... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - RÁKOSNÍČEK 2023

 
... že název je pohádkový, že motivační příběh je jako každý jiný, že příměstský tábor je jen pro malé dětí ...
 
... tak to je ten největší omyl ...
 

... Proč? Protože náš příměstský tábor může vypadat jako docela obyčejný, ale sotva se zavřou dveře za rodiči, otevřou se dveře fantazii a začnou se  dít podivuhodné věci ...

 
... Máte rádi hry s NERFkami a chcete nám ukázat že to s nimi umíte? Jste týmový hráč a máte rádi pohybové hry s papírovými koulemi nebo míčem na hřišti, louce i v lese. Chcete si vyzkoušet nové sportovní hry nebo i ty sportovní hry, které znáte ale v okolí je moc nehrají? Zvládnete mnohé dovednostní i vědomostní stanoviště a závěrem zkoušku hrdinů "cestu k vrcholu"?  Pokud toto vše chcete zažít a vyzkoušet si své hranice zdatnosti a dovednosti je tento letní příměstský tábor to pravé ořechové pro vás. My nerozdělujeme v týmu zda jsi malý či velký, rychlý či vědomostně zdatný ... u nás má každý týmový hráč své místo ... u nás jste jeden tým, kdy platí " jeden za všechny a všichni za jednoho...
 
 
LPT RÁKOSNÍČEK JE TU:
 
Na Středisku volného času Juventus, Karviná p.o., proběhne ve spolupráci se sportovně zájmovým kroužkem NERF X TEAM příměstský letní tábor pro kluky i holky ve věku 7 - 15 let. Tento příměstský tábor proběhne od pondělí 17.07.2023 do pátku 21.07.2023, vždy od 07:00 hodin - 17:00 hodin. Tábor je zaměřen na hry s NERF blastery, hry s papírovými koulemi, deti si vyzkouší sportovní hru lacros, a mnoho dovednostních týmových her i her jednotlivců. Náš příměstský tábor je zaměřen na sport, pohyb a týmovou spolupráci bez rozdílu věku dětí.
 
- odkaz na příměstský tábor (klikni na zvýražněnou část myškou)  -
 
 
- letáček na příměstský tábor PDF (klikni na zvýrazněnou část myškou) -
 
 
- odkaz na motivační příběh příměstského tábora (klikni na zvýražněnou část myškou)  -
 
 
CO JE TO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Příměstský tábor je něco jako škola (dopoledne a část odpoledne mimo domov a navečer a noc doma). Ráno odejdete na Středisko volného času Juventus, Karviná a zde na recepci si Vás převezme vedoucí tohoto tábora. Zde pak probíhá různý herní program se spousty her a zábavou. Dostanete svačinu, pak se zajde na oběd a opět malá svačina, kdy mezitím je spousta programu ale i chvilka na odpočinek. No a odpoledne jdete domů nebo si Vás vyzvednou rodiče. Doma se vyspíte a druhý den opět znova u nás. A takto to u nás bude od pondělí do pátku, kdy v pátek odpoledne vyhodnotíme ten nejlepší tým tábora a jednotlivce a všichni se společně rozloučíme.

 
KDE A KDY BUDE PROBÍHAT.

Náš příměstský tábor bude probíhat každý den od pondělí 17. července 2023 - pátku 21. července, vždy od 07:00 hodin - 16:00 (17:00) hodin. Sraz bude vždy na recepci Střediska volného času Juventus, Karviná, kde si děti přebere vždy určený vedoucí tohoto tábora. Totéž platí v případě ukončení daného denního programu (pokud nebude v rámci týdenního programu určen sraz a ukončení jinde).

 

KDO JEJ ORGANIZUJE A PŘIPRAVUJE.

Příměstský tábor je uskutečněn pod záštitou Střediska volného času Juventus, Karviná. Kdy hlavní vedoucí je Koch Jiří (mnoholetý technický pracovník střediska a sporťák). Program pak připravuje dlouholetý vedoucí trenér kroužku NERF X TEAM, Karviná se svým kolektivem dvou dospělých vedoucích (všichni mnoholeté zkušenosti z letních táborů).

 

PRO KOHO JE NÁŠ TÁBOR VHODNÝ?

Námi připravovaný program je především založený na kolektivní hře a spolupráci s mnohými hrami s pohybovými prvky. Kdy naší snahou je děti dostat od PC a různých strategických her a ukázat jim že tyto hry lze zažít v reálu s ostatními v jednom kolektivu. Každou volnou chvilku chceme hrát venku, kdy budova je až teprve na druhém místě.

Proto předem říkáme, že náš příměstský tábor je vhodný pro kluky i holky, co mají rádi pohyb, různé strategické, bojové a dobrodružné hry a nemají problém spolupracovat v menších skupinkách a podřídit se autoritě vedoucích. Protože bez plnění pokynů a pravidel se hrát nedá.

 

CO LZE NA NAŠEM TÁBORU ZAŽÍT?

Vzhledem že jsme především trenéři hry s NERFkami, budou dvě dopoledne věnované taktickým a bojovým týmovým hrám s NERF blastery jak v tělocvičně, tak i venku v lese. Budeme používat i vyrobené papírové koule při našich misích za záchranu Rákosníčkova světa. Zahrajeme známé míčové hry na hřišti, ale i málo známou hru lacross, ringo. Nebude nouze ani o mnohá stanoviště na kterých budou plnit dvojice - pětice různé dovednostní a znalostní úkoly. Bude i jeden výlet (podle chování dětí - dáme jim vybrat) za neznámým cílem.

U nás budou děti po první dovednostní hře rozděleny do třech herních klanů (klanu lesa, klanu vody a klanu hor), kdy po celou dobu příměstského tábora budou tyto klany bojovat a plnit úkoly tak aby osvobodili kouzelnou zem Rákosníčkovu.  Každý den bude vyhodnocení dané části hry a v pátek bude oznámeno zda, zachránci zvítězili či nikoli. Ať tak nebo tak, mohu říct že My děláme příměstský tábor jinak, plný pohybu, dobrodružství a nabitý hrami.

 

KOLIK NÁŠ TÁBOR STOJÍ?

Náš příměstský tábor stojí pro jednoho účastníka 1800,- Kč. Je v této částce započítána strava (svačinka dopoledne, oběd, svačinka odpoledne, pitný režim), program, pronájem a energie, pedagogický dozor, herní materiál a odměny dětem. Plná spokojená péče od 07:00 - 16:00 (17:00) hodin o Vaše děti.

 

JAK SE NA NÁŠ TÁBOR PŘIHLÁSIT?

Na náš příměstský tábor „Rákosníček“ se lze přihlásit buď přímím vyplněním přihlášky online, nebo vytisknutím přihlášky již vyplněné (nebo následně vyplnit) a s podpisem zákonného zástupce odevzdat na recepci Střediska volného času Juventus, Karviná. Členové našeho kroužku ji mohou odevzdat nebo si ji vyžádat u svého hlavního trenéra (Zdeňka).

 

- odkaz přihláška ke stažení -

... přihlášku stáhni zde ...

 

1. Online přihláška. Otevřete si stránku zde níže v odkazu a kliknete na okýnko dole na stránce "Chci se přihlásit online". Následně do tabulky vepíšete potřebné přihlašovací údaje a vstoupíte do portálu střediska. Zde se objeví daná přihláška, kterou vyplníte a dáte odeslat. Pak jen čekáte na platební příkaz který Vám příjde na uvedený email v přihlášce s potřebnými pokyny k platbě. A to je vše.

 

- odkaz na online vyplnění přihlášky -

... online vyplnění přihlášky příměstský tábor "Rákosníček" ...

1. Ručně psaná přihláška. Otevřete si stránku zde níže v odkazu a kliknete na okýnko dole na stránce "Přihláška na tábor". Zde se objeví daná přihláška ve formátu PDF, kterou můžete předvyplnit a vytisknout, nebo jen prázdnou vytisknout a pak vyplnít a následně odevzdáte na recepci střediska nebo členové kroužku předají trenérovi.. Pak jen čekáte na platební příkaz který Vám příjde na uvedený email v přihlášce s potřebnými pokyny k platbě. A to je vše.

- odkaz na vyplnění a stažení přihlášky (nebo jen stažení -

... přihláška ke stažení, vyplnění a odevzdání ...

 

JAK  NÁŠ TÁBOR  ZAPLATIT?
Na základě odevzdané přihlášky na náš příměstský tábor (je jedno zda online nebo ručně), Vám na emailovou adresu (uvedenou v přihlášce), příjde ze střediska platební příkaz k úhradě tohoto tábora včetně pokynů jak a do kdy na to. V platebním příkazu je uveden variabilní symbol, který musíte uvést při platbě (pokud toto opomenete, stane se platba nepřipsaná a těžko dohledatelná). Po úhradě, kdy je pouze na Vás jakou formu zvolíte (přes účet, na pokladně střediska, poukázkou), vám pak včas příjdou pokyny a informace k danému táboru na uvedený email.
 
Problém s přihlášením do systému a nezaslané platební příkazy, jakoukoli návratku platby nebo cokoli oklo platby řešte vždy s ekonomickým oddělením střediska a nikoli s vedoucími tohoto tábora. My Vás pouze opět odkážeme na ekonomické oddělení (kontakt uveden zde níže).
 
GLETOVÁ PAVLÍNA
účetní, správce majetku
tel: 596 311 530
 
PETRA PECHOVÁ
účetní, pokladní
tel: 596 311 530
 
GORECKÁ IRENA
pracovník oddělení
tel: 596 311 530
 
Cokoli kolem organizační části, programu, vybavení nebo volného místa, klidně řešte s vedoucím tábora nebo zde semnou nejlépe v sekci "kniha o všem". Budeme se snažit maximálně poskytnout veškeré dostupné informace.
 
KOCH JIŘÍ
pracovník oddělení public relations
tel: 596 311 530
 
URIČEK ZDENĚK
technický pracovník
tel: 733 439 519
 
nebo zde v odkazu
 
 
 
CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT?

Děti budou určitě potřebovat na každý den toto: přezůvky do budovy, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, věci na převlečení které mohou zašpinit nebo i drobně poškodit (tepláky, tričko, ponožky, mikina, spodní prádlo, boty na ven, čepici), láhev na pití s obsahem aspoň 1 litr, průkaz pojištěnce, blok a propisku, batůžek na věci.

 

NEDOPORUČUJEME A NEZODPOVÍDÁME!

Mobilní telefony (vždy lze volat tam i zpět přes vedoucího tábora a programového vedoucího), jakoukoli elektroniku (MP3 a MP4, přehravače, sluchátka), věci z drahých a ušlechtilých kovů (zlaté, stříbrné, platinové naušnice / náramky / prstýnky), jiné než žádané doklady, větší finanční obnosy (lze uložit do sejfu). Doporučujeme sundávat naušnice, řetízky a prstýnky před hrou z důvodu bezpečnosti.

 

PŘEDPOKLÁDANÝ HARMONOGRAM DNE.

1. 07:00 - 08:00 ... příchod na příměstský tábor

2. 08:00 - 08:30 ... nástup a vyhodnocení předešlého dne, seznámení s programem dne

3. 08:30 - 10:00 ... I. část dopoledního programu

4. 10:00 - 10:30 ... dopolední svačina

5. 10:30 - 12:00 ... II. část dopoledeního programu

6. 12:00 - 13:30 ... oběd (a odpolední klid)

7. 13:30 - 15:00 ... odpolední program

8. 15:00 - 15:30 ... svačina

9. 15:30 - 16:00 ... program podle volného výběru (deskovky)

 

Pondělí ... seznamovací hry, úkolovky klanů, bojovka s papírovými koulemi

Úterý ....... hry s NERF blastry

Středa ..... míčové hry, lacross, ringo, úkolovky venku

Čtvrtek .... výlet dle výběru (možností počasí)

Pátek ....... závěrečná bitva a cesta k vrcholu

 

U nás se uplatní jak malý tak velký hráč, nikdo není horší a nikdo lepší, nikdo méně nebo více důležitější ... všichni jsou jeden tým, kteří plní jeden úkol ... porazit svého nepřítele ... porazit zlou sílu která chce dostat zemi Rákosníčka.

 

... na všechny se těší realizační tým tábora ...

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode