... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

7. TRIKO ČLENA KROUŽKU

 

Náš kroužek funguje již několik let a protože se zúčastňujeme soutěží a klání nejen na Moravskoslezské ale i republikové úrovní, rozhodli jsme se před čtyřmi roky pořídit pro naše členy členská trika.

 

- Členská trika mají několik výhod. Když je skupina dětí na turnaji a všechny jsou různě oblečeny, těžko rozeznáte Ty své. Ale když mají naše děti členské trička na sobě, je rozeznání a jejich vyhledávání mnohem jednodušší a i jejich chování je pak lépe kontrolovatelné.

 

- Když má dítě na sobě členské triko cítí se a chová mnohdy jinak než bez něj, uvědomuje si že někam patří, když něco provede ihned každý ví o který kroužek jde a naopak když se podaří něčeho dosáhnout (třeba vyhrát v soutěži), každý opět ví o který kroužek jde. Toto platí i když vyhraje jiné herní družstvo našeho kroužku a ostatní jsou zastavováni a kluci z jiných středisek jim řeknou „jste dobří“, tak to pozvedne mysl a náladu.

 

- V poslední době i členská trika v kroužku využíváme k celkové činnosti dětí kroužku. Děti na triku mají funkční štítek do kterého pak získávají pecky a hvězdičky (hodnosti) na základě dosažených výsledků v osobním bodování. Na základě dosažené hodnosti a bodů jsou pak nejlepší odměněni. Děti jsou rády když ostatní vidí že získali nějakou hodnost a posunuli se dál.

 

Tričko si nechá  vyrobit každý člen sám, u firmy REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o Karviná (paní Váňová). Stačí pouze říct že jde o tričko pro kroužek NERF X TEAM, KARVINÁ, oznámit velikost trika a jméno na triko. Cena trika se pohybuje okolo 210 – 230 Kč, kdy pořizovací cenu si hradí každý člen sám (vždy).

 

- odkaz na firmu vyrábějící naše trika –

https://reklamniprace.cz/

 

!!! KDO NEMÁ SVÉ VLASTNÍ TRIKO NEBUDE BODOVÁN A ČINNOST KROUŽKU JE TAK PRO NĚJ BEZPŘEDMĚTNÁ !!!

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode