... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S OSTRAVOU 2020

 
!!! UTKÁNÍJE URČENO PRO VŠECHNY ČLENY KROUŽKU !!!
 
 

Přátelské utkání se Střediskem volného času Ostrčilova - Moravská Ostrava, je prozatím domluvené jako dvoudenní akce s přespáním na našem středisku v Karviné. Akce by měla být pro všechny věkové herní kategorie, avšak v omezeném počtu na základě počtu vyslaných herních týmů z Ostravského střediska. Předpokladem je, si zahrát zápasy v jednotlivých kategoriích a zároveň při dobrém počasí si zahrát i jednu větší bojovku s NERF blastery v lese. Této bojovky se budou moci zůčastnit i ostatní naše děti z kroužku, které se nezúčastní tohoto přátelského zápasu na středisku.

 

KDY BY SE AKCE MĚLA USKUTEČNIT?

Tato akce by měla proběhnout ve dvou fázích. V sobotu 7. listopadu od 11:45 hodin - neděle 8. listopadu 2020 do 12:00 hodin, na Středisku volného času Juventus, Karviná. Kde budou přespávat pouze účastníci přátelského zápasu.

Venkovní bojovka proběhne v sobotu 7. listopadu 2020 od 13:00 hodin - 15:30 hodin, v nedalekém lesíku. Této bojovky se budou moci zůčastnit všichni řádně přihlášení členové kroužku bez rozdílu věku.

 

PŘEDPOKLÁDANÉ NÁKLADY NA AKCI.

Účastníci přátelského zápasu hradí účastnický poplatek 150 Kč / účastník. V ceně je ubytování, startovné, drobné ceny, teplá večeře a náklady na náboje ve hře (ztracené a zničené náboje).

Účastníci bitvy hradí startovní příspěvek 50 Kč / účastník. V ceně jsou drobné odměny, náklady na přípravu hry a náklady na náboje (ztracené a zničené), doprava teplého čaje na místo hry.

 

JAK SE BUDETE PŘIHLAŠOVAT?

Účastníky přátelského zápasu budou nominovat trenéři a tito se budou moci rozhodnout pro účast či nikoli (popřípadě vezmeme náhradníky).

Všichni ostatní se mohou přihlásit pomocí online systému „kniha o všem“ (odkaz zde níže), nejpozději však do 27.10.2020. Dole pod textem pak naleznete tabulku s nominovanými hráči přátelského zápasu a tabulku přihlášených hráčů do hry.

 

odkaz: kniha - o všem :odkaz

 

POMOC RODIČŮ.

Budeme potřebovat minimálně 6 rodičů na zorganizování průběhu dané bojovky (hry) v lese jako dozor a garanta poctivé hry a dodržení pravidel herních týmů. Budeme rádi, pokud nabídnete svou pomoc a čas cca 3,5 hodinky. Domlovat se pak budete moci s hl. trenérem Zdeňkem (viz sekce „kontakty“).

 

TOTO JE PROZATIMNÍ PŘIBLIŽNÉ NASTAVENÍ,

JAK AKCE BUDE VYPADAT.

PODLE JEDNÁNÍ SE STŘEDISKEM VOLNÉHO ČASU ODSTRČILOVA - OSTRAVA,

VŠE VČAS DOPLNÍME A UPRAVÍME.

 

TABULKA NOMINOVANÝCH HRÁČŮ PŘÁTELSKÉHO ZÁPASU
ČÍSLO
DRUŽ.
NÁZEV HERNÍHO
DRUŽSTVA
JMENNÝ SEZNAM NOMINOVANÝCH HRÁČŮ
DO DANÉHO HERNÍHO DRUŽSTVA
MINI KATEGORIE
01    
02    
MLADŠÍ KATEGORIE
01    
01    
STARŠÍ KATEGORIE
01    
01    

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČŮ BOJOVKY
ČÍSLO
HRÁČE
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
HRÁČE
HERNÍ
KATEG.
HERNÍ
TÝM
DATUM
PŘIHL.
DATUM
PLATBA
 
01          
02          
03          
04          
05          
06          
07          
08          
09          
10          

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode