... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

2. TRÉNINK

 

Pokud jste se tedy předem domluvili s hlavním vedoucím tohoto sportovně - zájmového kroužku, že je volné místo, je čas navštívit první trénik. Prvního tréniku se můžete zůčastnit i Vy zákonní zástupci svých potomků. Vždy však s prvním tréninkem je třeba odevzdat i zcela vyplněnou přihlášku do tohoto sportovně - zájmového kroužku a odevzdat ji před prvním tréninkem danému vedoucímu.

Zprvu se může Vašemu potomkovi zdát, že tento sportovně - zájmový kroužek je to pravé "ořechové" co jej bude bavit. Vše však nakonec může být i jinak po prvních dvou trénincích, kdy zjistí, že to není zrovna ono nebo naleznete jinou neméně zábavnou činnost pro svého potomka. Proto razíme trend, že první dva tréninky za sebou jsou zcela zdarma a bez závazku, kdy se rozhodnete až po tomto druhém tréninku, zda bude či nebude Váš potomek k nám do NERF X TEAM chodit i nadále. Toto rozhodnutí po tomto druhém tréninku na zkoušku sdělíte trenérovi kroužku.

 

POTŘEBY NA PRVNÍ TRÉNIKY NA ZKOUŠKU

Vzhledem k tomu, že pravidelné tréninky probíhají v tělocvičně ZŠ a MŠ Školská , Karviná, je nutné aby Váš potomek měl své základní sportovní vybavení (děti se mohou převléknou v šatně u tělocvičny, popřípadě i umýt). Co by tedy měly Vaše děti mít:

 

  • plně vyplněnou přihlášku (před prvním tréninkem), kterou odevzdávají trenérovi kroužku
  • tenisky do tělocvičny (s bílou nebo nešpinící podrážkou)
  • sportovní oblečení na převlečení (kraťasy nebo tepláky, triko (později triko kroužku), ručník
  • 1 litrovou lahev s pitím, drobnou svačinu

NERF zbraň, ochranné brýle a trénovací náboje všem novým účastníkům tréninků po jeden měsíc rádi zapůjčíme. Následně však budeme vyžadovat, aby měly děti svou vlastní doporučenou NERF zbraň v včetně ochranných brýlí, zakoupenou z vlastních prostředků (děti si jí více váží a lépe s ní zacházejí)!

 

Na první (předem domluvený trénink) je nutné donést vyplněnou přihlášku, kterou si můžete vyplnit online na stránkách KSVČ Juventus, Karviná (u daného kroužku), nebo  zde níže v odkazu, vyplnit a vytisknout. Bez přihlášky řádně vyplněné ve všech daných políčkách - nebude dítě na prvý trénink přijato. Toto platí i pro bývalé členy z minulého roku! Odkaz níže:

 

- přihláška -

 

v případě, že jste již domluveni a chystáte se na první trénink, čtěte dál zde

( přihláška )

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode