... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

NERFLIGA kraj Bruntál

 

Základní informace ke konání postupové krajské soutěže NERFLIGY České republiky, která se uskuteční v sobotu 14. ledna 2023 od 10:00 – 19:00 hodin, na Středisku volného času Bruntál a v přilehlé tělocvičně. Soutěže by se měli zúčastnit vždy dva nominované tříčlenné týmy v každé kategorii (MINI, MLADŠÍ, STARŠÍ). Na základě soutěže uspořádané při pravidelných tréninkových skupinách jsme nominovali tyto děti:


MINI.

01. ÚDER: Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander

02. ZÁSAH: Burysz Vojtěch, Szkorupa Damián, Palát Matyas

 

MLADŠÍ.

01. DRACI: Pryszczová Joanna, Kawulok Adam, Gavlovský Adam

02. THOR: Humlíček Václav, Gábor Tomáš, Šlapka Jakub

 

STARŠÍ.

01. HUMI: Klopec Václav, Nastulczyk Martin, Sznapka Jakub

02. SHOTS: Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

 

* žlutě vyznačený je potvrzená účast na základě zprávy od zákonného zástupce dítěte

 

- propozice závodu -

 

Účastnický poplatek.

400,- Kč / hráč. Poplatek se uhradí na účet střediska na základě zaslaného platebního příkazu na email zákonných zástupců dítěte uvedeného v přihlášce do kroužku. V ceně je startovné, cesta vlakem tam i zpět, pedagogický doprovod, svačina a pitný režim (na místě).

 

Sraz na soutěž.

Sraz všech účastníků bude v sobotu 14. ledna 2023 na hl. vlakovém nádraží Karviná v 06:30 hodin (odjezd vlaku je v 06:58 hodin).

 

Návrat ze soutěže.

Nejpozdější předpokládaný návrat ze soutěže bude v sobotu 14. ledna 2023 na hl. vlakovém nádraží Karviná, v 23:35 hodin (záleží na výsledku našich herních týmů a rychlosti celé soutěže). V případě jakéhokoli uspíšení příjezdu, budeme včas informovat sms zprávou na kontaktní telefonní číslo zákonných zástupců účastníků (uvedené při srazu na soutěž).

 

Vybavení účastníka.

Průkaz pojištěnce, drobné kapesné, sportovní vybavení (tričko kroužku, mikinu, tepláky, tenisky do tělocvičny), papírové kapesníky, 1,5 litrovou lahev s pitím na cestu, celodenní svačinku, doporučený označený NERF blastr, ochranné označené brýle. Všechny věci bude mít účastník sbaleny v jednom zavazadle.

Na místě obdrží účastníci svačinu (většinou obloženou bagetu a oplatek) a minerálku. Minerálku obdrží i od nás v průběhu turnaje. Pití tak budou potřebovat opravdu pouze na cestu do Bruntálu.

 

Nedoporučené věci, za které nezodpovídáme.

Mobilní telefony, tablety, notebooky a jiná elektronická zařízení, jiné než určené doklady a platební prostředky, náušnice, řetízky a náramky z ušlechtilých kovů.

 

Informace.

Prosím o zaslání informačního emailu (nebo zde na webu v -knize o všem -) zda mohu s daným členem počítat na tutro soutěž. Jinak v případě že víte že se náhle nezúčastníte dané soutěže, ihned mně informujte telefonicky, sms zprávou na mé kontaktní číslo v kteroukoliv hodinu. Pokud telefon nezvednu zavolám zpět jakmile to bude možné.

 

Doprovod na soutěž.

Pokud bude někdo ze zákonných zástupců účastnicích se dětí by byl ochotný nám pomoci s doprovodem dětí na soutěž, její průběh a doprovod zpět ozvěte se a domluvíme se.

 

 

Kontakt po dobu soutěže.

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode