... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MOŽNOST OBJEDNAT TRIČKA KROUŽKU!

 

Pokud členové z minulého šk. roku májí tričko velikostně stále dobré a funkční, není třeba nové triko pořizovat. Jinak je nutné si nové triko pořídit. Bez trika nevezmeme dané dítě na soutěž.

Trička budou opět stejná.

 

Náš kroužek funguje již několik let a protože se zúčastňujeme soutěží a klání nejen na Moravskoslezské ale i republikové úrovní, rozhodli jsme se před dvěma roky pořídit pro naše členy členská trika.

 

- Členská trika mají několik výhod. Když je skupina dětí na turnaji a všechny jsou různě oblečeny, těžko rozeznáte Ty své. Ale když mají naše děti členské trička na sobě, je rozeznání a jejich vyhledávání mnohem jednodušší a i jejich chování je pak lépe kontrolovatelné.

- Když má dítě na sobě členské triko cítí se a chová mnohdy jinak než bez něj, uvědomuje si že někam patří, když něco provede ihned každý ví o který kroužek jde a naopak když se podaří něčeho dosáhnout (třeba vyhrát v soutěži), každý opět ví o který kroužek jde. Toto platí i když vyhraje jiné herní družstvo našeho kroužku a ostatní jsou zastavováni a kluci z jiných středisek jim řeknou „jste dobří“, tak to pozvedne mysl a náladu.

- V poslední době i členská trika v kroužku využíváme k celkové činnosti dětí kroužku. Děti na triku mají funkční štítek do kterého pak získávají pecky a hvězdičky (hodnosti) na základě dosažených výsledků v osobním bodování. Na základě dosažené hodnosti a bodů jsou pak nejlepší odměněni. Děti jsou rády když ostatní vidí že získali nějakou hodnost a posunuli se dál.

 

V tomto měsíci leden děláme seznam zájemců o trička, vybíráme peníze a necháváme trička vyrobit hromadně. Kdykoli si však může každý člen sám, nechat tričko vyrobit u firmy REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o Karviná (paní Váňová). Stačí pouze říct že jde o tričko pro kroužek NERF X TEAM, KARVINÁ, oznámit velikost trika a jméno na triko. Cena trika se pohybuje okolo 210 – 230 Kč, kdy pořizovací cenu si hradí každý člen sám (vždy).

 

- odkaz na firmu vyrábějící naše trika –

https://reklamniprace.cz/

 

SEZNAM ZÁJEMCŮ O SPOLEČNOU VÝROBU TRIČEK

 

Každý zájemce z řad členů našeho kroužku (ať už staří nebo noví) si může do 4. února 2020, objednat tričko kroužku a uhradit ihned i hotově u trenéra na treninku. Trička budeme následně 5. února 2020, objednávat hromadně. Jak tedy na to:

 

1. Nejprve se podívejte na velikosti triček které udává firma ADLER, jejíž výrobky používáme. Zkontrolujte velikost trika Vašeho dítěte (popřípadě uvažujte o trochu větší velikosti pro případ že dítě snad vyroste).

2. Proberte se svým synem jaké jméno chce na triku mít. Mělo by to být jeho skutečné jméno nebo zdrobnělina, popřípadě přezdívka v češtině (ale vždy taková aby se nestala terčem posměchu).

... odkaz na velikosti fa. ADLER ...

- velikost triček -

3. Na nejbližším tréninku nebo emailem či zde na webu v sekci „Kniha – o všem“ (nejpozději do 4.února 2020)  dejte trenérovi informaci. Informace obsahuje  jméno člena pro kterého triko bude, jeho výrobní velikost trika a jméno nebo přezdívku kterou tam chce mít. Uhraďte zálohově 230 Kč / triko / kus , u trenéra v hotovosti (připravte si přesnou platbu.

4. Trenér tuto informaci zařadí zde na této stránce do seznamu a následně pak trika 5.února 2020 objedná.

5. Po výrobě (zpravidla trvá 14 dní) budou trika rozdána na základě podpisu daným členům kroužku. Zde níže v seznamu naleznete jména kdo si triko objednal, objednávku velikosti trika, jméno na triku a zda již bylo uhrazeno.

 

... odkaz na naše trika fa ADLER ...

- trika kroužku -

 

SEZNAM ČLENŮ OBJEDNANÝCH TRIČEK
POŘADÍ
OBJEDN.
JMÉNO
ČLENA
VELIKOST
TRIKA
JMÉNO
NA TRIKU
 
01
PŘÍKLAD

 
VOBZOR
JANIS
12 let
158
VOPRUS
03 -
-
-
-
-

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode