... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

SPONZORING

 

Bez mnohých státních a místních institucí, různých firem a organizací by naše činnost byla mnohem složitější. V dnešní době je opravdu těžké získat podporu pro něco nového, inovativního a rozvíjejícího. I když je mládež na vyšší úrovní pěkně dotována v menších celcích a zájmových kroužcích je to již horší. Proto děkujeme za každou pomoc, podporu a korunku, která nám pomáhá dělat něco v našem regionu pro naše děti a program vždy tak obohatit o mnohé nové zážitky.

 

Krajské středisko volného času Juventus Karviná - příspěvková organizace

 

Je naším zřizovatelem a umožnuje tak našim členům, využívat své zázemí pro naše drobné soutěže a soustředění. V neposlední řadě pak i pomohlo finančním příspěvkem na vybavení základních potřeb tohoto kroužku.

                                            Děkujeme.

 

 

NERFLiga České republiky - Česká pedagogická komora

 

Je hlavním koordinátorem sportovní postupové soutěže NERFLigy ČR a vlastně i tím kdo toto vše rozjel na celorepublikové úrovní. Díky nim můžeme zapojit děti do něčeho co má smysl. Z ústředí jsme  obdrželi blastry a náboje, které nám pomáhají v prvozačátcích nových členů.

                                               Děkujeme.

 

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

 

Je přední světový výrobce produktů pro ošetřování ran, chirurgických prostředků pro jednorázové použití a poskytovatelem služeb pro zdravotní sektor a významným zaměstnavatelem v našem regionu. Od této významné firmy, jsme získali sponzorský dar v hotovosti, za který jsme mohli nakoupit doplňující vybavení pro naší sportovně . zájmovou činnost.

                                               Děkujeme.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode