... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

6. INFORMOVANOST A SPOLUPRÁCE

 

 

Vaše dítě chodí do našeho sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM, kdy docházkou to pouze nekončí. Předpokladem není pouze že svému dítěti kroužek zaplatíte a dost, ale že jej i podpoříte morálně, budete se zajímat o jeho dosažené výsledky a ve spolupráci s trenéry jej posouvat dál a výše. Důležité je aby Vaše dítě bylo v partě stejně zaměřených dětí spokojené a Vy v klidu. K tomuto všemu aby se to naplňovalo je třeba vzájemná spolupráce trenér – zákonný zástupce dítěte (rodič, opatrovník) a hlavně informovanost o činnosti kroužku kam Vaše dítě dochází.

 

INFORMOVANOST.

V minulosti jsme rozesílali podrobně rozepsané emaily se zprávami o činnosti kroužku a navíc je ještě vkládali na náš kroužkový web zde, což zabíralo čas nám trenérům a mnozí je ani nečetli. Proto v letošním roce již emaily rozesílat nebudeme a všechny dostupné informace budeme vkládat zde na tento web kroužku. Informaci na email vložíme pouze pokud budeme cítit že je to pro nás důležité nebo budeme potřebovat rychlou odezvu z Vaší strany. Bude tak pouze na Vás zákonných zástupcích Vašeho dítěte, zda chcete být a budete informováni či nikoli.

Náš web slouží tedy k Vaší informovanosti a informovanosti i Vašich dětí. Jak se v něm orientovat? Zcela jednoduše. V levém rohu najdete menu, kde na kliknutí názvu se rozbalí potřebné podstránky a z nich se dovíte vše potřebné k dané věci. Co zde máme:

 

NAŠE TEAMY. Když otevřete tuto sekci objeví se Vám menu rozdělení jednotlivých tréninkových skupin (dle věkové kategorie). Kliknutím na danou tréninkovou skupinu se rozbalí menu docházka a bodování. Zde pak naleznete docházku všech dětí zařazených do této skupiny a jejich dosud dosažené bodovací výsledky za jejich činnost v tomto kroužku. Navíc je zde i rozřazení dětí dle věkových kategorií v podstránce „BODOVÁNÍ KATEGORIÍ“, které určuje celkový dosavadní výsledek a dosud dosažené místo Vašeho dítěte ve své kategorii v této celoroční soutěži. Výsledky docházky i bodování vkládáme vždy na web, 48 hodin po dané činnosti.

Zde by jste tedy měli sledovat hlavně docházku u dětí, které samostatně docházejí na tréninky, soutěže, soustředka a akce a z nich se i samostatně vracejí – zda tam opravdu byli. Protože pokud se nezúčastní tréninku, očekáváme nejpozději do 24 hodin po dané neuskutečněné docházce omluvu neúčasti ze strany jejich zákonných zástupců (rodičů, opatrovníků). Tři neomluvené neúčasti řešíme ve spolupráci se střediskem a zákonnými zástupci dítěte, kdy se pak může stát že v následujícím pololetí dítěte odmítneme přijat (tedy bude vyloučeno).

 

AKCE TEAMU. Zde najdete přehledné informace o akcích společných pro všechny naše týmy (soutěže, soustředění, akce nebo zajištění různých potřeb členů) nebo jen pro určený tým. Součástí bývá vždy i tabulka daných přihlášených nebo nominovaných účastníků. Zároveň je vždy určený tréner jenž se o danou věc stará a na kterého se tedy v dané věci obracíte.

 

OMLUVENKY. Zde píšete omluvy neúčasti svého dítěte. Omluvenky pište vždy písemně, není v naší moci si zapamatovat z 40 dětí kdo byl omluven ústně už na tréninku předtím nebo potom či dodatečně. Proto nám bude vyhovovat a budeme vyžadovat aby omluvy byli písemnou formou a to zde v sekci „kniha - o všem". Zde pouze vyplníte jméno a příjmení koho omlouváte a titulek o jakou akci jde a následně text omluvy a odešlete. Jednoduché a stručné, přehledné.

 

NERFLIGA A MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA.  Máme dvě hlavní soutěže, kdy každá má jinak určená pravidla a herní schéma. Proto jsou i různě sestavené herní trojčlenná družstva a různé výsledky, pravidla a propozice. V těchto sekcích pak najdete dosažené výsledky jak postupových turnajů tak za celé střediska (tedy těch jenž se účastnili v dané soutěži).

 

FOTO – VIDEO – GALERIE. Zde v odkaze najdete naši foto video galerii na servru „rajče“. Jsou zde fotky z minulosti ale budou doplňovány i v současnosti. Vše je dostupné z daného umístěného odkazu.

 

KNIHA – O VŠEM. Zde můžete psát o všem co Vás zajímá a na co potřebujete rychlou odpověď (zpravidla odpovídáme do 24 hodin, pokud nejsme mimo dostup našeho webu).

 

KONTAKTY. Zde naleznete aktuální kontakty na trenéry. Nevyžadujte prosím informace a služby po trenérech, kteří danou věc nemají na starosti (akce, tréninky, soustředka apod.).

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ. Zde najdete potřebné dokumenty a potřeby pro děti ke stažení, vyplnění a tisku.

 

To je tedy vše nejpotřebnější co potřebujete vědět o činnosti tohoto našeho společného sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM, Karviná. Při občasném brouzdání zjistíte mnoho potřebných informací – a o tom informovanost je!

 

SPOLUPRÁCE.

Pořádáme různé soutěže pro Vaše děti, musíme doprovodit Vaše děti na různé zápasy, hledáme různé sponzory pro odměny a tréninkové předměty pro Vaše děti, hledáme pomocné trenéry a mnoho dalšího. Vše je vždy pro Vaše děti, nikoli pro nás!   Takže pro peníze to určitě neděláme, naopak mnohdy z platu trenéra nakupujeme odměny pro Vaše děti.

Je tedy jasné že tuto činnost dělají srdcaři a ve volném čase pro Vaše děti a nikoli pro peníze. Občas se nám Vaše pomoc opravdu hodí, protože i my kromě své práce máme i rodiny a další starosti. Co děláme děláme pro děti a to převážně Vaše, proto očekáváme automaticky podporu a pomoc z Vaší strany aby vše proběhlo ke spokojenosti Vašich dětí a i Vaší. Neodmítejte nás prosím, pokud o pomoc žádáme, jsou věci které bez Vás prostě nejdou udělat. Děkujeme.

 

Pokud jste se tedy dostali až sem, zbývají pak přejít na část vybavení člena kroužku. V odkazu zde níže píšeme jak člen získá své tričko kroužku (odkaz zde níže):

 

- tričko člena kroužku -

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode