... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MÍSTNÍ (OKRESNÍ) KOLO NERFLIGY - KARVINÁ.

 

Již druhým rokem pořádáme přátelské turnaje, soustředka a v neposlední řadě i základní postupové místní kolo NERFLigy ČR. Letos postupové místní kolo soutěže NERFLigy proběhne v sobotu 4.11.2017 od 10:00 - 15:00 hodin, na Krajském středisku volného času Juventus, Karviná. Toto postupové kolo je určené pro širokou veřejnost dle vyhlášených kategorii. Předpokladem je maximálně 8 týmů v kategorii A a 3 týmy v kategorii B.

 

- letáček turnaje -

 

O JAKÝ TURNAJ JDE.

Jde o turnaj v kterém proti sobě nastupují tříčlenné týmy. Tyto týmy jsou vybaveni vlastními doporučenými NERF blastry s šesti pěnovými náboji tvaru šipky (jiné nejsou dovoleny)  a ochrannými brýlemi. Týmy proti sobě bojují v předem určeném kolbišti na kterém se nacházejí překážky, kdy na protilehlých stranách za čarou kolbiště jsou terče. Úkolem týmu je, se probojovat bez vlastního zásahu na soupeřovu stranu k terči a vstřelit do něj svou šipku - dát tedy TREFU. Tento turnaj není bezhlavý ale má daná jasná a pevná pravidla a účastní se jej všechny věkové kategorie od 8 - 99 let.

 

KDE A KDY TURNAJ PROBĚHNE.

Turnaj proběhne na Krajském středisku volného času Juventus, Karviná ve velkém sále, kde bude vytvořeno již tradiční turnajové kolbiště. Turnaj proběhne v sobotu 4.11.2017 od 10:00 - 15:00 hodin (čas se může dle počtu týmů a rychlosti zápasů během turnaje upravit).

 

- propozice turnaje -

 

STARTOVNÉ.

80 Kč / jednotlivec - 240 Kč / tým

 

PŘIHLÁŠKA NA TURNAJ A PLATBA STARTOVNÉHO.

K účasti na turnaji je potřebná písemná přihláška týmu (nikoli jednotlivce) předem vyplněna  a podepsána zákonnými zástupci nezletilích, spolu s uhrazením startovného. Přihlášku  si lze vyzvednout na recepci daného střediska kde lze i uhradit daný startovní poplatek (opět za celý tým najednou). Přihlášku i startovní poplatek je nutné vyřídit nejpozději do 25.10.2017.

 

PODMÍNKY PRO ÚČAST TÝMU.

  1.  Nutnost přihlášení a dostavení kompletního tříčlenného týmu.
  2. V případě nemožné účasti nějakého člena týmu, může se zúčastnit náhradník (domluvený zbylými členy týmu), který však musí podat za svou osobu novou přihlášku podepsanou zákonným zástupcem.
  3. Pokud se nedostaví během prezence kompletní tříčlenný tým, nebude umožněn start zbylým členům týmu a startovné ve výši 240 Kč / tým je nevratné.
  4. V případě neúčasti z jakéhokoli důvodu je startovné ve výši 240 Kč / tým NEVRATNÉ.

 

POVINNÉ VYBAVENÍ HRÁČŮ.

Každý hráč turnaje bude vybaven vlastní doporučeným blastrem (pistolkou) NERF dle pravidel (zde níže v odkaze), vlastními ochrannými brýlemi, sportovní obuví do tělocvičny (s nešpinící podrážkou). Náboje malé základní velikosti (nikoli mega) zapujčíme. Taktéž zapujčíme zbraň v případě selhání nebo neschválení k použití organizátorem.

PRAVIDLA TURNAJE.

- soutěž se řídí pravidly NERFLigy ČR jenž jsou zde uvedeny -

 

!!! UPOZORNĚNÍ HRÁČŮM !!!

Pokud hráč chce použít svou vlastní zbraň na jinou velikost nábojů než jsou náboje základní velikosti s kterými se běžně hraje (tedy nikoli Magnum), je povinností hráče si tyto náboje přinést sebou v celkovém množství minimálně 12 kusů (každý musí být označen majitelem vlastní značkou). Organizátor zajišťuje pouze náboje základní kategorie.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFO KE KRAJSKÉMU KOLU BRUNTÁL.

Soutěžní teamy které se umístí na prvním a druhém místě, automaticky postupují do dalšího vyššího kola NERFLigy ČR. Jde o oblastní kolo (krajské kolo), které se uskuteční v sobotu 4.12.2017 na Středisku volného času Bruntál. V případě úspěchu i zde je pak již postup na republikové kolo (kde se můžete stát i mistry republiky). Republikové kolo se uskuteční v hale SVČ Ivančice v sobotu 27. - 28. ledna 2018.

Chci tím upozornit všecvhny hráče, že tato soutěž je tedy postupová a mělo by být předpokladem že pokud team uspěje, bude chtít pokjračovat v soutěži i dále. Do vyšších kol (kraj - republika) pak samozřejmě umístěné teamy doprovodíme (předpokladem je že teamy na daném středisku Brutál / Ivančice) bude muset přespat. Teamy si pak opět hradí náklady na cestu, startovné, ubytování a vlastní stravu (s tímto musíte předpokládat). Další informace vložíme až po výsledku z místního (okresního) kola.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode