... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

9. INFORMOVANOST A SPOLUPRÁCE.

 

Vaše dítě chodí do našeho sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM, kdy docházkou to pouze nekončí. Předpokladem není pouze že svému dítěti kroužek zaplatíte a dost, ale že jej i podpoříte morálně, budete se zajímat o jeho dosažené výsledky a ve spolupráci s trenéry jej posouvat dál a výše. Důležité je aby Vaše dítě bylo v partě stejně zaměřených dětí spokojené a Vy v klidu. K tomuto všemu aby se to naplňovalo je třeba vzájemná spolupráce trenér – zákonný zástupce dítěte (rodič, opatrovník) a hlavně informovanost o činnosti kroužku kam Vaše dítě dochází.

 

INFORMOVANOST. V minulosti jsme rozesílali podrobně rozepsané emaily se zprávami o činnosti kroužku a navíc je ještě vkládali na náš kroužkový web zde, což zabíralo čas nám trenérům a mnozí je ani nečetli. Proto v letošním roce již emaily rozesílat nebudeme a všechny dostupné informace budeme vkládat zde na tento web kroužku. Informaci na email vložíme pouze pokud budeme cítit že je to pro nás důležité nebo budeme potřebovat rychlou odezvu z Vaší strany. Bude tak pouze na Vás zákonných zástupcích - rodičích Vašeho dítěte, zda chcete být a budete informováni či nikoli.

SPOLUPRÁCE. Pořádáme různé soutěže pro Vaše děti, musíme doprovodit Vaše děti na různé zápasy, hledáme různé sponzory pro odměny a tréninkové předměty pro Vaše děti, hledáme pomocné trenéry a mnoho dalšího. Vše je vždy pro Vaše děti, nikoli pro nás!   Takže pro peníze to určitě neděláme, naopak mnohdy z platu trenéra nakupujeme odměny pro Vaše děti.

Je tedy jasné že tuto činnost dělají srdcaři a ve volném čase pro Vaše děti a nikoli pro peníze. Občas se nám Vaše pomoc opravdu hodí, protože i my kromě své práce máme i rodiny a další starosti. Co děláme děláme pro děti a to převážně Vaše, proto očekáváme automaticky podporu a pomoc z Vaší strany aby vše proběhlo ke spokojenosti Vašich dětí a i Vaší. Neodmítejte nás prosím, pokud o pomoc žádáme, jsou věci které bez Vás prostě nejdou udělat. Děkujeme.
 

ROZCESTNÍK NAŠEHO WEBU.

 

Náš web slouží tedy k Vaší informovanosti a informovanosti i Vašich dětí. Jak se v něm orientovat? Zcela jednoduše. V levém rohu najdete menu, kde na kliknutí názvu se rozbalí potřebné podstránky a z nich se dovíte vše potřebné k dané věci. Co zde máme:

NÁBOR - JSEM NOVÁČEK JAK NA TO. Zde najdete postupně všechny potřebné informace rozdělené do jednotlivých sekcí. Je pouze na Vás si je přečíst a potřebnou informaci vyhledat. Až teprve danou informaci nenaleznete, pak příjdeme na řadu my tréneři kterých se můžete na cokoli zeptat.

PRAVIDLA KROUŽKU A KODEX FAIR PLAY. Jde o soubor pravidel která máme osvědčená a řídíme se jími, čímž je i vyžadujeme plnit naše členy. Je dobré se s nimi seznámit spolu s Vašimi dětmi a popřípadě si vysvětlit to čemu jaksi nerozumí.

NAŠE TEAMY. Když otevřete tuto sekci objeví se Vám menu rozdělení jednotlivých tréninkových skupin (dle věkové kategorie). Kliknutím na danou tréninkovou skupinu se rozbalí menu docházka a bodování. Zde pak naleznete docházku všech dětí zařazených do této skupiny a jejich dosud dosažené bodovací výsledky za jejich činnost v tomto kroužku. Výsledky docházky i bodování vkládáme vždy na web, 48 hodin po dané činnosti.

Zde by jste tedy měli sledovat hlavně docházku u dětí, které samostatně docházejí na tréninky, soutěže, soustředka a akce a z nich se i samostatně vracejí – zda tam opravdu byli. Protože pokud se nezúčastní tréninku, očekáváme nejpozději do 24 hodin po dané neuskutečněné docházce omluvu neúčasti ze strany jejich zákonných zástupců (rodičů, opatrovníků). Tři neomluvené neúčasti řešíme ve spolupráci se střediskem a zákonnými zástupci dítěte, kdy se pak může stát že v následujícím pololetí dítěte odmítneme přijat (tedy bude vyloučeno).

AKCE TEAMU. Zde najdete přehledné informace o akcích společných pro všechny naše týmy (soutěže, soustředění, akce nebo zajištění různých potřeb členů) nebo jen pro určený tým. Součástí bývá vždy i tabulka daných přihlášených nebo nominovaných účastníků. Zároveň je vždy určený tréner jenž se o danou věc stará a na kterého se tedy v dané věci obracíte.

KNIHA O VŠEM. Zde píšete omluvy neúčasti svého dítěte. Omluvenky pište vždy písemně, není v naší moci si zapamatovat z 40 dětí kdo byl omluven ústně už na tréninku předtím nebo potom či dodatečně. Proto nám bude vyhovovat a budeme vyžadovat aby omluvy byli písemnou formou a to zde v sekci „kniha - o všem". Zde pouze vyplníte jméno a příjmení koho omlouváte a titulek o jakou akci jde a následně text omluvy a odešlete. Jednoduché a stručné, přehledné. Zároveň knihu můžete využívat i jako formu oznamování účasti na soutěžích, akcích nebo se na cokoli dotázat. Většinou pokud nejsme na akci odpovídáme do 24 hodin.

FOTO – VIDEO – GALERIE. Zde v odkaze najdete naši foto video galerii na servru „rajče“. Jsou zde fotky z minulosti ale budou doplňovány i v současnosti. Vše je dostupné z daného umístěného odkazu. Trošku nám se brzdí přidávání fotek, ale vše doplníme během tohoto kalendářního roku aby soubory byli aktuální.

NAŠE ÚSPĚCHY. Je sekce kde zaznamenáváme naše dosažené úspěchy jak v NERFLIZE ČR nebo Moravskoslezské NERFLIZE, tak i v přátelských a jiných kláních. Bohužel i tuto stránku budeme muset překopat a seřadit aktuálně a to nejpozději do konce kalendářního roku.

NERFLIGA A MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA.  Máme dvě hlavní soutěže, kdy každá má jinak určená pravidla a herní schéma. Proto jsou i různě sestavené herní trojčlenná družstva a různé výsledky, pravidla a propozice. V těchto sekcích pak najdete dosažené výsledky jak postupových turnajů tak za celé střediska (tedy těch jenž se účastnili v dané soutěži).

DOKUMENTY KE STAŽENÍ. Zde najdete potřebné dokumenty a potřeby pro děti ke stažení, vyplnění a tisku.

NAŠI SPONZOŘI. Zde najdete přehled všech našich sponzorů a podporovatelů či dárců a něco o nich včetně odkazů.

KONTAKTY. Zde naleznete aktuální kontakty na trenéry. Nevyžadujte prosím informace a služby po trenérech, kteří danou věc nemají na starosti (akce, tréninky, soustředka apod.).

To je tedy vše nejpotřebnější co potřebujete vědět o činnosti tohoto našeho společného sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM, Karviná. Při občasném brouzdání zjistíte mnoho potřebných informací – a o tom informovanost je! Děkuji že jste se úspěšně prokousali až sem - a to nejdůležitější si zapamatovali. Přeji nám všem vzájemnou, úspěšnou a milou spolupráci.

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode