... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

 

Oblastní kolo NERFLIGA ČR Bruntál 2022

 

Oblastní kolo (někdy mylně nazývané krajské) je druhým postupujícím předkolem pro vstup do finálového kola (opět mylně nazývaného republikovým). Oblastní kolo vždy organizuje v Moravskoslezském kraji, oblastní koordinátor Středisko volného času Bruntál.

V letošní sezóně 2021 proběhlo postupové místní kolo, v sobotu 6. listopadu 2021 na Středisku volného času Juventus, Karviná ve třech dětských kategoriích MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ. Na základě stanoveného postupového klíče pro oblast Moravskoslezskou do oblastního kola postupují za kategorii MLADŠÍ (dvě herní družstva, kdy z toho jedno na základě tzv. „divoké karty“), za starší kategorii (jedno herní družstvo).

MINI: V kategorii MINI postupuje jedno herní družstvo rovnou do finálového kola, které se uskuteční v dubnu 2022 v Ostravě. Tudíž toto herní družstvo za kategorii MINI se oblastního kola v Bruntále nezúčastní, zůčastní se však II. kola Moravskoslezské NERFLIGY v Ostravě 29.ledna 2022 (aby si vyzkoušeli místo kde proběhne finále a atmosféru soutěže).

MLADŠÍ: V kategorii MLADŠÍ postupují dvě herní družstva do oblastního kola v Bruntále. Jedno z pozice prvního místa v místním kole (které se uskutečnilo 6. listopadu 2021 v Karviné), a druhé na základě "divoké karty", kdy složení určí trenéři.

STARŠÍ: V kategorii STARŠÍ postupuje do oblastního kola v Bruntále pouze jedno herní družstvo, které se umístilo na prvním místě v místním kole 6. listopadu 2021 v Karviné.

 

KDE A KDY PROBĚHNE OBLASTNÍ KOLO.

 

Oblastní kolo proběhne v sobotu 15. ledna 2022 od 10:15 hodin, na Středisku volného času Bruntál. Prezentace účastníků bude v 10:00 hodin, na daném středisku.

 

- propozice oblastního závodu NERFLIGY ČR Bruntál -

 

KDO SE OBLASTNÍHO KOLA V BRUNTÁLE ZÚČASTNÍ ZA KARVINOU.

 

MLADŠÍ KATEGORIE.

 

01. PREDÁTOŘI: Král Tobiáš, Swiatek Ondřej, Vrána Daniel

02. SUPI: Medviď Michal, Pletnický Lukáš, Nastulczyk Martin

 

STARŠÍ KATEGORIE.

 

01. HUMI: Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Šotkovský Tobias, Slavič Jakub

 

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD.

 

Zdeněk Uriček, Stuchlík Jan ...

 

NÁKLADY ÚČASTNÍKŮ POSTUPOVÉ SOUTĚŽE.

 

250 Kč / účastník soutěže. V ceně je doprava vlakem z Karviné do Bruntálu a zpět. Startovné. Pitný režim. Pedagogický doprovod.

 

ÚHRADA ÚČASTNICKÉHO POPLATKU ÚČASTNÍKA SOUTĚŽE A ZÁPISNÉ.

 

Každý zde zmíněný nominovaný účastník soutěže, obdrží na informační email zákonného zástupce (uvedený v přihlášce do kroužku), platební příkaz na uvedenou částku s uvedením variabilního symbolu pro danou platbu. Platba bude provedena na účet střediska s uvedením daného variabilního symbolu (bez variabilního symbolu bude částka odmítnuta nebo vrácena zpět) - pamatujte na to).

 

Aby se mohl účastník soutěže zůčastnit a byl zároveň i pojištěn proti úrazu a ztrátě věcí, musí mít současně i uhrazeno zápisné v kroužku na II. pololetí 2021/2022 (pololetí pro středisko začíná od 3. ledna 2022). K uhrazení zápisného do kroužku, přijde samostatný platební příkaz s uvedenou částkou 700,- Kč a variabilním symbolem.

 

Obě částky, tedy účastnický poplatek soutěže 250,- Kč a zápisné do kroužku 700,- Kč, musí být uhrazeny nejpozději tak, aby byli připsány na účet střediska nejpozději 11. ledna 2022. Vím že jde o šibeniční termín, ale bohužel jinak to nejde.

 

MÍSTO A ČAS ZAHÁJENÍ AKCE.

 

V sobotu 15. ledna 2022 v 06:30 hodin, na hlavním vlakovém nádraží. Vlak odjíždí v 06:59 hodin, buďte prosím dochvilní vzhledem k nutnosti podepsání účastnické přihlášky.

 

MÍSTO A ČAS UKONČENÍ AKCE.

 

V sobotu 15. ledna 2022 v 19:00 hodin, na hlavním vlakovém nádraží Karviná. V případě možného zpoždění (záleží na ukončení soutěže), budeme zákonné zástupce informovat sms zprávou na kontaktní mobilní telefonní číslo (uvedené v přihlášce do kroužku).

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

 

Účastníci budou sbaleni do jednoho zavazadla (včetně NERF blástru), tak aby měli volné ruce! Budou mít sportovní vybavení (tepláky, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), vlastní blastr a ochranné brýle (řádně a nezaměnitelně označené), průkaz pojištěnce, průkaz na prokázání věku (děti od 15 ti let, jakýmkoliv dopravcem Odiska, železniční průkaz - fotka, datum narození, razítko instituce), náhradní roušku, papírové kapesníky, 1,5 litrovou láhev s pitím, celodenní svačinu, drobné kapesné, případné léky v obálce s popisem použití.

 

Upozornění: Bruntál leží výše než Karviná, je tam pravidelně v lednu sníh a náledí, fouká studený vítr. Vzhledem že z nádraží půjdeme 20 minut pěšky, je vhodné aby byli děti dobře na tuto situaci oblečeny.

 

NEDOPORUČUJEME A NEZODPOVÍDÁME.

 

Každý účastník soutěže si zodpovídá za své osobní věci (základní vybavení). Nedoporučujeme a ani nebudeme zodpovídat za mobilní telefony a jinou elektroniku, věci z drahých kovů, finanční hotovost (neuloženou u trenéra), kreditní karty a jiné doklady než jsou uvedeny.

 

INFORMACE V PŘÍPADĚ NEÚČASTI.

 

V případě jakékoli změně v účasti nominovaného hráče, nás bezprostředně informujte telefonicky nebo písemnou formou sms v kteroukoli hodinu na níže uvedený kontakt. Tento kontakt platí i v případě potřeby po dobu dané akce:

 

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519

 

COVID OPATŘENÍ NAŘÍZENÉ VLÁDOU.

 

Prozatím platí nošení roušek a respirátorů v hromadných dopravních prostředcích a uzavřených prostorách. V případě dalších úprav nařízení budeme včas informovat a reagovat. Účastníci  musí mít sebou čestné covid prohlášení (lze vyplnit i na místě). Lze stáhnout zde níže v odkazu:

 

- Čestné Covid prohlášení -

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode