... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

1. PAINTBALL - OSTRAVA 2024

 

SPOLEČNÁ AKCE PRO RODIČE I DĚTI - PAINTBALL.

Vzhledem že mně během posledních dvou let oslovilo vícero rodičů zda by jsme nepřipravili nějakou společnou akci s dětmi ve stylu airsoft nebo NERF, rozhodli jsme se tedy zkusit něco nového, hodně podobného turnajům NERF. Nabízíme tedy tuto akci jak pro děti, tak i jejich rodiče a doufáme že ji nepřipravujeme zbytečně.

 

CO JE PAINTBALL?

Jedná se o bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky ráže 0,68 palce (1,73 cm). Tyto kuličky jsou ze zbraně vypuzovány expandujícím stlačeným vzduchem nebo CO2. Kulička je tvořena pevnou skořápkou na bázi celuloidu, který se používá při výrobě potahovaných pilulek. Uvnitř obsahuje kulička netoxické vodou rozpustné barvivo rozličných barev. Při zásahu cíle skořápka kuličky praská a okolí zásahu je potřísněné barvivem. Tímto způsobem je zasažený (označený) hráč vyřazen ze hry a odchází mimo hřiště do předem určeného prostoru. Zbraně mohou v závislosti na typu zasahovat cíle až na 50 i 80 metrů. Standardní rychlost kuličky v momentu, kdy opouští hlaveň (úsťová rychlost), je 300 fps (stopy za sekundu). Zbraně mohou být upravovány i na rychlost vyšší. Paintball se hraje na hřištích, která se nacházejí dle typu hry ve volné přírodě (military paintball) nebo na vyhrazené ploše (sportovní paintball).

 

CO NÁS ČEKÁ?

Všichni se sejdeme ve stanovený čas na hřišti, v tuto dobu se nás ujme organizátor. Organizátor nás proškolí- bezpečnostní pravidla, zacházení s vybavením a před každou hrou nám vysvětlí daný scénář a úkol dané hry. Průměrně zabere hra 2 hodiny a za tuto dobu stihnete odehrát zhruba 10 her.

 

KDY A KDE SE USKUTEČNÍ.

Tato naše společná akce se uskuteční v sobotu 25. května 2024 od 10:00 . 13:00 hodin, na paintball hřišti Vietcong firmy „ELITE paintball“ v Ostravě - Třebovicích. Jde o exkluzivní areál v Ostravě Třebovicích. Jedinečný lesní terén v centru Ostravy se vzrostlými stromy, množství zátarasů, …

 

... https://www.paintballelite.cz/ ...

 

NÁKLADY NA ÚČASTNÍKA.

Náklady pro účastníka ve věku do 18 ti let je 500,- Kč (600,- Kč pro dospělého),  kdy v ceně je doprava tam a zpět vlakem,  2 hodiny hry (asi 10 her), půjčovné (značkovač, maska, tlak, rukavice), 300 kusů kuliček, kdy další kuličky lze doplnit vždy 1,- Kč kus.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT.

Přihlásit se lze zcela závazně nejpozději do neděle 31.března 2024 do 20:00 hodin. Přehled všech přihlášených je uveden zde níže v tabulce (vložil jsem i všechny původní zájemce - takže pokud někdo změnil názor, informujte mně do daného data přihlášení). Nahlásit své dítě a dospělého lze na email, sms zprávou na tel. kontakt hlavního trenéra:

 

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/info/

 

JAK AKCI UHRADIT.

Na kontaktní email rodičů daného přihlášeného dítěte, přijde opětovně platební příkaz s uvedeným variabilním symbolem. Tyto platební příkazy budou odesílány nejdříve 24. března 2024 a uhrazeny musí být do 10 kalendářních dnů od doručení na daný kontaktní email. V případě že Vám nedojde platební příkaz nejpozději do 7. dubna 202 nebo je problém s platbou, obraťte se na níže uvedený kontakt (nikoli na trenéry), kde vše potřebné vyřeší.

 

ZDEŇKA GRINVALSKÁ

(pedagog volného času)

tel: 731 635 550

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

PAVLA GLETOVÁ

(ekonomické oddělení)

tel: 596 311 530

email: pavlina.gletova@juventus.cz

 

nebo

 

PETRA PECHOVÁ

(účetní, pokladník)

tel: 596 311 530

email: petra.pechova@juventus.cz

 

UPOZORNĚNÍ PRO PŘIHLÁŠENÉ ÚČASTNÍKY AKCE.

Akce se odehraje v jakémkoli počasí (pokud vyloženě nebude opravdu dlouhodobá bouře nebo nečekaný výkyv daného počasí nebo jakákoli nenadálá situace). Pokud se někdo kdo již má uhrazeno nemůže zůčastnit z jakéhokoli důvodu, musí za sebe najít náhradníka (samozřejmě že bereme v potaz nenadálé události - pohřeb, úraz), jinak se vrátí peníze pouze za cestu!

 

SRAZ NA AKCI.

Sraz všech účastníků bude v sobotu 25.května 2024 na hlavním vlakovém nádraží Karviná v 08:40 hodin. Zde si děti přebere hl. trenér a ostatní trenéři.

 

UKONČENÍ AKCE.

Ukončení akce bude opět v sobotu 25.května 2024 na hlavním vlakovém nádraží Karviná v 14:00 hodin. Děti které mohou odejít samostatně budou ihned puštěny domů, ostatní si musí vyzvednout zákonní zástupci (pokud se nedomluví s hl. trenérem jinak).

 

POTŘEBY NA AKCI.

Všichni účastníci budou sbaleni v jednom zavazadle (batoh nebo sportovní taška), a budou mít toto v zavazadle: sportovní oblečení na paintball (maskáče, trekové nebo sportovní tenisky nejlépe kotníkové nebo kanady) - popřípadě pevnější kalhoty, mikinu, pevnou bundu, šátek na obličej přes masku nebo na krk, ručník, 1,5 litru nápoje na pití, svačinu, drobné kapesné.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY NAKONEC.

 

1. OD KOLIKA LET MOHU HRÁT PAINTBALL? Minimální věková hranice není přesně stanovena. Záleží na Vaší fyzické zdatnosti. Nejmladší děti u nás hrály ve věku 8-mi let s doprovodem rodičů. Vždy scénáře upravujeme tak, aby se hrálo na co nejdelší vzdálenost a hra byla pro všechny zábavná. Používáme vždy křehčí kuličky při účasti mladších hráčů.

 

2. DÁ SE BARVA Z OBLEČENÍ VYPRAT? ANO. Barva z paintballových kuliček je díky svému složení snadno umývatelná z oblečení. Paintballové kuličky jsou navíc 100 % ekologicky odbouratelné.

 

3. BOLÍ PAINTBALL? Používáme optimálně křehké kuličky dle počasí- s měnící se teplotou se mění také pružnost kuliček. Bolestivost zásahu paintballovou kuličkou se těžko garantuje, ale při vhodně zvoleném oblečení se pohybuje bolestivost zásahu na minimální úrovni a obejde bez modřin, přičemž je zásah pocitově stále jasný a zřetelný. Oblečení by mělo pokrývat celé tělo včetně krku. V našem areálu půjčujeme maskáčované paintballové overally se zabudovaným krčním chráničem. Pro bezpečnost doporučujeme zapůjčení ochranné paintballové vesty.

 

... na všechny se těší Vaši trenéři ...

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH ZÁJEMCŮ
- přihlásit do 31.03.2024 do 20:00 -
 
POŘADÍ PŘÍJMENÍ A JMÉNO
ČLENA
TÝM PAINTBALL
  dosp dítě
 
V1. URIČEK
ZDENĚK
V 1 -
I1. SZKORUPOVÁ
TAMARA
V - 1
 
01. SASYN
TOMÁŠ
A - 1
02. PRYSZCZOVÁ
JOANNA
A - 1
03. FIKÁČEK
PETR
C 1 1
04. BETLACH
MARTIN
A 1 1
05. KLAPUT
MATYÁŠ
A 1 1
06. GAVLOVSKÝ
ADAM
B - 1
07. LORENČÍK
JAKUB
C 1 1
08. HORVÁTHOVÁ
KATEŘINA
B - 1
09. KOTULA
VOJTĚCH
A - 1
10. MEDVIĎ
MICHAL
B - 1
11. KRAJČOVIČ
FILIP
B - 1
12. KASZA
VOJTĚCH
C 1 1
13. KLOPEC
VÁCLAV
B 1 1
14. DURČÁK
TOMÁŠ
C 1 1
15. SZKORUPA
DAMIÁN
C 1 1
16. KORIBANIČ
MARTIN
C - 1
17. BURYSZ
VOJTĚCH
C - 1
18. HECZKO
ŠTĚPÁN
A 1 1
19. LABAJ
ADAM
B - 1
20. ZBOŘIL
JAKUB
A - 1
21. PROCHÁZKA
TOBIAS
A - 1
22. MORAVČINSKÝ
ALEXANDER
A - 1

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode