... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

4. PRVNÍ TRÉNINK

 

Místo pro Vaše dítě máte potvrzené, máte určený čas a den prvního tréninku. Na první trénink tak musíte mít již vyplněnou přihlášku a GDPR – kroužku (buď jak je uvedeno online nebo osobně popřípadě vypsáním na místě). Pokud se na smluvený první trénink Vaše dítě nedostaví bez řádné vážné omluvy, je toto místo Vašeho dítěte stornováno a nabídnuto dalšímu zájemci v pořadí. Omluva musí být provedena nejpozději daný den určeného prvního tréninku. Omlouváte se buď přímo hlavnímu trenérovi (hlavnímu vedoucímu kroužku) telefonicky, sms zprávou, emailem nebo na webových stránkách kroužku v sekci „kniha o všem“ (odkaz zde níže):

 

- omluvenky

(uveďte vždy z čeho se omlouváte, koho omlouváte a zdůvodnění)

 

První dva tréninky jsou zcela nezávazné na vyzkoušení. Může se pak stát že Vaše dítě trénink nebude bavit, nebo trenéři zjistí že tento typ kroužku není pro Vaše dítě vhodný (na základě daných kritérií a pravidel kroužku). Pokud po druhém tréninku tedy dítě již chodit nebude (z jakéhokoli důvodu) bude přihláška stornována a místo se uvolní dalšímu zájemci.

 

V případě že se rozhodnete po druhém tréninku že Vaše dítě bude činnost kroužku navštěvovat i nadále, bude nutné uhradit členský příspěvek na dané pololetí školního roku v částce (DOPLNÍME JAK BUDEME ZNÁT ČÁSTKU) člen kroužku. Členské musí být uhrazeno tak, aby bylo na účtu střediska připsáno nejpozději do 10 dnů od prvního tréninku (více o členském v odstavci „platba členského příspěvku“).

 

Co je třeba na první trénink.

Na první trénink je třeba přijít včas v dobré kondici a příjemně naladěn (na srazu si Vaše dítě přebere trenér). Na první trénink je vhodné své dítě doprovodit a předat trenérovi a taktéž si jej vyzvednout (pro případ že by trenér chtěl ještě něco s Vámi probrat nebo doladit).

Sebou si do batůžku Vaše dítě přibalí tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, sportovní oblečení (kraťasy nebo tepláky, tričko, mikinu) a 1 litrovou láhev s pitím. Pokud chce může si vzít i vlastní NERF blaster. V každém případě na první tréninky Vašemu dítěti doporučený NERF blaster a ochranné brýle zapůjčíme. Náboje jsou součástí tréninku a jsou pro všechny členy zajištěny v standartní velikosti. Předpokládáme že nejpozději do měsíce svému dítěti pořídíte doporučený NERF blaster a ochranné brýle, které tak budou pouze jeho.

 

Pokud jste se tedy rozhodli že Vaše dítě bude pokračovat v činnosti kroužku i nadále, je třeba tedy uhradit členský příspěvek na dané pololetí. Jak na to, zjistíte po kliknutí v níže uvedeném odkazu:

 

- členský příspěvek -

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode