... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

SOUSTŘEDĚNÍ TZ MYŠINEC 2020

- aktualizováno 6.3.2020 v 15:00 hodin -

Vážení rodiče členů NERF X TEAM, Karviná, připravujeme pro naše členy kroužku, dvoudenní výjezdní pobyt na turistickou základnu Myšinec Budišovice. Tato akce je  pro 30 členů našeho sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM, Karviná, kteří se přihlásí jako první. Jde o herní pobyt, který nebude pouze zaměřen na hry s NERFkami ale i další bojovky a akční hry v lese včetně jedné kratší noční hry.

Tento výjezdní pobyt bude uskutečněn od pátku 1.5.2020 od 11:00 hodin – neděle 3.5.2020 do 15:00 hodin. Cena je určena pro jednoho účastníka 750 Kč ( autobusem tam i zpět, ubytování a topení, celodenní strava a program).

 

... MOTIVACE HRY ...

 

Gang velkého Myšáka se dostal z věznice a opět se chystá přepadnout federální rezervní banku a získat zlaté cihly a tyto převézt v tichosti do Mexika.

O této akci se však dozví vznikající specíalní jednotka rychlé reakce S.W.A.T., pod vedením kapitána Garfielda. Tato se rozhodne zasáhnout i přestože má pouze málo informací o způsobu provedení této bankovní loupeže. oba vzájemní soupeři jsou připraveni využít všechny své schopnosti a palební sílu! Kdo bude vítězem? Gang velkého Myšáka nebo agenti kapitána Garfielda? O tom můžeš rozhodnout i Ty svou účastí na této akci a získat NERF Wagabound!
 

 

TÁBOROVÁ ZÁKLADNA.

Táborová základna Myšinec u Budišovic (dále jen TZ Myšinec), patří organizaci Duha a je celoročně využívaná k dětské i komerční rekreaci. TZ Myšinec leží 2 kilometry od nejbližší obce uprostřed lesů. Je po nedávné rekonstrukci a je hojně navštěvovaná. Jde o komplex velké zděné budovy (kuchyň, jídelna, herna, sprchy a 4 pokoje pro personál a zdravotníka), dále pak 8 pěti místních chatek plně centrálně vytápěných elektřinou. Součástí objektu je i venkovní budova se sprchami a toaletami (s teplou vodou) a velké hřiště. Areál je oplocen.

 

TZ Budišovice - Myšinec

 

REALIZACE AKCE.

Podle počtu přihlášených účastníků bude doprava realizována autobusem od střediska až na místo TZ Myšinec a zpět (nebo kombinovaně vlak hl. nádraží Karviná + autobus Ostrava - Svinov, tam i zpět). Mladší děti budou přednostně ubytovány v budově a po naplnění kapacity budovy v chatkách ve vlastních spacácích. Strava bude 6x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, první večeře, druhá večeře + celodenní pitný režim). V případě nízkých teplot budou chatky vytápěny.

Děti budou rozděleny do herních týmů a budou po celou dobu hrát hry jak s nerfkami, tak i s papírovými koulemi. Máme připraveny i dvě noční krátké hry. Vše bude záležet na daném počasí.

 

NÁKLADY AKCE.

750 Kč / účastník

(v ceně je doprava na místo a zpět, ubytování ve vlastních spacácích, celodenní strava a pitný režim, energie a program)

Podmínkou realizace akce je 21 přihlášených dětských účastníků.

 

PŘIHLÁŠENÍ SE NA AKCI.

Počet míst je omezen vzhledem k možnostem dané TZ Myšinec na 30 dětí. Přednost má prvních 30 přihlášených členů, kteří následně odevzdají vyplněnou závaznou přihlášku a včas uhradí účastnický poplatek 750 Kč/ účastník. Přihlásit se lze předběžně na níže uvedený kontaktní email trenéra, smskou na níže uvedený telefonní kontakt trenéra nebo na webových stránkách kroužku v sekci "kniha o všem".

 

KONTAKT NA VEDOUCÍHO AKCE.

(jen jemu lze zaslat předběžné přihlášení členů)

 

Zdeněk Uriček

tel: 733439519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

PŘIHLÁŠKA .

Přihlášku  na akci si pak vyzvedne každé přihlášené dítě na tréninku od trenéra Zdeňky nebo Zdeňka, na základě předběžného přihlášení. U každého přihlášeného dítěte se objeví na webových stránkách zde níže v seznamu že přihláška byla přijata). Vyzvednout si a vyplněnou přihlášku lze odevzdat nejpozději do 10. března 2020. Kdo tak neučiní, bude nahrazen náhradníkem třeba i mimo tento kroužek.

 

PLATBA AKCE

Všichni členové kteří se vždy předběžně přihlásili a následně si vyzvedli a odevzdali vyplněnou přihlášku na akci kroužku, jejich zákonní zástupci obdrží zaslané variabilní číslo pro platbu této akce (na informační email uvedený v přihlášce do kroužku). Email s variabilním symbolem k platbě bude zaslán hromadně 13.března 2020 (neurgujte nás prosím proto dříve).

Tuto platbu s tímto variabilním číslem lze uhradit nejpozději 3. dubna 2020, tak aby byla v tomto datu připsána na účet střediska. Platit lze převodem na účet střediska, zaslat složenkou nebo uhradit přímou platbou na recepci střediska (vždy do 19:00 hodin), vždy s uvedením variabilního symbolu. Kdo tak neučiní, bude mu účast automaticky ztornována.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ.

Děti budou sbaleny do jednoho zavazadla + spacák + nerfku. Děti budou mít: cestovní oblečení dle aktuálního počasí na sobě, oblečení na hry v lese (které se může zašpinit nebo i roztrhnout), věci na spaní (teplákovku, teplé triko a ponožky), 2x náhradní spodní prádlo, 2x náhradní ponožky, 1x teplé triko (mikinu) do budovy, teplé tepláky do budovy, přezůvky do budovy, ochranné brýle, čepici, láhev na vodu 1,5 litru, osobní hygienu (sprchový gel, ručník, zubní kartáček a pastu, hřeben), baterku....Jedeme autobusem tam i zpět, takže klidně dejte více věcí (spacák lze púo předběžné domluvě zapujčit na středisku).

 

- přesný seznam bude zaslán 17.4.2020 na email kontaktní adresy zákonných zástupců účastněných dětí -

 

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ KROUŽKU

 

POBYT TZ MYŠINEC - BUDIŠOVICE 2019
POŘADI
PŘIHLAŠ.
TÝM PŘIHLÁŠENÝ
ČLEN
PŘIHLÁŠKA
ČLENA
PLATBA
ČLENA
 
T1 VEDENÍ GRINVALSKÁ
ZDEŇKA
   
T2 VEDENÍ URIČEK
ZDENĚK
   
T3 VEDENÍ STUCHLÍK
JAN
   
 
01. MLADŠÍ PALIAN
TOMÁŠ
- -
02 MINI OSIČKA
PATRIK
- -
03 MINI CALABRO
DORIAN
- -
04 MLADŠÍ ORLÍK
JAN
- -
05 MLADŠÍ LUDVIK
PATRIK
- -
06 MINI SZNAPKA
JAKUB
- -
07 MINI FERENC
DANIEL
- -
08 MLADŠÍ FIRLA
TOBIÁŠ
- -
09 MLADŠÍ PAVLOVIČ
MICHAL
- -
10 STARŠÍ WENDZEL
JAKUB
- -
11 STARŠÍ KLOPEC
RICHARD
- -
12 STARŠÍ  DICIK
KAREL
- -
13 MINI KRÁL
TOBIÁŠ
- -
14 STARŠÍ DRIEN
TOMÁŠ
- -
15 MLADŠÍ JUNGA
MATYÁŠ
- -
16 MLADŠÍ SLAVIČ
JAKUB
- -
17 STARŠÍ KOVAŘÍK
TOMÁŠ
- -
18 MINI DUDA
TOBIÁŠ
- -
19 - -
-
- -
20 - -
-
- -
21 - -
-
- -
22 - -
-
- -
23 - -
-
- -
24 - -
-
- -
25 - -
-
- -
26 - -
-
- -

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode