... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

SOUSTŘEDĚNÍ MLADŠÍ A STARŠÍ.

 

TATO AKCE JE URČENA PRO ČLENY KROUŽKU NERF X TEAM - MLADŠÍ A STARŠÍ. ZÁROVEŇ ZDE ODEHRAJEME ZÁKLADNÍ POSTUPOVÉ MĚSTSKÉ KOLO NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY.

SOUSTŘEDĚNÍ BUDE!

 

Každý rok pořádáme soustředění našich dětí z kroužku. Účelem tohoto soustředění je aby se nováčci seznámili s původními členy a vyzkoušeli si i jiné hry než pouze s NERF blastry. Zároveň aby si děti vyzkoušely i jednu noc ve spacáku, bez svých rodičů přespat jinde než doma a zažili trochu jinou atmosféru. Navíc je to i pro některé rodiče opět po delší době 24 hodinová nabitá svoboda.

Letos jsme se rozhodli toto soustředění rozdělit na dvě, a to podle kategorie, kdy v každé máme spousty dětí a chceme aby se mohli zůčastnit všechny naše děti v dané kategorii. Zároveň využijeme toto soustředění jako postupové městské kolo NERFLIGY České republiky (v dané kategorii MLADŠÍ a STARŠÍ), když tu zahrajeme tuto nižší soutěž ve velkém sále.

 

ROZDĚLENÍ HERNÍCH TÝMŮ:

Vzhledem , že jsem několikrát na tréninku žádal nahlášení herních týmů jak budete hrát a až na nějaké výjimky jste mně nikdo nedali název ani soupisku herních týmů, vytvořil jsem je sám. Bohužel, ať se to někomu líbí nebo ne.Času jste na to měli dost.

 

STARŠÍ.

HUMI - II.: Klopec Václav, Medviď Michal, Gábor Tomáš, Sznapka Jakub

MLADŠÍ.

DRACI: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander, Procházka Tobias

ÚDER: Pryszczová Joanna, Kotula Vojtěch "A", Sznapka Jan, Kempný Vojtěch

X TEAM: Gavlovský Adam, Kawulok Adam, Krajčovič Filip, Horváthová Kateřina

SNIPEŘI: Kasza Vojtěch, Palát Matyas, Fikáček Petr, Novosad René

THÓR: Wróbel Lukáš, Kuryla Mathyas, Kotula Vojtěch "B", Vacek David

 

 

KDY A KDE SOUSTŘEDĚNÍ PROBĚHNE.

Soustředění proběhne ze soboty 18. listopadu, od 08:30 hodin - na neděli 19. listopadu 2023, do 11:00 hodin, na Středisku volného času Juventus, Karviná p.o.

KOMU JE SOUSTŘEDĚNÍ URČENO.

Soustředění je určeno dětem kategorie MINI, a tedy všem řádně přihlášeným dětem kroužku NERF X TEAM, které mají uhrazeno členské kroužku za I. pololetí šk. roku 2023/2024 a zároveň jsou na toto soustředění řádně přihlášeni a mají jej taktéž řádně do daného termínu uhrazeno.

JAK SE NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIHLÁSIT.

Na toto soustředění se lze přihlásit pouze písemnou formou u hlavního trenéra kroužku (sms, emailem nebo do webové knihy o všem), a to nejpozději do 26. října 2023 do 20:00 hodin. Seznam přihlášených dětí je na konci článku.

Přihlášeni dětí na soustředění výhradně řešte pouze s hlavním trenérem. Přihlášení proveďte pouze písemně a při následujících doplňujících dotazech upřednostňuji telefonický kontakt (i když Vám nezvednu telefon hned, zavolám jak to hned půjde zpět).

 

- kontakt na hlavního trenéra -

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

webová kniha o všem: zde

 

CENA SOUSTŘEDĚNÍ.

Cena soustředění je určena na 260,- Kč/ přihlášený. V ceně je hrazen příspěvek na ubytování a energie, stravu a pitný režim, program, pedagogický dozor a programový materiál, startovné. Děti obdrží v sobotu oběd a odpolední svačinu, teplou večeři. V neděli pak snídani. Po celou dobu bude zajištěn pitný režim formou čaje nebo vody se šťávou.

Děti nemusí na soustředění zůstávat na přespání a můžete si je vyzvednout v 21:00 hodin, a odvézt domů (některé děti spaní možná prozatím nezvládnou - i to se stává). Bohužel cena však zůstane stejná, protože by to dělalo problém v rozpočtu. Nám pouze stačí oznámit zda dítě zůstane či nikoli na noc.

Taktéž můžete děti přihlásit pouze na danou soutěž, která proběhne v sobotu 18.11.2023 od 09:30 - 12:30 hodin, ve velkém sále Střediska volného času Juventus, Karviná. Startovné je na tuto soutěž 60,- Kč / hráč . Cena soustředění je zvlášť 200,- Kč / účastník nebo jen jeho část.

 

JAK SOUSTŘEDĚNÍ UHRADIT.

Po písemném přihlášení na soustředění, obdrží zákonní zástupci přihlášeného dítěte na kontaktní email (uvedený v přihlášce dítěte do kroužku) platební příkaz s pokyny platby a variabilním symbolem.Teprve pak na základě tohoto platebního příkazu zákonný zástupce platbu provede s uvedením daného variabilního symbolu (bez jeho uvedení není platba dohledatelná a je považována za neuhrazenou)! Platební příkazy přijdou zpravidla do 27.10.203, zkontrolujte proto svůj email (i spam - mohou tam spadnout). Příjde platba zvlášť na úhradu soustředění a zvlášť na úhradu startovného na soutěž.

Částka musí být uhrazena tak, aby byla připsána na účet střediska nejpozději 07.11.2023

Platby, nedoručené platební příkazy, a vše okolo financí řešte vždy a výhradně se zástupcem hlavního trenéra (je přímým pedagogickým pracovníkem střediska) a nikoli s hlavním trenérem (odkáže Vás stejně na svého zástupce).

 

- kontakt na zástupce hlavního trenéra -

ZDEŇKA GRINVALSKÁ

tel. mobil: 731 635 550

tel. středisko: 596 311 530

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

 

CO NA SOUSTŘEDĚNÍ DĚTI POTŘEBUJÍ.

Všichni budou sbaleni do jednoho zavazadla a budou mít: vlastní spacák*, věci na spaní (termoprádlo nebo pyžamo nebo tepláky, tričko, teplé ponožky), věci na hry v budově (tepláky, tričko, ponožky, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, mikinu), náhradní spodní prádlo, tričko a ponožky, osobní hygienu (zubní pastu s kartáčkem, sprchovací šampón, osušku). Dále 1 litrovou láhev na pití, igelitovou tašku na špinavé věci, blok a propisku, vlastní doporučený NERF blastr a ochranné brýle (řádně nesmazatelně a nezaměnitelně označeny)**. Průkaz pojištěnce (nebo jeho kopii), popřípadě používané léky s jménem a příjmením majitele a popiskem užití.

 

* spacák lze na základě žádosti uvedené v přihlášce zapujčit v omezeném množství

** NERF blastr a ochranné brýle lze na základě žádosti uvedené v přihlášce zapujčit v omezeném množství

 

CO NA AKCI NEDOPORUČUJEME A ZAČ NEZODPOVÍDÁME.

Soustředění se řídí bezpečnostními pravidly pro děti, pravidly kroužku a kodexem fair play. Což z toho vyplívá že není povolen mobilní telefon (níže kontakt na hlavního trenéra po celou dobu soustředění), kdy podobné to je se všemi elektronickými zařízeními, věcí z drahých a ušlechtilých kovů a dokumentů které nejsou požadovány. Za toto vše nezodpovídáme a to jak za ztrátu, tak zničení. Peníze děti nepotřebují.

Nechceme aby si děti na soustředění braly energetické nápoje, colové nápoje a chipsy v jakékoli formě. Pití a svačiny máme společné ve společné místnosti - pak je to rozlité a rozšlapané nebo vysypané po celé budově.

 

ZAHÁJENÍ SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽE.

Sraz všech přihlášených účastníků je v sobotu 18. listopadu 2023, v době od 08:30 - 08:45 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus. Děti se přezuji a zde si děti převezme a ubytuje jeden z trenérů. Buďte prosím dochvilní.

 

UKONČENÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

Ukončení soustředění proběhne v neděli 19. listopadu 2023, v době od 10:30 - 11:00 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus, Karviná. Zde si děti přeberou jejich určení zákonní zástupci (dle přihlášky do kroužku). Pokud mají děti povolen samostatný odchod domů (v přihlášce), mohou v tento čas odejít. Pokud chcete odchod jakkoli upravit pro dané soustředění je nutné toto učinit písemnou formou (nejlépe při příchodu na soustředění - dokumenty budeme mít připraveny). Buďte prosím dochvilní.

 

PRŮBĚH SOUSTŘEDĚNÍ.

různé hry a soutěže dle počasí

 

JÍDELNÍČEK NA SOUSTŘEDĚNÍ.

- oběd sobota:  vepřový guláš, chleba

- svačina sobotní odpolední: ovoce

- večeře neděle: zapékané pizza housky

- snídaně v neděli: rohlíky s másled džem

 

 

UPOZORNĚNÍ.

Může se stát že některé dítě nechce přespávat na středisku. Vůbec to nevadí. Pokud jej v sobotu dovezete a večer si vyzvednete, lze to taky tak učinit. Jde o to aby se zůčastnilo odpoledního turnaje o postup do krajského kola NERFLIGY České republiky a zahrálo si hry a dalo se dohromady s ostatními dětmi. Bohužel ale cena zůstane stejná (tedy bez rozdílu zda přespí či nikoli), komplikovalo by nám to ekonomickou stránku rozpočtu a na druhou stranu jde „jen“ o 40,- Kč. Děkuji za pochopení.

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH

 

PŘIHLÁŠENÍ KATEGORIE MLADŠÍ A STARŠÍ
 
POŘADÍ
PŘIHL.
PŘIJMENÍ A JMÉNO
PŘIHLÁŠENÉHO
DATUM
PŘIHL.
TÝM
-
PLATBA
SOUSTŘ.
PLATBA
SOUTĚŽ
BEZ
SPANÍ
SPACÁK
ZAPUJ.
BRÝLE
NERF
 
01. FIKÁČEK
PETR
14.09. C ANO ANO - - -
02. KLAPUT
MATYÁŠ
15.09. A ANO ANO - - -
03. WROBEL
LUKÁŠ
17.09. B ANO ANO - - -
04. MORAVČINSKÝ
ALEXANDER
17.09. A ANO ANO - - -
05. KASZA
VOJTĚCH
17.09. C ANO ANO - - -
06. KOTULA
VOJTĚCH
19.09. B ANO ANO - - -
07. HORVÁTHOVÁ
KATEŘINA
19.09. B ANO ANO - - -
08. KLOPEC
VÁCLAV
19.09. B ANO ANO - - -
09. GAVLOVSKÝ
ADAM
23.09. B ANO ANO ANO - -
10. KRAJČOVIČ
FILIP
25.09. B ANO ANO - - -
11. KAWULOK
ADAM
25.09. B ANO ANO - - -
12. KOTULA
VOJTĚCH
26.09. A ANO ANO - - -
13. PROCHÁZKA
TOBIAS
27.09. A ANO ANO - - -
14. MEDVIĎ
MICHAL
01.10. B ANO ANO - - -
16. PRYSZCZOVÁ
JOANNA
10.10. A ANO ANO - - -
17. SZNAPKA
JAKUB
17.10. B ANO ANO - - -
18. SZNAPKA
JAN
17.10. B ANO ANO - - -
19. ZBOŘIL
JAKUB
17.10. A ANO ANO - - -
20. VACEK
DAVID
19.10. B ANO ANO - - -
21. PALÁT
MATYAS
20.10. C ANO ANO - - -
21. GÁBOR
TOMÁŠ
22.10. B X ANO SOUTĚŽ - -
21. KEMPNÝ
VOJTĚCH
23.10. B ANO ANO ANO - -
24. NOVOSAD
RENÉ
26.10. C ANO ANO ANO - -


 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode