... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

8. TRIČKO KROUŽKU.

 

Náš kroužek funguje již několik let a protože se zúčastňujeme soutěží a přátelských utkání nejen na krajské ale i republikové úrovní, rozhodli jsme se před šesti roky pořídit pro naše členy členská trika.

 

A. Členská trika mají několik výhod. Když je skupina dětí na turnaji a všechny jsou různě oblečeny, těžko rozeznáte Ty své. Ale když mají naše děti členské trička na sobě se jménem (přezdívkou) a logem kroužku, je rozeznání a jejich vyhledávání mnohem jednodušší a i jejich chování je pak lépe kontrolovatelné.

 

B. Když má dítě na sobě členské triko cítí se a chová mnohdy jinak než bez něj, uvědomuje si že někam patří, když něco provede ihned každý ví o který kroužek jde a naopak. Když se podaří něčeho dosáhnout (třeba vyhrát v soutěži), každý opět ví o který kroužek jde. Toto platí i když vyhraje jiné herní družstvo našeho kroužku a ostatní jsou zastavováni a kluci z jiných středisek jim řeknou „jste dobří“, tak to pozvedne jejich mysl a náladu.

 

C. V poslední době i členská trika využíváme k celkové činnosti dětí kroužku. Děti na triku mají funkční štítek do kterého pak získávají pecky a hvězdičky (hodnosti), dále kolečko na specializace, na základě dosažených výsledků v osobním bodování. Na základě dosažené hodnosti, bodů a získaných losovacích známek mohou členové získat hodnotné ceny. Děti jsou rády když ostatní vidí že získali nějakou hodnost nebo specializaci a posunuli se dál.

 

Tričko si nechá  vyrobit každý člen sám, u firmy REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o Karviná (paní Váňová). Stačí pouze říct že jde o tričko pro kroužek NERF X TEAM, KARVINÁ, oznámit barvu trika (tyrkysová modř) ,velikost trika a jméno(nebo přezdívku) na triko. Cena trika se pohybuje okolo 260  Kč, kdy pořizovací cenu si hradí každý člen sám (vždy).

 

- odkaz na firmu vyrábějící naše trika –

https://reklamniprace.cz/

 

Předpokladem je, že si své triko každý člen pořídí nejpozději do 31 dní od uhrazení členského příspěvku. Funkční znak a znak specializace  si každý člen  po předložení svého trika kroužku (na tréninku) bude moci zakoupit. Cena funkčního znaku i znaku specializace je jednotná 50,- Kč / kus.

 

KDO NEMÁ SVÉ VLASTNÍ TRIKO NEBUDE BODOVÁN,

A ČINNOST V KROUŽKU JE TAK PRO NĚJ ZBYTEČNÁ !

 

OZNAČENÍ NA TRIČKU A KAM JE SPRÁVNĚ UMÍSTIT?

 
Zde níže v odkazu naleznete přesné umístění jmenovky člena, znak kroužku, funkční štítek a kolečko specializace. Prosíme o přesné dodržení daného umístění na tričku. Znak kroužku a jmenovku Vám správně vloží výrobce trička, ale funkční znak a kolečko specializace si musíte našít přesně dle uvedení sami.
 
 
Teď když už víte skoro vše, zbývá poslední společná věc a to je spolupráce nás s Vámi zákonnými zástupci - rodiči člena a naopak. Jak naše představa vypadá naleznete zde níže po kliknutí na vložený odkaz:
 
 

 

 

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode