... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

Přátelský zápas Český Těšín - Karviná

 

SOUTĚŽ.

II. přátelské utkání mezi Střediskem volného času Amos, Český Těšín a Střediskem volného času Juventus, Karviná. Každé středisko vysílá 2 herní tříčlenné týmy v každé kategorii (mini, mladší a starší), které budou proti sobě hrát systémem jedné skupiny každý s každým. První tři místa budou oceněny medailí, diplomem a sladkou odměnou. Hrát se bude na Středisku volného času Amos, Český Těšín v sobotu 11. února 2023 od 09: 00 - 13:00 hodin.

 

NOMINOVANÍ HRÁČI.

 

MINI.

1. ÚDER: Betlach Martin Gavlovský Tobiáš, volné místo

2. ZÁSAH: Moravčinský Alexander, Burysz Vojtěch, Klaput Matyáš

 

MLADŠÍ.

1. DOT: Prysczová Joanna, Stejskal Samuel, Procházka Tobiáš

2. THOR: Šlapka Jakub, Gábor Tomáš, Mokrý Štěpán

 

STARŠÍ.

1. HUMI: Klopec Václav, Nastulczyk Martin, Medviď Michal

 

POTVRZENÍ ÚČASTI.

Nominace hráčů se může změnit na základě, pokud rodiče nepotvrdí účast hráče nejpozději do 28.01.2023 do 20:00 hodin, nebo pokud do doby zápasu hráč nebude moci ze zdravotních nebo rodinných důvodů. Nepotvrzení hráče zasílají rodiče na email „Zdeněk“ nebo nepotvrzují zde v „kniha o všem“. Každý hráč kterého rodiče neomluví do 28.01.2023 do 20:00 hodin je automaticky brán že se zůčastní. Účastněný hráč je pak vždy  žlutě označen.

 

STARTOVNÉ - PLATBA.

Startovné, cesta tam i zpět, medaile, doprovod jsou v ceně 60,- Kč / hráč. Tato částka se platí na místě srazu v hotovosti. Z případného zbytku se zakoupí drobné (sladké odměny na tréninky). Prosím o přesnou celou  částku.

 

SRAZ NA SOUTĚŽ.

Sraz všech účastníků soutěže včetně doprovodu je v sobotu 11. února 2023 v 07:45 hodin (odjezd vlaku v 08:11 hodin), na hl. vlakovém nádraží Karviná.

 

NÁVRAT ZE SOUTĚŽE.

Návrat všech účastníků soutěže bude v sobotu 11. února 2023 nejpozději v 13:00 hodin, na hl. vlakovém nádraží Karviná (prosím rodiče o dochvilnost). V případě jakéhokoli zpoždění delšího než 30 minut, budeme informovat sms zprávou na kontaktní telefonní číslo.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ NA SOUTĚŽ.

Každý hráč bude sbalený v jednom příručním zavazadle (batohu nebo sportovní tašce). Bude mít sbaleno: sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 1,5 litrovou láhev s pitím (nesmí být colové nápoje a energeťáky), větší svačinku, průkaz pojištěnce, drobné kapesné (30,- Kč), vlastní doporučený NERF blastr a ochranné brýle (nezaměnitelně označeny nálepkou nebo centrofixem). Pitný režim zajištěn po celou dobu soutěže i na cestu zpět.

 

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA.

V době mezi na potvrzením účasti hráče a soutěží a v průběhu soutěže, můžete kontaktovat  (kdykoli) o jakékoli změně či potřebě na níže uvedeném kontaktu:

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

NEDOPORUČUJEME - NEZODPOVÍDÁME.

Hráči nebudou mít náušnice ani řetízky, jiný než doporučený obnos peněz, žádnou elektroniku nebo mobilní telefony, věci z drahých kovů a nedoporučené doklady. V případě ztráty nebo zničení za tyto věci nezodpovídáme.

 

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode