... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

NERFLIGA Krajské kolo BRUNTÁL 2019

 

V Karviné v rámci soustředění proběhlo II. místní postupové kolo NERFLigy ČR, Karviná 2019. Z tohoto kola pak postoupili 3 herní týmy do vyššího postupového krajského kola NERFLigy, Bruntál 2019. Jak jistě víte, zaslal jsem emailem předběžný seznam nominovaných hráčů na toto zmiňované vyšší kolo soutěže, s požadavkem o potvrzení účasti (buď emailem nebo přímo na tréninku 19.11.2019). Toto mi skoro všichni potvrdili až na jednoho nominovaného hráče. Proto jsem musel přistoupit k úpravě nominovaných hráčů (v podstatě k výrazné změně nedošlo).

Zároveň se změnili informace ohledně konání této soutěže v sobotu 7.12.2019 na SVČ Bruntál. Na základě těchto nových informací tedy vkládám potřebné informace pro Vás jako zákonné zástupce Vašich nominovaných dětí (seznam nominovaných je níže):

 

Mladší kategorie:

1. KILLERS – Klopec Václav, Firla Tobiáš, Kuděla Patrik,

2. DARK TEAM – Andódy Matyáš, Nastulczyk Martin, Mach Ondřej, hrající náhradník:  Ludvik Patri

3. WHITE WALL – Slavič Jakub, Lazarčík Aleš, Orlík Jan, hrající náhradník:  Junga Matyáš

 

Starší kategorie:

1. HRANIČÁŘI – Kovařík Tomáš, Lamacz Martin, Dičík Karel

2. REBELOVÉ -  Stuchlík Jan, Klopec Richard, Drien Tomáš

 

Datum a místo konání soutěže.

V sobotu 7.12.2019 od 6:40 – 21:00 hodin (nebo dříve v 18:55 hodin). Soutěž proběhne na středisku volného času Bruntál v jejich tělocvičně a ve vedlejší velké sportovní hale.

 

Sraz na soutěž.

V sobotu 7.12.2019, v 6:40 hodin, na hlavním vlakovém nádraží Karviná. Buďte prosím dochvilní, protože vlak odjíždí v 6:58 hodin, a na nikoho se nečeká. Bude na nádraží nutný doprovod zákonného zástupce dítěte z důvodu podepsání přihlášky na soutěž (přihlášku budeme mít nachystanou na srazu na akci - stačí pouze podepsat).

 

Ukončení soutěže.

V sobotu 7.12.2019, nejdříve v 18:55 hodin, nejpozději v 20:58 hodin na hlavním vlakovém nádraží Karviná. Vše záleží na průběhu soutěže, počtu herních týmů, zpoždění vlaků a zorganizování soutěže. O příjezdu Vás budeme informovat sms zprávou na Váš kontaktní mobilní telefon ihned jak budeme ve vlaku a budeme tak znát čas příjezdu (uveden v přihlášce dítěte do kroužku).

 

Náklady účastníka soutěže.

Celková částka činí 170 Kč/ účastník soutěže včetně hrajícího náhradníka. V ceně je startovné na soutěži, cesta vlakem tam a zpět.

 

Úhrada nákladů účastníka soutěže.

Na kontaktní email (uveden v přihlášce dítěte do kroužku) přijde do pátku 22.11.2019, platební příkaz střediska na uvedenou částku 170 Kč, spolu s variabilním symbolem. Na základě platebního příkazu a uvedeného variabilního symbolu můžete ihned uhradit daný účastnický poplatek (převodem z účtu, platbou složenkou nebo přímou platbou na recepci střediska). Vždy však musíte uvést daný variabilní symbol!

Účastnický poplatek 170 Kč/ účastník, musí být uhrazen na účet střediska tak aby byl nejpozději středisku na účet připsán v úterý 3.12.2019. Nelze hradit hotově v den odjezdu do rukou trenérů!

 

Základní vybavení účastníka soutěže.

Všechny věci mimo nerf blaster budou sbaleny v jednom batohu nebo sportovní tašce! Účastník bude mít sbaleno sebou: vlastní označený doporučený nerf blaster (originál fa. Hasbro), vlastní označené ochranné brýle, tenisky do tělocvičny, sportovní oblečení na převlečení na hru (triko kroužku, tepláky nebo kraťasy, funkční spodní prádlo a ponožky a mikinu / v hale je chladno), 1,5 litrovou láhev s pitím na cestu na soutěž (a rozpustné nápoje ve vodě v průběhu soutěže), celodenní svačinku (nikoli chipsy), průkaz pojištěnce, průkaz na prokázání věku (děti starší 10 ti let), léky s popisem užití (vybere Zdeňka na srazu na akci).

 

Nedoporučujeme a nezodpovídáme.

Nedoporučujeme a ani nebudeme zodpovídat za mobilní telefony, tablety a notebooky, fotoaparáty, věci z drahých kovů, jiné než požadované doklady a peníze (pokud nebudou uloženy u vedoucího trenéra).

 

Doporučujeme.

Vzít sebou popřípadě nějakou karetní hru do vlaku, knížku nebo časopis pro pobavení a zkrácení si cesty vlakem. Cesta s přestupem trvá 2,5 hodiny.

 

Kontakt po dobu soutěže.

Vždy můžete volat nebo esemeskovat na mobilní číslo hlavního trenéra Zdeňka Urička nebo trenérky Zdeňky Grinvalské. Telefonní čísla jsou uvedeny v kontaktech zde na našich webových stránkách.

Zdeněk Uriček

- hlavní trenér (vedoucí) NERF X TEAM

tel: +420 733 439 519

e-mail: Ur.Zd@seznam.cz

 

Zdeňka Grinvalská

- trenér -

tel: +420 731 635 550

e-mail: zdenka.grinvalska@juventus.czVíce zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/kontakt/

Zdeněk Uriček

- hlavní trenér (vedoucí) NERF X TEAM

tel: +420 733 439 519

e-mail: Ur.Zd@seznam.cz

 

Zdeňka Grinvalská

- trenér -

tel: +420 731 635 550

e-mail: zdenka.grinvalska@juventus.czVíce zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/kontakt/

 

Zdeněk Uriček

- hlavní trenér (vedoucí) NERF X TEAM

tel: +420 733 439 519

 

Zdeňka Grinvalská

- trenér -

tel: +420 731 635 550

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode