... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

TRIKO ČLENA KROUŽKU

 

Náš kroužek funguje již několik let a protože se zúčastňujeme soutěží a klání nejen na Moravskoslezské ale i republikové úrovní, rozhodli jsme se před čtyřmi roky pořídit pro naše členy členská trika.

 

- Členská trika mají několik výhod. Když je skupina dětí na turnaji a všechny jsou různě oblečeny, těžko rozeznáte Ty své. Ale když mají naše děti členské trička na sobě se jménem (přezdívkou) a logem kroužku, je rozeznání a jejich vyhledávání mnohem jednodušší a i jejich chování je pak lépe kontrolovatelné.

 

- Když má dítě na sobě členské triko cítí se a chová mnohdy jinak než bez něj, uvědomuje si že někam patří, když něco provede ihned každý ví o který kroužek jde a naopak. Když se podaří něčeho dosáhnout (třeba vyhrát v soutěži), každý opět ví o který kroužek jde. Toto platí i když vyhraje jiné herní družstvo našeho kroužku a ostatní jsou zastavováni a kluci z jiných středisek jim řeknou „jste dobří“, tak to pozvedne mysl a náladu.

 

- V poslední době i členská trika v kroužku využíváme k celkové činnosti dětí kroužku. Děti na triku mají funkční štítek do kterého pak získávají pecky a hvězdičky (hodnosti) a specializace, na základě dosažených výsledků v osobním bodování. Na základě dosažené hodnosti, bodů a získaných losovacích známek mohou členové získat hodnotné ceny. Děti jsou rády když ostatní vidí že získali nějakou hodnost nebo specializaci a posunuli se dál.

 

Tričko si nechá  vyrobit každý člen sám, u firmy REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o Karviná (paní Váňová). Stačí pouze říct že jde o tričko pro kroužek NERF X TEAM, KARVINÁ, oznámit barvu trika (tyrkysová modř) ,velikost trika a jméno(nebo přezdívku) na triko. Cena trika se pohybuje okolo 260  Kč, kdy pořizovací cenu si hradí každý člen sám (vždy).

 

- odkaz na firmu vyrábějící naše trika –

 

https://reklamniprace.cz/

 

Předpokladem je, že si své triko každý člen pořídí nejpozději do 31 dní od uhrazení členského příspěvku. Funkční znak a znak specializace dostane od nás každý člen napoprvé zdarma (pak si již hradí kus 35,- Kč), po předložení svého trika kroužku na tréninku.

 

KDO NEMÁ SVÉ VLASTNÍ TRIKO NEBUDE BODOVÁN,

A ČINNOST KROUŽKU JE TAK PRO NĚJ BEZPŘEDMĚTNÁ !

 

JAK DÁT SPRÁVNĚ FUNKČNÍ ZNAK A KOLEČKO SPECIALIZACE NA TRIČKO.

Pokud je funkční znak zcela nový a i kolečko specializace, dají se pouze přiložit na triko na správné místo na levý rukáv (nikoli jinde - tím je triko znehodnoceno a odporuje daným pravidlům kroužku a to i historicky), a žehličkou přejet a přižehlit. Pokud chcete funkční znak i kolečko specializace použít i pro příště, nesmíte triko žehlit a ani daný funkční znak a kolečko specializace. Každý člen kroužku svůj první funkční znak a kolečko specializace obdrží zdarma (po prokázání že má své triko kroužku), kdy každé další si musí uhradit. Funkční znak 35,-Kč/kus a kolečko specializace 50,-Kč/kus.

Funkční štítek se vkládá (zažehlí nebo přišije) na vrchní středovou část levého rukávu (1 - 2 centimetry pod ramenem / podle velikosti trika). Kolečko specializace se vkládá (zažehlí nebo přišije) na střed pravého rukávu - tedy nikoli pod funkční znak nebo kamkoli jinam.

Hodnosti se vkládají do funkčního štítku tak přesně jak je vyobrazeno v knížce člena. Pokud člen mění pecky za hvězdičky, tyto pecky nebo i nižší hvězdičky vrací trenérovi (pro další použití).

Specializace se vkládsá do středu kolečka specializace tak jak je přesně vyobrazeno v knížce člena. Pokud člen mění znaky specializace, tyto nižší  vrací trenérovi (pro další použití).

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode