... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

KRAJSKÉ KOLO NERFLIGY - BRUNTÁL.

 

CO JE TO NERFLIGA ČESKÉ REPUBLIKY?

NERFLIGA ČR je vyšší postupová soutěž, v které se jednotlivé herní tříčlenné týmy musí probojovat ze základních postupových kol v kraji až k finálovému kolu pro celou Českou republiku. Nejprve proběhnou městské kola (v rámci daných kroužků a organizací), z nich postupuje určený počet herních týmů v každé kategorii umístěných na předních místech do krajského kola (počet určuje postupový klíč dle propozic každého kraje). Pokud herní tým uspěje na prvních místech, může postoupit na finálový turnaj NERFLIGY ČR (opět určuje postupový klíč, pravidel „propozic NERFLIGY ČR“). A pokud uspějí ve finálovém turnaji, mohou se stát pro danou sezónu mistři nebo vicemistři České republiky.

 

JAK SE NERFLIGA ČR VYHODNOCUJE?

Systém hry je předem znám, kdy se většinově hraje v základních skupinách a pak na základě pavouka, který je taktéž předem jasný podle umístění daných herních týmů v základní skupině. V základní skupině platí že vítězství = 3 body, vítězství při rozstřelu = 2 body, prohra = 0 bodů, prohra při rozstřelu = 1 bod.

V základních zápasech rozhoduje nejprve počet získaných bodů ve hrách, pokud je stejný, rozhoduje dosažené skóre (tedy počet vstřelených gólů a odečet inkasovaných), pokud i zde by byla shoda, rozhoduje vzájemný zápas. V případě že vzájemný zápas nelze vyhodnotit nebo neproběhl, rozhoduje vyšší počet vstřelených tref.

V případě pavouka, pak rozhoduje kam až se daný herní tým dostane - tedy na které=m místě se umístí a kde tedy dojede.

 

JAK SE SESTAVUJÍ HERNÍ TÝMY DO TÉTO NERFLIGY ČR.

Herní tříčlenné týmy sestavují hráči sami (kdy si přiberou ještě čtvrtého hrajícího náhradníka), kdy s tímto herním týmem pak postupují pokud se jim bude dařit až do finále. V případě že některý hráč z jakýchkoli důvodů se nemůže zůčastnit daného postupového kola, určuje náhradníka po vzájemné poradě hlavní trenér.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K TURNAJI.

 

Chci upozornit že doposud jsme od koordinátora Moravskoslezského kraje neobdrželi základní oficiální propozice, a proto jsou prozatím některé informace neúplné. Není to naše chyba, opakovaně jsme o ně žádaly - ale bohužel. Píšu tedy pouze to co vím a vše ostatní pak doplním.

 

KDE A KDY SE TURNAJ USKUTEČNÍ?

Postupové krajské kolo Moravskoslezského kraje, by se mělo uskutečnit v neděli 14.ledna 2024 v Bruntále. Turnaj by měl proběhnout od 09:30 - 17:00 hodin, ve dvou tělocvičnách (jedna z nich je na Středisku volného času Bruntál).

 

NÁKLADY HRÁČE - PLATBA STARTOVNÉHO.

Náklady jsou  400,- Kč / účastník - cesta tam a zpět vlakem, startovné, pedagogický doprovod, pitný režim, svačinka. Stejná částka je i pro účastníky kteří zvolí jinou soukromou formu dopravy.

PLATBA.

Do 7.1.2024 přijde na emailovou adresu každému výše jmenovanému účastníkovi platební příkaz na 400,- Kč. Zkontrolujte svou emailovou adresu a danou částku prosím uhraďte co nejdříve(nejlépe ihned), na daný účet s uvedením variabilního symbolu v tomto příkazu (bez variabilního symbolu nebude platba dohledatelná). Omlouvám se že na platbu tak spěcháme, ale bohužel informace k soutěži přišly dost pozdě, což my sami neovlivníme.

 

POSTUPUJÍCÍ HRÁČI.

Děti jsou vždy zařazeny do třech kategorii, kdy hrají tak jak se probojovali ze základního postupového městského kola u nás v Karviné. Doplnili jsme pouze hráče tam, kde nebyli ani v tomto základním postupovém městském kole v Karviné.

 

MINI kategorie.

01. FBI: Szkorupa Damián, Koribanič Martin, David Tomáš, Moravčinský Alexander

02. TITÁNI - II.: Kiraly Viktor, Heczko Štěpán, Betlach Martin, Beloš Vojtěch

 

MLADŠÍ kategorie.

01. DRACI: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Procházka Tobiáš, Sznapka Jan

02. X - TEAM: Gavlovský Adam, Kawulok Adam, Krajčovič Filip, Horváthová Kateřina

 

STARŠÍ kategorie.

01. HUMI - II.: Klopec Václav, Medviď Michal, Gábor Tomáš, Sznapka Jakub,

 

* zvýrazněné a zvětšené jméno nominovaného hráče, znamená jeho potvrzení o účasti

 

INFORMACE O ÚČASTI NOMINOVANÝCH HRÁČŮ.

Prosím zákonné zástupce nominovaných hráčů o potvrzení jejich účasti, nejpozději do neděle 07. ledna 2024, do 20:00 hodin. Hráč který nebude potvrzen nebo nebude zrušena zákonným zástupcem písemně jeho účast do tohoto datumu a času, bude vyřazen ze soutěží až do konce školního roku. Každému nepotvrzenému nebo neodhlášenému členu, bude po tomto datu automaticky nenávratně odhlášen a na jeho místo nominovaný jiný hráč. Potvrzení nebo zrušení zašlete pouze písemně, a to sms zprávou, emailem nebo pište zde na webu do knihy o všem.

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem, zde: kniha

 

POTŘEBY HRÁČE NA TURNAJ.

Každý účastník bude sbalen do jednoho zavazadla, tak aby ruce měl volné. Bude mít: sportovní oblečení (tepláky, tričko, mikinu, tenisky s nešpinící podrážkou určeny do tělocvičny), láhev o obsahu 2 litry s pitím (pitný režim na místě a zpět na cestu bude zajištěn), celodenní svačinu (na místě svačinku obdrží), schválený a řádné označený vlastní NERF blastr a ochranné brýle (lze domluvit a zapůjčit na tréninku předem), drobné vlastní kapesné, 1 sadu papírových kapesníků, kopii průkazu pojištěnce, igelitku na špinavé a propocené věci).,

 

SRAZ POTVRZENÝCH NOMINOVANÝCH HRÁČŮ NA TURNAJ.

Sraz všech účastníků je v neděli 14. ledna 2024, na hlavním vlakovém nádraží Karviná, v 05:20 hodin (vlak odjíždí v 05:44 hodin). Buďte prosím dochvilní, jízdenky budou již koupeny.

 

UKONČENÍ TURNAJE.

Návrat by měl být, dle předpokladu organizátora nejpozději v neděli 14.ledna 2024 v 21:00 hodin. Později nepředpokládáme. Jakoukoli změnu příjezdu oznámíme včas předem na kontaktní tel. číslo uvedené v přihlášce dítěte do kroužku (sms nebo zavoláním). Děti které budou mít samostatný odchod pustíme, ostatní si musí vyzvednout jejich zák. zástupci pokud na místě neuvedou jinak.

 

DODATEK.

Budeme hrát dle pravidel "propozic" NERFLIGY ČR, tak jak jsou oficiálně schváleny a veřejně dostupné na této níže uvedené stránce NERFLIGY ČR, kde v článku najdete i historii umístění za posledních šest sezón NERFLIGY ČR, zde:

 

ÚČAST RODIČŮ NA SOUTĚŽI NEBO ZMĚNA DOPRAVY.

Účast rodičů na soutěži jako diváků je možná, ale hradí si z vlastních prostředků cestu tam i zpět a veškeré své náklady. Cestu (dopravu vozem) lze předem domluvit. Cenu účastníka to však neovlivní - dělalo by to problém ve výpočtu rozpočtu.

 

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD.
 
Jan Firla, Zdeněk Uriček, Martin Burysz, Jan Stuchlík (instruktoři pouze po předchozí domluvě s hl. trenérem).
 
KONTAKT PO CELOU DOBU SOUTĚŽE JE.
 
Kontakt je pouze telefonický, formou hovoru nebo sms zprávy, a to na:
 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

 

NEDOPORUČENÉ VĚCI ZA KTERÉ NEZODPOVÍDÁME.
 
Děti si předně zodpovídají za své cestovní zavazadla, NERF blastr a ochranné brýle, finance a doklady. Není povolen mobilní telefon, MP3, MP4, přehrávače se sluchátky, noťas nebo tablet, předměty z ušlechtilých a cenných kovů, neschválené doklady a kreditní karty. Pokud si někdo tyto věci vezme, nepřebíráme za ně zodpovědnost a nebudeme za ně ručit.

 

... propozice - pravidla NERFLIGY ...

... článek s výsledkovou tabulkou umístění za 6 sezón -

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode