... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

6. TRIKO.

 

CO JE PRO NÁS TRIKO NAŠEHO KROUŽKU?

Každý team, kolektiv lidí nebo jen pár přátel kteří dělají společnou věc se chtějí nějak odlišit od ostatních, zvláště pak pokud se schází s podobnými skupinkami lidí či kolektivy ať už při podobných aktivitách, soutěžích nebo jen přátelských setkání. Jednou z takovýchto forem rozlišení a novým trendem je tričko daného teamu.

Jsme sportovně - zájmový kroužek a na soutěžích NERFLigy se setkáváme s dalšími menšími nebo většími kolektivy dětí. A když řeknu že jich mnohdy je 50 i více, tak to není až tak přesné. Vhodně volená barva trika pak naše děti odlišuje od ostatních kolektivů a je pro nás pak snadné i děti lépe uhlídat, zvláště pak pokud na triku je logo našeho sportovně - zájmového kroužku. Součástí trika je i jméno (přezdívka) člena, která tak i pomáhá k seznamování se s dětmi jiných teamů a kolektivů.

Další formou je, že jsme naše kroužkové trika povýšili na doklad o aktivitě jednotlivých členů, jejich bodování za jejich výkony a spolehlivost. Děti tak získávají body za svou docházku, svou zodpovědnost a připravenost, své výsledky a na základě počtu dosažených bodů získávají své hodnosti. Tento dosažený výsledek pak ihned každý člen našeho sportovně - zájmového kroužku vidí na tričku každého člena touto formou získané hodnosti. Protože součástí trika kroužku je i funkční štítek na levém rukávu v kterém dle dosažených bodů mají děti určený počet hvězdiček - tedy dosaženou hodnost.

 

JAK TRIKO ZÍSKAJÍ NAŠI ČLENOVÉ KROUŽKU?

V průběhu měsíce října (nebo během druhého měsíce docházky do našeho kroužku) organizujeme za pomocí zákonných zástupců dětí seznam velikosti potřebných triček a provádíme i výběr zálohy na koupi a výrobu potisku těchto kroužkových trik. Trika pak hromadně objednáváme a necháváme tisknout u firmy Reklamní práce s.r.o., Karviná.

Cenu trika si každý člen našeho kroužku hradí v plné výši a stává se tak jeho majetkem. My mu pak dodáme (našijeme) na pravý rukáv příslušný funkční štítek. Na funkční štítek pak získává na základě získaných bodů svou hodnost.

 

Předpokládaná cena trika je 250 Kč / kus  (zakoupení a nátisk)

 

Je třeba jen dodat, že pokud se koupě a výroba trika zadá hromadně je levnější než pak dokup a vyroba triček pro jednotlivce!

 

v případě že, bude Váš potomek pokračovat ve své činnosti, čtěte dál zde

( naše pravidla )

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode