... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA - III. KOLO KOPŘIVNICE

 

CO JE TO MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA?

Moravskoslezská NERFLIGY je nižší nepostupová soutěž, která se koná v několika kolech v daném roce, na základě pevně stanovených pravidel a je určena pouze pro včas přihlášené organizace a kroužky v rámci Moravskoslezského kraje.

 

CO JE SMYSLEM MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY?

Jsou v kroužku vždy děti které nemají ihned ze začátku mnoho šancí se ve vyšší NERFLIZE ČR probojovat až do finálových kol, a tudíž nepoznají atmosféru turnajů proti jiným organizacím a střediskům. Proto jsme před lety přišly s touto formou nižší soutěže, kdy chceme zapojit předně všechny Ty děti které se v dané sezóně nedostali do vyšší soutěže. Chceme aby se mohli všechny  děti kroužku zapojit do této hry a pochopili že jako tým vždy přinášejí body své organizaci v soutěži které se zúčastní, tedy že každý hráč je důležitý.

 

JAK SE MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA VYHODNOCUJE?

Každé kolo pořádá jiná zúčastněná organizace, kdy každé kolo se vyhodnocuje v každé kategorii zvlášť. Vyhodnocuje se formou přidělením bodů, dané zúčastněné organizaci v každé kategorii, na základě umístění jednotlivých nasazených herních týmů touto organizací. Kdy je pevně stanoven výpočtový koeficient výhry a umístění. Součet bodů za všechny kola a kategorie, kterých se daná organizace zúčastnila, se na konci sezóny sečtou. V každé kategorii se vyhodnotí na základě tohoto nejvyššího součtu, umístění zúčastněných organizací, kdy organizace s nejvyšším bodovým ohodnocení se stane Mistr Moravskoslezské NERFLIGY pro danou sezónu a obdrží putovní pohár.

 

JAK SE SESTAVUJÍ HERNÍ TÝMY DO TÉTO LIGY.

Herní tříčlenné týmy sestavuje vždy kolektiv trenérů dané organizace. Tyto herní týmy mohou být v každém kole této Moravskoslezské NERFLIZE různě obměňované, aby se děti naučili hrát variabilně s kterýmkoliv členem naší organizace. Účast nominovaných hráčů na všech kolech, není povinnost, ale podle pravidel kroužku by se měli během roku zůčastnit alespoň jednoho turnaje. V opačném případě nemá smysl jejich další činnost v kroužku.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K TURNAJI

 

KDE A KDY SE TURNAJ USKUTEČNÍ?

Toto závěrečné III. finálové kolo se uskuteční v neděli 14. dubna 2024, ve sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, Husova 1, Kopřivnice .

 

NÁKLADY HRÁČE - PLATBA STARTOVNÉHO.

Startovné a cestovné činí pro účastníka 180,- Kč. Kdy startovné 100,- Kč / hráč, se bude  platit na základě zaslaného platebního příkazu. Naopak cestovné 80,- Kč/ hráč, vzhledem k různé dopravě osob, se bude hradit hotově na místě srazu na soutěž hl. trenérovi. Platební příkazy budou zaslány nejdříve 26. března 2024.

 

NOMINOVANÍ HRÁČI.

Děti jsou vždy zařazeny do třech kategorii, kdy mohou být postaršení pro dané kolo do vyšší kategorie (získají více zkušeností). Každý herní tým se skládá ze čtyř hráčů, kdy všichni hráči se prostřídají stejně (jde o to aby byl popřípadě i náhradník pokud by došlo k mimořádné události a někdo by nemohl hrát). O zařazení pro dané kolo v dané kategorii, rozhoduje hlavní trenér.

 

MINI kategorie.

01. SNAJPEŘI: Durčák Tomáš, Sasyn Tomáš, Betlach Martin, Lorenčík Jakub

02. MUFÍCI: Koribanič Martin, David Tomáš, Szkorupa Damián, Křistek Eliáš

 

MLADŠÍ kategorie.

01. BOBER: Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander, Pryszczová Joanna, Kotula Vojtěch "A"

02. DRACI: Burysz Vojtěch, Kempný Vojtěch, Kasza VojtěchLabanov Roman

 

STARŠÍ kategorie.

01. HUMI - II.: Gábor Tomáš, Sznapka Jakub, Sznapka Jan, Gavlovský Adam

02. LLAMI: Zbořil JakubGolkovský Samuel, Labaj Adam, Krajčovič Filip,

 

* zvýrazněné a zvětšené jméno nominovaného hráče, znamená jeho potvrzení o účasti

 

POTVRZENÍ NOMINOVANÝCH HRÁČŮ.

Prosím zákonné zástupce nominovaných hráčů o potvrzení jejich účasti, nejpozději do soboty 23.03.2024 do 20:00 hodin. Hráč který nebude potvrzen nebo nebude zrušena zákonným zástupcem písemně jeho účast do tohoto datumu a času, bude nahrazen jiným hráčem. . Potvrzení nebo zrušení zašlete pouze písemně, a to sms zprávou, emailem nebo pište zde na webu do knihy o všem.

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem, zde: kniha

 

POTŘEBY HRÁČE NA TURNAJ.

Sportovní oblečeni (tepláky, tričko, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 1,5 litrovou láhev s pitím, celodenní svačinku, doporučený a jasně označený vlastní NERF blastr a ochranné brýle, kopii průkazu pojištěnce.

 

SRAZ POTVRZENÝCH NOMINOVANÝCH HRÁČŮ NA TURNAJ.

V neděli 14. dubna 2024 v 07:40 hodin, na hlavním vlakovém nádraží Karviná. Vlak odjíždí v 08:00 hodin, buďte zde tedy včas.

 

UKONČENÍ TURNAJE.

V neděli 14. dubna 2024 v 18:00 hodin, na hlavním vlakovém nádraží Karviná. V případě dřívějšího příjezdu nebo pozdějšího příjezdu, budeme zákonné zástupce dětí informovat na kontaktní telefon (sms zprávou nebo zavoláním).
 
ODCHOD DOMŮ DĚTÍ Z NÁDRAŽÍ PO SOUTĚŽI.
U dětí které nebudou mít uveden samostatný odchod nebo nebude odchod upraven, smí si je vyzvednout pouze určení zákonní zástupci. Děti se samostatným odchodem budou moci ihned odejít z nádraží samy domů.

 

JAK POSTUPOVAT POKUD SE NĚKDO Z VÁŽNÝCH DŮVODŮ NEZŮČASTNÍ SOUTĚŽE - AKCE.

Hlavní trenér nemá s navrácením plateb nic společného. Je třeba ihned bez odkladu napsat email na některou z uvedených osob, v kterém uvedete:

  • o koho jde a z kterého kroužku a herní skupiny
  • o jakou soutěž či akci se jedná, které se dotyčný nezůčastnil
  • zdůvodnění proč se dané akce nezůčastnil (popřípadě naskenovaný doklad)
  • jakým způsobem chcete peníze zpět (většinou se převedou tak jak byly zaslány - tedy zpět na účet odesílajícího)
Pokud si takto o platbu nepožádáte ihned jak víte že jde o překážku účasti (maximálně dva pracovní dny po soutěži nebo akci), zůstávají ve prospěch provozních nákladů střediska. Kroužek z těchto peněz zcela nic nemá.
 

ZDEŇKA GRINVALSKÁ

(pedagog volného času)

tel: 731 635 550

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

PAVLA GLETOVÁ

(ekonomické oddělení)

tel: 596 311 530

email: pavlina.gletova@juventus.cz

 

nebo

 

PETRA PECHOVÁ

(účetní, pokladník)

tel: 596 311 530

email: petra.pechova@juventus.czVíce zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce/zaverecna-akce-krouzku/1-paintball-ostrava-2024/

ZDEŇKA GRINVALSKÁ

(pedagog volného času)

tel: 731 635 550

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

PAVLA GLETOVÁ

(ekonomické oddělení)

tel: 596 311 530

email: pavlina.gletova@juventus.cz

 

nebo

 

PETRA PECHOVÁ

(účetní, pokladník)

tel: 596 311 530

email: petra.pechova@juventus.cz

 

- propozice turnaje -

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode