATEGORIE

8,87

STARŠÍ KATEGORIE
11,10
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
3

MLADŠÍ KATEGORIE

3

STARŠÍ KATEGORIE
2

STŘEDISKO
VOLNÉHO ČASU
MORAVSKÁ OSTRAVA
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
2,16

MLADŠÍ KATEGORIE

4,20

STARŠÍ KATEGORIE
0,00
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
2,16

MLADŠÍ KATEGORIE

4,01

STARŠÍ KATEGORIE
0,00
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
4,05

MLADŠÍ KATEGORIE

0,99

STARŠÍ KATEGORIE
0,00
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
8,37

MLADŠÍ KATEGORIE

9,20

STARŠÍ KATEGORIE
0,00
NEJMLADŠÍ KATEGORIE
2

MLADŠÍ KATEGORIE

2

STARŠÍ KATEGORIE
4


                                                                                                           

SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE   NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
BRUNTÁL A Bachulák Adam, Konigsmarkt Abastien, Dadej Jakub, Mareš Jakub B Bilík Lukáš, Vilášek Ondřej, Šíma David C Kvapil Štěpán, Šiba Filip, Biedermann David KARVINÁ A Laban Daniel, Uherek Jakub, Klopec Václav B Poncza Patrik, Firla Tobiáš, Lazarčík Aleš C Kacz Dominik, Kuděla Patrik, Dičík Karel KOPŘIVNICE A Karasová Adriana, Buzek Viktor, Berka Jakub B Pustějovský Vojtěch, Sopok Tomáš, Hidalgo Manuel C Stehlík Viliam, Bonisch Adrian, Stehlík Vít OSTRAVA A Boháček Jan, Michálek Adam, Kučera David

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE   NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
BRUNTÁL A Bachulák Adam, Konigsmarkt Abastien, Dadej Jakub, Mareš Jakub B Bilík Lukáš, Vilášek Ondřej, Šíma David C Kvapil Štěpán, Šiba Filip, Biedermann David KARVINÁ A Laban Daniel, Uherek Jakub, Klopec Václav B Poncza Patrik, Firla Tobiáš, Lazarčík Aleš C Kacz Dominik, Kuděla Patrik, Dičík Karel KOPŘIVNICE A Karasová Adriana, Buzek Viktor, Berka Jakub B Pustějovský Vojtěch, Sopok Tomáš, Hidalgo Manuel C Stehlík Viliam, Bonisch Adrian, Stehlík Vít OSTRAVA A Boháček Jan, Michálek Adam, Kučera David

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE   NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
BRUNTÁL A Bachulák Adam, Konigsmarkt Abastien, Dadej Jakub, Mareš Jakub B Bilík Lukáš, Vilášek Ondřej, Šíma David C Kvapil Štěpán, Šiba Filip, Biedermann David KARVINÁ A Laban Daniel, Uherek Jakub, Klopec Václav B Poncza Patrik, Firla Tobiáš, Lazarčík Aleš C Kacz Dominik, Kuděla Patrik, Dičík Karel KOPŘIVNICE A Karasová Adriana, Buzek Viktor, Berka Jakub B Pustějovský Vojtěch, Sopok Tomáš, Hidalgo Manuel C Stehlík Viliam, Bonisch Adrian, Stehlík Vít OSTRAVA A Boháček Jan, Michálek Adam, Kučera David

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode