... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

SOUSTŘEDĚNÍ KATEGORIE - MINI.

 

TATO AKCE JE URČENA PRO ČLENY KROUŽKU NERF X TEAM - MINI. ZÁROVEŇ ZDE ODEHRAJEME ZÁKLADNÍ POSTUPOVÉ MĚSTSKÉ KOLO NERFLIGY ČESKÉ REPUBLIKY.

 

SOUSTŘEDĚNÍ PROBĚHNE!

 

Každý rok pořádáme soustředění našich dětí z kroužku. Účelem tohoto soustředění je aby se nováčci seznámili s původními členy a vyzkoušeli si i jiné hry než pouze s NERF blastry. Zároveň aby si děti vyzkoušely i jednu noc ve spacáku, bez svých rodičů přespat jinde než doma a zažili trochu jinou atmosféru. Navíc je to i pro některé rodiče opět po delší době 24 hodinová nabitá svoboda.

Letos jsme se rozhodli toto soustředění rozdělit na dvě, a to podle kategorie, kdy v každé máme spousty dětí a chceme aby se mohli zůčastnit všechny naše děti v dané kategorii. Zároveň využijeme toto soustředění jako postupové městské kolo NERFLIGY České republiky (v dané kategorii MINI), když tu zahrajeme tuto nižší soutěž ve velkém sále.

 

KDY A KDE SOUSTŘEDĚNÍ PROBĚHNE.

Soustředění proběhne ze soboty 14. října od 08:30 hodin - na neděli 15. října do 11:00 hodin, na Středisku volného času Juventus, Karviná p.o.

KOMU JE SOUSTŘEDĚNÍ URČENO.

Soustředění je určeno dětem kategorie MINI, a tedy všem řádně přihlášeným dětem kroužku NERF X TEAM, které mají uhrazeno členské kroužku za I. pololetí šk. roku 2023/2024 a zároveň jsou na toto soustředění řádně přihlášeni a mají jej taktéž řádně do daného termínu uhrazeno.

JAK SE NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIHLÁSIT.

Na toto soustředění se lze přihlásit pouze písemnou formou u hlavního trenéra kroužku (sms, emailem nebo do webové knihy o všem), a to nejpozději do 30. září 2023 do 20:00 hodin, nebo naplnění kapacity 12 dětí. Seznam přihlášených dětí je na konci článku.

Přihlášeni dětí na soustředění výhradně řešte pouze s hlavním trenérem. Přihlášení proveďte pouze písemně a při následujících doplňujících dotazech upřednostňuji telefonický kontakt (i když Vám nezvednu telefon hned, zavolám jak to hned půjde zpět).

 

- kontakt na hlavního trenéra -

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

webová kniha o všem: zde

 

CENA SOUSTŘEDĚNÍ.

Cena soustředění je určena na 260,- Kč/ přihlášený. V ceně je hrazen příspěvek na ubytování a energie, stravu a pitný režim, program, pedagogický dozor a programový materiál, startovné. Děti obdrží v sobotu dopolední a odpolední svačinu, teplý oběd, večeři. V neděli pak snídani a dopolední svačinu. Po celou dobu bude zajištěn pitný režim formou čaje nebo šťávy.

Děti nemusí na soustředění zůstávat na přespání a můžete si je vyzvednout v 21:30 hodin, a odvézt domů (některé děti spaní možná prozatím nezvládnou - i to se stává). Bohužel cena však zůstane stejná, protože by to dělalo problém v rozpočtu. Nám pouze stačí oznámit zda dítě zůstane či nikoli na noc.

Taktéž můžete děti přihlásit pouze na danou soutěž, která proběhne v sobotu 14.10.2023 od 09:30 - 12:30 hodin, ve velkém sále Střediska volného času Juventus, Karviná. Startovné je na tuto soutěž 60,- Kč / hráč (děti přihlášené na soustředění nebo jeho část to již mají započítané v ceně).

JAK SOUSTŘEDĚNÍ UHRADIT.

Po písemném přihlášení na soustředění, obdrží zákonní zástupci přihlášeného dítěte na kontaktní email (uvedený v přihlášce dítěte do kroužku) platební příkaz s pokyny platby a variabilním symbolem.Teprve pak na základě tohoto platebního příkazu zákonný zástupce platbu provede s uvedením daného variabilního symbolu (bez jeho uvedení není platba dohledatelná a je považována za neuhrazenou)! Platební příkazy přijdou zpravidla do 7 dnů od přihlášení na soustředění, zkontrolujte proto svůj email (i spam - mohou tam spadnout).

Platba musí být provedena tak aby byla připsána na účet střediska nejpozději 08.10.2023!

Platby, nedoručené platební příkazy, a vše okolo financí řešte vždy a výhradně se zástupcem hlavního trenéra (je přímým pedagogickým pracovníkem střediska) a nikoli s hlavním trenérem (odkáže Vás stejně na svého zástupce).

 

- kontakt na zástupce hlavního trenéra -

ZDEŇKA GRINVALSKÁ

tel. mobil: 731 635 550

tel. středisko: 596 311 530

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

 

CO NA SOUSTŘEDĚNÍ DĚTI POTŘEBUJÍ.

Všichni budou sbaleni do jednoho zavazadla a budou mít: vlastní spacák*, věci na spaní (termoprádlo nebo pyžamo nebo tepláky, tričko, teplé ponožky), věci na hry v budově (tepláky, tričko, ponožky, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, mikinu), náhradní spodní prádlo, tričko a ponožky, osobní hygienu (zubní pastu s kartáčkem, sprchovací šampón, osušku). Dále 1 litrovou láhev na pití, igelitovou tašku na špinavé věci, blok a propisku, baterku, vlastní doporučený NERF blastr a ochranné brýle (řádně nesmazatelně a nezaměnitelně označeny)**. Průkaz pojištěnce (nebo jeho kopii), popřípadě používané léky s jménem a příjmením majitele a popiskem užití.

 

CO NA AKCI NEDOPORUČUJEME A ZAČ NEZODPOVÍDÁME.

Soustředění se řídí bezpečnostními pravidly pro děti, pravidly kroužku a kodexem fair play. Což z toho vyplívá že není povolen mobilní telefon (níže kontakt na hlavního trenéra po celou dobu soustředění), kdy podobné to je se všemi elektronickými zařízeními, věcí z drahých a ušlechtilých kovů a dokumentů které nejsou požadovány. Za toto vše nezodpovídáme a to jak za ztrátu, tak zničení. Peníze děti nepotřebují.

Nechceme aby si děti na soustředění braly energetické nápoje, colové nápoje a chipsy v jakékoli formě. Pití a svačiny máme společné ve společné místnosti - pak je to rozlité a rozšlapané nebo vysypané po celé budově.

 

ZAHÁJENÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

Sraz všech přihlášených účastníků je v sobotu 14. října 2023 v době od 08:30 - 08:45 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus. Děti se přezuji a zde si děti převezme a ubytuje jeden z trenérů. Buďte prosím dochvilní.

UKONČENÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

Ukončení soustředění proběhne v neděli 15. října 2023 v době od 11:00 - 11:30 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus, Karviná. Zde si děti přeberou jejich určení zákonní zástupci (dle přihlášky do kroužku). Pokud mají děti povolen samostatný odchod domů (v přihlášce), mohou v tento čas odejít. Pokud chcete odchod jakkoli upravit pro dané soustředění je nutné toto učinit písemnou formou (nejlépe při příchodu na soustředění - dokumenty budeme mít připraveny). Buďte prosím dochvilní.

PRŮBĚH SOUSTŘEDĚNÍ.

Sobota 14.října 2023.

- městské postupové kolo NERFLIGA České republiky (velký sál) 09:00 - 12:00 hodin

- hry ve dvojici (úkolovky v budově)

- bojovka s papírovými koulemi (venku)

- večerní hra týmů (venku)

- noční hra (jednotlivci na hřišti)

Neděle 15. října 2023

- hra veverky

- vybíjená

- test střelce s NERF blastery

- úklid, odchod domů

 

JÍDELNÍČEK NA SOUSTŘEDĚNÍ.

- svačina vždy oplatek (ovoce)

- oběd sobota: kuřecí vývar s nudlemi, Kuře na smetaně s domácím knedlíkem

- večeře neděle: vepřový guláš s chlebem

- snídaně v neděli: rohlík s máslo, džem nebo granko pomazánka

 

UPOZORNĚNÍ.

Může se stát že některé dítě nechce přespávat na středisku. Vůbec to nevadí. Pokud jej v sobotu dovezete a večer si vyzvednete, lze to taky tak učinit. Jde o to aby se zůčastnilo odpoledního turnaje o postup do krajského kola NERFLIGY České republiky a zahrálo si hry a dalo se dohromady s ostatními dětmi. Bohužel ale cena zůstane stejná (tedy bez rozdílu zda přespí či nikoli), komplikovalo by nám to ekonomickou stránku rozpočtu a na druhou stranu jde „jen“ o 40,- Kč. Děkuji za pochopení.

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH

 

PŘIHLÁŠENÍ KATEGORIE MINI
 
POŘADÍ
PŘIHL.
PŘIJMENÍ A JMÉNO
PŘIHLÁŠENÉHO
DATUM
PŘIHL.
DATUM
PLATBY
BEZ
SPANÍ
SPACÁK
ZAPUJ.
BRÝLE
NERF
 
01. Betlach
Martin
12.09. - - - -
02. Durčák
Tomáš
23.09. - - - -
03. Szkorupa
Damián
23.09 - - - -
04. Vrba
Arnošt
23.09 - - - -
05. Sasyn
Tomáš
23.09 - - - -
06. Lorenčík
Jakub
24.09. - - - -
07. Koribanič
Martin
24.09. - - - -
08. Pryszcz
Marek
25.09. - - - -
09. Fryz
Mikuláš
27.09. - - - -
10. Byrtus
Jan
27.09. - - - -
11. Křistek
Eliáš
27.09. - - - -
12. Kimlička
Dominik
27.09. - ANO - -
13. Průdek
Tomáš
30.09. - ANO - -
14. Urban
Alexandr
30.09. - ANO - -
15. Kurila
Matyáš
30.09. - - - -
16. David
Tomáš
28.09. - ANO - -
DOPROVOD
 
A. Pryszczová
Joanna
27.09. - - - -
 
DĚTI POUZE NA SOUTĚŽ
 
01. Červenka
Ondřej
28.09. - soutěž - -
02. Kiraly
Viktor
30.09. - soutěž - -
03. Heczko
Štěpán
30.09. - soutěž - -
04. Kopl
Michael

 
30.09. - soutěž - ANO
             
PEDAGOGICKÝ DOZOR
 
Uriček Zdeněk, Grinvalská Zdeňka, Betlach Martin, Szkorupová Tamara, Kovařík Tomáš

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode