... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

TÁBORY 2019

 
 
 
 
Každým rokem pořádá Krajské středisko volného času Juventus, Karviná tábory a akce v době velkých letních prázdnin. Některých těchto táborů a akci se účastní nebo je přímo připravují i trenéři našeho sportovně - zájmového kroužku NERF X TEAM, Karviná. Tradičně již několik let jezdíme na turistickou základnu Budišovice - Myšinec, která plně vyhovuje jak potřebám vedení táborů a akcí, tak předně dětem. Zdravé prostředí, les, super zázemí (bližší informace o základně níže v odkazu):
 
 
V letošním prázdninovém čase připravila naše trenérka Zdeňka Grinvalská dvě pobytové akce, které se zůčastní i některé děti z tohoto našeho kroužku. Takže určitě tam nebudou děti které by jste popřípadě neznali. Kolektiv vedoucích který se o chod táíbora a akce stará je u dětí oblíben a sportovně i herně kreativní. Obě pobytové akce jsou týdenní, takže děti budou mít plně nabitý program.
 
 
TÁBOR HAKUNA MATATA II
 
Jde již o II. ročník tohoto úspěšného týdenního tábora, kterého se zůčastnili děti ve věkovém rozmezí 9 - 15 let (převážně 12 ti letí a výš) a protože byl super, vyžádali si jeho pokračování předchozí účastníci (mnozí se účastní opět). Je ještě dosud několik volných míst a púroto je nabízíme i Vám a široké veřejnosti. Tábor je zaměřen na spousty her v přírodě, bojovek i úkolovek - prostě srandy kopec a pohody hrnec. Bližší informace najdete níže v uvedeném letáčku (odkaz) nebo na úplně dole uvedeném kontaktu:
 
 
 
TÁBOR KREATIVITY
 
Je určen pro všechny co něco rádi vyrábějí, učí se novým kreativním výtvarným technikám ale zároveň i hrají hry, rádi se baví v kolektivu a mají rádi zábavu, smích a pohodový kolektiv v super prostředí. Nejenže si něco vyrobíte a dovezete domů, ale zahrajete i mnoho her, poznáte mnoho lidiček a možná objevíte skrytý talent. Jedou zde i děti opět z našeho kroužku, takže někdo koho znáte tam určitě bude. Bližší informace najdete níže v uvedeném letáčku (odkaz) nebo na úplně dole uvedeném kontaktu:
 
 
 
... KONTAKT NA ORGANIZÁTORA ...
 
Zdeňka Grinvalská
Krajské středisko volného času Juventus, Karviná
tel: 596311530 nebo 731635550
 
 
... vesmír s vámi :-) ...

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode