... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

NÁBOR 2020/2021

 

odkaz: letáček nábor 2020 / 2021 : odkaz

 

... VŠEM PŮVODNÍM I NOVÝM ČLENŮM ...

Než podáte online přihlášku na středisku, informujte se nejprve u náborového trenéra zda je volné místo! Teprve až po potvrzení od tohoto náborového trenéra, že je volné místo, si můžete podat přihlášku na středisku. Jiný způsob nebude akceptován! Pokud tak neučiníte, může se pak stát že dítě nepříjmeme a bude Vaše dítě zbytečně zklamané! Kroužky nejsou nafukovací a je omezen počet na jeden trénink (15 dětí).

- kontakt  náborový trenér -

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email:   Ur.Zd@seznam.cz

 

... Doporučuji přednostní kontakt emailem, nebo přímo zde na stránkách v knize o všem (odkaz je zde níže, stačí kliknout a otevře se) ...

- kniha o všem -

 

Pokud se kterýkoli přihlášené dítě (ať už bývalé nebo nové) nedostaví na první trénink (výjimka je omluvení ze zdravotních nebo jiných závažných důvodů), je ihned přihláška zrušena a místo uvolněno dalšímu zájemci v pořadí. První trénink  pro všechny zájemce je nezávazný (avšak s předem vyplněnou a podepsanou přihláškou)! Před druhým tréninkem musí mít již člen uhrazen účastnický poplatek (jinak nebude na trénink přijat a bude mu stornována přihláška a uvolní se místo pro  dalšího zájemce).

 

Rozdělení dětí na tréninky dle věkové kategorie.

Děti budou chodit na tréninky dle své herní věkové kategorie. Jde o to, aby byli natrénované herní stabilní tříčlenné týmy v dané kategorii pro soutěže NERFLigy ČR a MSK NERFLigy. Když některé dítě s jinou věkovou kategorií dáme do jiného týmu, zabereme tak místo jinému dítěti v dané kategorii a mladší dítě se v dané kategorii neuplatní a nedostane se do herního týmu. Tak to prostě je, tak po nás nechtějte změny a výjimky (víme o čem mluvíme). Taktéž dáme přednost dítěti které se chce zúčastnit soutěží, před dítětem které si chce jen zahrát na tréninku – hlavním cílem kroužku je soutěž (zúročit zkušenosti a prokázat zvyšující se úroveň přípravy)! Ujasněte si proto prosím předem zda se chcete soutěží účastnit a zda tedy má kroužek pro Vás smysl.

 

- volné místa v současnosti v kategorii MINI pro veřejnost -

2

 

- volné místa v současnosti v kategorii MLADŠÍ pro veřejnost -

0

 

- volné místa v současnosti v kategorii STARŠÍ pro veřejnost -

0

 

TRENINKY ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

 

Kategorie MINI - (Jsou to  děti které do konce tohoto kalendářního roku 2020,  maximálně dosáhnou věku 9 ti let). Tréninky na ZŠ a MŠ Majakovského.

Pro tyto děti budou tréninky probíhat pravidelně každou středu od 16:45 - 18:00 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Majakovského, Karviná. První trénink bude ve středu 23. září 2020. Sraz bude před vchodem do tělocvičny (vše přesně upřesníme na webových stránkách střediska a kroužku). Tento tréninkový čas má kapacitu 15 dětí.

01.Ferenc Daniel, 02. Král Tobiáš, 03. Sznapka Jakub, 04. Gavlovský Adam, 05. Sekanina David, 06. Galuszka Michael, 07. Pančík Patrik 08. Szymala Michael, 09. Vrána Daniel, 10. Swiatek Ondra, 11. Vrubel Antonín, 12. Swiatek Jonáš, 13. Czafrango Vojtěch,

 

Kategorie MLADŠÍ - (Jsou to  děti které v tomto kalendářním roce 2020,  dosáhnou věku 10 ti let a nedosáhnou věku 13 ti let). Tréninky na ZŠ a MŠ Školská.

Pro tyto děti budou tréninky probíhat pravidelně každé úterý od 16:00 - 17:30 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Školská, Karviná. První trénink bude v úterý 15. září 2020. Sraz bude před vchodem do tělocvičny (vše přesně upřesníme na webových stránkách střediska a kroužku). Tento tréninkový čas má kapacitu 15 dětí.

01. Junga Matyáš 02. Osička Patrik, 03. Duda Tobiáš, 04. Kuděla Patrik, 05. Fabisz Richard, 06. Suchý Richard, 07. Nastulczyk Martin, 08. Medviď Michal, 09. Palian Tomáš, 10. Humlíček Václav, 11. Tyrlík Miroslav, 12. Šotkovský, 13. Hajtol Viktor, 14. Martinčko Alex, 15. Kuchař Radek

 

Kategorie STARŠÍ - (Jsou to  děti které v tomto kalendářním roku 2020,  dosáhnou věku 13 ti let a nedosáhnou věku 16 ti let). Tréninky na ZŠ a MŠ Školská. Můžeme žařadit i děti v mladší kategorii 11 - 13 let dosažených v tomto kalendářním roce.

Pro tyto děti budou tréninky probíhat pravidelně každé úterý od 17:45 - 19:30 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ Školská, Karviná. První trénink bude v úterý 15. září 2020. Sraz bude před vchodem do tělocvičny (vše přesně upřesníme na webových stránkách střediska a kroužku). Tento tréninkový čas má kapacitu 15 dětí.

01. Mach Ondřej, 02. Andódy Matyáš, 03. Wendzel Jakub, 04. Hudziec Roman, 05. Kovařík Tomáš, 06. Klopec Václav, 07. Klopec Richard, 08. Drien Tomáš, 09. Dičik Karel, 10. Ludvik Patrik, 11. Pavlovič Michal, 12. Slavič Jakub, 13. Durčák David, 14. Durčák Ondřej, 15. Koudela Vojtěch

 

Poznámka: Žlutě zvýrazněné jméno potvrzená účast.   Tréneři: Zdeněk Uriček, Zdeňka Grinvalská. Instruktoři: MINI - Tobiáš Firla, MLADŠÍ - Jan Stuchlík.

 

Rodiče (zákonný zástupce dítěte).

Požadujeme aby si po prvním tréninku vyzvedli své děti  rodiče  osobně (nebo alespoň jeden zákonný zástupce). Potřebujeme vypsat doplňující dokumentaci, osobně podepsat přihlášky a popřípadě se domluvit i osobně.

 

Přihláška.

Již na první trénink je třeba mít vyplněnou přihlášku a GDPR střediska. Pokud toto někdo nebude mít  a nevyplní celou dodatečně na tréninku včetně podpisu rodičů, bude přihlášení stornováno a uvolníme místo dalšímu zájemci. Tak to prostě funguje a nelze se domlouvat donesu příště.

 

NABÍDKA - HLEDÁME.

 

Hledáme z řad rodičů 1 – 2 pomocné trenéry (osoby starší 21 let)  se zájmem o tento druh NERF činnosti. Jde o pravidelnou tréninkovou činnost na určeném tréninku a doprovod na soutěže a akce. Pomůžete tak hlavně svým dětem a samozřejmě i nám v kvalitní přípravě.

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode