... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

PŘIHLÁŠKY ON-LINE PRO POTVRZENÉ ČLENY.

 

Jak jsem již předběžně informoval máte pro své dítě zamluvené místo v našem sportovně zájmovém kroužku NERF X TEAM a tudíž splněn první level celého přijímacího vstupu Vašeho dítěte do našeho kroužku. Druhým levelem, je pak podat on-line přihlášku. Jak na to a proč upřednostňujeme online přihlášku?!

 

ON-line přihláška.

On-line přihláška je rychlá, okamžitá a nepřidělává práci administrativním zaměstnancům střediska s ručním přepisováním (upřímně mnohdy hůř čitelným), neboť se okamžitě automaticky vepíšou data do připravených kolonek. Navíc je to luxusnější i pro Vás zákonné zástupce dětí (rodičů), kdy můžete v poklidu vyplnit přihlášku z domova přímo v počítači a jedním klikem ji odeslat. Myslím že v dnešní době roku 2023 zcela normální přihlašování.

Samozřejmě že pokud s tím má někdo problém tak jej lze vyřešit níže v kontaktech nebo vyplnit nebo doručit přihlášku osobně na recepci střediska (v pátek 01.09.2023 je od 09:00 - 17:00 hodin, den otevřených dveří na středisku - bude tam i hl. trenér)...

 

Kde on-line přihlášku naleznete?

Na stránkách Střediska volného času Juventus, Karviná p.o., (níže v odkazu), jsou uvedeny jednotlivé kroužky které zde pod daným střediskem působí (kliknete na sekci kroužky). Najdete jeden z Vámi  zvolený kroužek ... NERF X TEAM „A“ , NERF X TEAM „B“ nebo NERF X TEAM „C“ ... podle zařazení do tréninkové skupiny Vašeho dítěte (seznam uveden zde níže v emailu), a na něj kliknete myškou.

Rozbalí se Vám základní informace ohledně daného kroužku (tréninkové skupiny), kdy dole na konci těchto informací jsou zvýrazněny čtverečky „zpět na kroužky“ a „Chci se přihlásit on-line“. Myškou označíte on-line a pokračujete podle toho co se Vám rozbalí.

 

Jak se on-line přihlásit - nebo když to nejde!

Jakmile otevřete „Chci se přihlásit on-line“, bude to chtít po Vás, Váš registrující email a heslo (to zadáte v případě že jste  již v minulých letech do tohoto systému přihlašovali Vaše dítě (email i heslo tak zůstává). Pokud jste v tomto systému poprvé, použijete prostřední tlačítko „nová registrace“ a pokračujete dle rozbalení a pokynů další tabulky. Pokud jste pouze zapomněli heslo a registrační email víte a funguje Vám, použijete tlačítko „obnovení hesla“. Bez tohoto vstupu za pomocí registračního emailu a Vámi zvoleného registračního hesla není možné on-line přihlášení provést. On-line přihlášení je důležité pro Vás i pro budoucnost pokud chcete služby střediska využívat i v budoucnosti a nám tak usnadníte o 50% práci.

Přesto se může samozřejmě stát že se něco pokazí, nebude fungovat tak jak má v on-line systému a budete potřebovat s tím hnout. V tomto případě se musíte vždy obrátit na administrační a ekonomické oddělení střediska (oni jediní mají on-line přístup do systému), já jsem pouze externí zaměstnanec. Kontakty naleznete zde  (vždy pondělí - pátek od 06:30 - 15:30 hodin) - prosím vždy telefonicky, je to hned:

 

účetní správce majetku

Pavlína Gletová

tel: 596 311 530

email: pavlina.gletova@juventus.cz

 

účetní, pokladní

Petra Pechová

tel: 596 311 530

email: petra.pechova@juventus.cz

 

pracovník oddělení

Irena Gorecká

tel: 596 311 530

email: sekretariat@juventus.cz


Do které skupinky tedy Vaše dítě spadá a kde se přihlásit on-line?

 

NERF X TEAM „A“ ... MINI, MLADŠÍ

 ... děti 6 - 12 let (MINI a MLADŠÍ) trénink vždy v úterý od 15:30 - 17:30 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Školská. První trénink bude v úterý 12. září 2023. Zde jsou předběžně přihlášeni tyto děti:

 

01. Vrba Arnošt, 02. Heczko Štěpán, 03. Kiraly Viktor, 04. Urban Alexandr, 05. Prysz Marek, 06. Betlach Viktor, 07. Betlach Martin, 08. Zbořil Jakub, 09. Kasza Vojtěch, 10. Moravčinský Alexander, 11. Pryszczová Joanna, 12. Procházka Tobiáš, 13. Stejskal Samuel Nikolas, 14. Begovský Adam, 15. Byrtus Jan.

 

- odkaz na stránky přihlašování on-line, pro tuto tréninkovou skupinu -

https://www.juventus.cz/krouzky/2928-nerf-x-team-a

 

NERF X TEAM „B“ ... MLADŠÍ, STARŠÍ

 ... děti 10 - 15 let (MLADŠÍ a STARŠÍ) trénink vždy v úterý od 17:30 - 19:30 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Školská. První trénink bude v úterý 12. září 2023. Zde jsou předběžně přihlášeni tyto děti:

 

01. Sznapka Jakub, 02. Sznapka Jan, 03. Gavlovský Adam, 04. Kawulok Adam, 05. Krajčovič Filip, 06. Kempný Vojtěch, 07. Kotula Vojtěch, 08. Golkovský Samuel, 09. Beloš Vojtěch, 10. Vacek David, 11. Medviď Michal, 12. Gábor Tomáš, 13. Klopec Václav, 14. Horváthová Kateřina, 15. Horváthová Karolína, 16. Wrobel Lukáš.

 

- odkaz na stránky přihlašování on-line, pro tuto tréninkovou skupinu -

https://www.juventus.cz/krouzky/2929-nerf-x-team-b

 

NERF X TEAM „C“ ... MINI, MLADŠÍ,

 ... děti 10 - 15 let (MINI a MLADŠÍ) trénink vždy ve čtvrtek od 16:00 - 18:00 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Borovského. První trénink bude v úterý 14. září 2023. Zde jsou předběžně přihlášeni tyto děti:

 

01. Lorenčík Jakub, 02. Koribanič Martin, 03. Burysz Vojtěch, 04. Klaput Matyáš, 05. Palát Matyas, 06. Szkorupa Damián, 07. Kimlička Dominik, 08. Vápeník Vojta.

 

- odkaz na stránky přihlašování on-line, pro tuto tréninkovou skupinu -

https://www.juventus.cz/krouzky/2927-nerf-x-team-c

 

UPOZORNĚNÍ!

Přihlášky on-line zašlete pokud možno co nejdříve, nejlépe do 1.září 2023. Pak máme 2. září 2023 akci pro veřejnost, s možností se přihlásit na neevidovaná místa v systému. Vaše proběhnuté on-line přihlášení uvidím vždy následující pracovní den v elektronickém deníku. Takže druhý level je před Vámi.

 

PLATBY KROUŽKU!

Nepanikařte a nehledejte jak hned zaplatit kroužek. Jakmile se zaeviduje v elektronickém systému Vaše přihláška dítěte do kroužku včetně Vámi vepsaného kontaktního emailu, pak už jen čekáte. Na tento kontaktní email Vám přijde platební příkaz s pokyny jak provézt platbu s variabilním číslem pro tuto platbu (jen pro tuto a žádnou jinou). Až teprve následně provedete danou platbu vždy s uvedením zaslaného variabilního symbolu. Bez tohoto symbolu se platba ztratí v moři jiných plateb a bude špatně dohledatelná a bude to práce navíc. Dbejte tedy na tuto základní věc. Platba musí být uhrazena nejpozději před druhým pravidelným tréninkem Vašeho dítěte - jinak se přihláška stornuje a dítě přijde o místo v kroužku.

 

PRVNÍ TRÉNINK.

Na první trénink může jít pouze dítě, které má řádně dopředu odeslanou (odevzdanou vyplněnou) přihlášku střediska včetně GDPR střediska. První trénink je bez závazku, pouze na zkoušku kdy se může dítě nebo trenér rozhodnout zda budou vzájemně dále spolupracovat. Pokud se dítě nebo trenér rozhodne dále nespolupracovat v kroužku navzájem si toto ihned po skončení prvního tréninku udělí. Přihláška i GDPR kroužku se tak ihned druhý den stornuje.

 

Snad jsem poskytl dostatek informací a doporučuji všem pro jistotu v klidu kliknout na níže uvedený odkaz a pročíst vše potřebné, popřípadě probrat s dětmi. Vyhneme se pak navzájem případným překvapením. Jinak se neváhejte v čemkoli (kromě on-line přihláškám a platbám) na mne obrátit - nejlépe telefonicky ... je to rychlé a hned.

 

- odkaz pro všechny zákonné zástupce (rodiče), dětí a hlavně nováčky -

https://www.nerf-x-team-karvina.cz/chci-se-stat-clenem-krouzku/

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode