... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MSKN OSTRAVA 2020

 

Blíží se měsíc březen a s ním se rozjíždí opět nová sezóna Moravskoslezské NERFligy 2020 (dále jen MSKN). Tato MSKN je trochu jiná než hlavní celorepubliková soutěž NERFLIGA ČR. Do NERFLIGY ČR se mohou probojovat většinou více zkušené a akčnější herní týmy, které se povětšinou skládají z dětí jenž do kroužku chodí již několik let.

Naproti tomu MSKN, byla vytvořena aby se mohly zapojit většinou všechny děti kroužku bez rozdílu, a svými výkony pomohly vybojovat body pro svou organizaci. V této soutěži je jedno zda jde o nového nezkušeného člena nebo staršího zkušeného člena, našim cílem je aby si všechny děti vyzkoušely atmosféru soutěže, zahráli si proti neznámým týmům z jiných organizací, vyzkoušeli své získané a naučené taktiky a viděli práci i jiných herních týmů a rozhodčích než nás.

MSKN je specifická i v tom že má minimálně tři kola, kdy každé kolo organizuje jiná organizace zapojená do této regionální soutěže a kdy každá zakladatelská organizace může vyslat v jednom kole až dva herní týmy v dané kategorii. Další specifikací MSKN je pro tento rok, že v jednom herním týmu jsou čtyři hráči oproti NERFLIGA ČR, kde jsou pouze hráči tři (je to tím že chceme aby si zahrálo co nejvíce dětí).

Podle pořadí v jakém se v daném kole herní tým každé organizace umístí, získává za toto umístění daná organizace body. Body ze všech třech kol se za všechny herní týmy organizace v dané kategorii sečtou a určí pořadí a mistr MSKN 2020. Systém přidělování bodů je zpracován matematicko – fyzikální fakultou univerzity Olomouc, kdy body získává i herní tým umístěný na posledním místě. Takže každý tým přinese své organizaci body a každý herní tým je cenný. V minulé sezóně jsme se stali mistry ve starší kategorii jen rozdílem desetiny bodů.

Každá zapojená organizace nominuje herní týmy na základě vlastního uvážení, dle vlastní strategie získání dostatečného počtu bodů anebo prostě jen aby si to děti užili, zahráli si a měli i radost z výsledku. Proto i my v prvním kole nominujeme herní týmy zkušené i nezkušené aby měli možnost získat i nějaké hezké místo. Pokud se někdo v této nominaci nenajde, bude určitě nominován na druhé nebo třetí kolo (ale bude mít šanci si zahrát každý i dvakrát).

 

Budou tyto kola:

 

I. kolo: SVČ Ostrava 21.března 2020

II. kolo: DDM Kopřivnice 18. dubna 2020

III. kolo: SVČ Karviná 16. května 2020

 

Nominace herních týmů za NERF X TEAM, Karviná pro I. kolo Ostrava 21.března 2020:

 

A. MINI kategorie:

 

1. TSUNAMI: Osička Patrik, Calabro Dorian, Kubíček Vít, Musiolek Adam, hrající náhradník: Fabisz Richard

2. HIT: Holovka Ondřej, Lešičko Rudolf, Duda Tobiáš, Veneny Petr, hrající náhradník: Král Tobiáš

 

B. MLADŠÍ kategorie:

 

1. KILLERS: Klopec Václav, Kuděla Patrik, Nastulczyk Martin, Medviď Michal

2. WALL: Slavič Jakub, Junga Matyáš, Palian Tomáš

 

B. STARŠÍ kategorie:

 

1. REBELOVÉ: Stuchlík Jan, Drien Tomáš, Klopec Richard, Kovařík Tomáš

2. GREAT KEYS: Andódy Matyáš, Pavlovič Michal, Ludvik Patrik, Firla Tobiáš

 

Nominace herních týmů za NERF X TEAM, Karviná pro II. kolo Kopřivnice 18.dubna 2020:

Počítáme s těmito dětmi: Lazarčík Aleš, Ferenc Daniel, Sznapka Jakub, Suchý Richard, Svrčina Rafael, Němeček Martin, Medviď Michal, Svrček Jan, Orlík Jan, Dičik Karel, Lamacz Martin, Wendzel Jakub, Pavlovič Michal ... zbytek doplníme dle zájmu a ochoty dětí si zahrát.

 

* hrající náhradníci si zahrají v daném herním týmu, minimálně stejný počet her jako každý člen tohoto týmu. Takže nejedou jako doprovod, jak by si mohl někdo třeba myslet. Jsou součástí daného týmu.

* zeleně označené děti již informovali o své účasti

 

Informace k odjezdu na I. kolo MSKN Ostrava 21. března 2020 sdělím ve středu 4.března 2020 jakmile budu znát propozice závodu a budu mít potvrzenou účast nominovaných dětí. Předpokladem zatím je 150 Kč účastnické náklady (100 Kč startovné + 50 Kč cesta a doprovod tam i zpět vlakem).

 

!!! INFORMOVANOST OD VÁS RODIČŮ NOIMINOVANÝCH DĚTÍ

NA I. KOLO OSTRAVA 2020 !!!

 

Vážení rodiče, informujte mně prosím na níže uvedený email (Zdeněk), nebo na níže uvedené telefonní číslo (smskou), nebo na našich webových stránkách v sekci „kniha – o všem“, zda se Vaše nominované dítě do I. kola soutěže MSKN zúčastní či nikoli. A to nejpozději do úterý 3.3.2020 do 20:00 hodin.

V případě že se Vaše dítě nezúčastní tohoto I. kola MSKN, oslovíme dalšího zájemce a Vaše dítě zařadíme na II. kolo v Kopřivnici (omluvou je však a pouze nějaká rodinná událost nebo nemoc – nikoli že se dítěti nechce).

 

Pls: Karviná organizuje III. kolo MSKN 16. května 2020. Budeme hrát ve dvou tělocvičnách a protože půjde o finální kolo, chceme jej dobře připravit. Bohužel toto nedokážeme bez pomocí Vás rodičů, kteří by byli ochotni věnovat svých 7 hodin osobního sobotního času (09:30 – 16:30 hod), pro své i cizí děti. Budeme potřebovat rozhodčí a pomoc s organizováním průběhu. Děkujeme za nabídky spolupráce a pište nám zde do knihy - o všem.

 

PROPOZICE I.kola MSKN OSTRAVA 21.3.2020

 

Účastnický poplatek.

Účastnický poplatek byl stanoven na 150 Kč (cesta tam a zpět vlakem, startovné, náklady na doprovod). Včera přišel na kontaktní email zákonného zástupce (uvedený v přihlášce do kroužku), platební příkaz s uvedenými platebními daty a přiděleným variabilním symbolem na výše uvedenou částku. Platbu je třeba uhradit nejpozději 10. března 2020 na daný uvedený účet střediska.

Platit lze složenkou, převodem z účtu nebo hotově na recepci střediska /popřípadě na ekonomii střediska). Vždy je však nutné uvést přidělený variabilní symbol (bez něj nebude částka správně přidělena a Vaše dítě bude vedeno že nemá účastnický poplatek uhrazen). Pokud někdo nebude mít poplatek při kontrole 13.března 2020 evidován na účtu střediska, bude účast dítěte na soutěži zrušena, bez toho že by jsme jakkoli dané zákonné zástupce nominovaného člena upozorňovali.

 

Kde soutěž proběhne.

Toto I. kolo MSKN 2020 pořádá Středisko volného času Moravská Ostrava, Ostrčilova 19/2925, 70200 Ostrava – Moravská Ostrava. Soutěž proběhne v jejich dvou tělocvičnách.

 

Sraz nominovaných účastníků soutěže.

Sraz všech výše uvedených nominovaných účastníků bude v sobotu 21.března 2020 v 08:20 hodin na hlavním vlakovém nádraží Karviná. Vlak (pokud nebude mít zpoždění) odjíždí v 08:40 hodin. Je nutný doprovod rodičů z důvodu podepsání přihlášky na soutěž (přijďte prosím proto včas!

 

Návrat nominovaných účastníků ze soutěže.

Návrat bude v sobotu 21. března 2020 v 17:00 hodin, na hlavním vlakovém nádraží. Doba návratu se může vzhledem k průběhu soutěže uspíšit o jednu hodinu s příjezdem v 16:00 hodin, na hlavní vlakové nádraží Karviná. O této změně by jsme Vás včas předem informovali smskou na uvedené kontaktní telefonní číslo (uvedeno v přihlášce člena kroužku).

 

Potřeby nominovaného účastníka soutěže.

Každý účastník soutěže bude mít sebou tričko kroužku se svou dosaženou hodností a doplněním roků v kroužku (vyzvedne si u svého trenéra poslední trénink před soutěží), vlastní doporučený NERF blaster (nemusí být od firmy Hasbro, může být i X – SHOT ale na náboje elite a accustrike), vlastní ochranné brýle, láhev na pití o obsahu minimálně 0,7 litru, sportovní obuv do tělocvičny s nešpinící podrážkou, sportovní oblečení do tělocvičny (tepláky, mikinu), celodenní svačinu (zákaz chipsů) a energetických nápojů (dále Kofoly, Cocacoly nebo Pepsi), průkazku pojištěnce, průkazku na prokázání věku ve vlaku pro děti od 10 let (průkazka s fotkou dítěte, datem narození a razítkem instituce), kapesné na vlastní potřebu, papírové kapesníky. Každý účastník soutěže bude mít vše sbaleno v jednom zavazadle a pouze blaster nese v jedné ruce. Blaster a ochranné brýle bude mít každý účastník jasně rozpoznatelně označen.

 

Upozornění pro nominované hráče.

Každý účastník si sám zodpovídá za své zavazadlo a blaster při přepravě tam i zpět (mimo děti mladší 9 let na něž dohlédneme zvlášť) a v době soutěže pak za svůj blaster a ochranné brýle. Mobilní telefon a peněženku si bude moci každý hráč v průběhu soutěže uložit u svého přiděleného trenéra (kdo tak neučiní zodpovídá si za tyto věci sám). V případě že bude k dispozici uzamykatelná šatna, nechávají si hráči mobily a peníze v šatně ve svém batohu.

 

Upozornění pro zákonné zástupce účastníků.

1. Děti si smí přebrat pouze zákonní zástupci, jinak je třeba nutný písemný souhlas zákonného zástupce účastníka s vyzvednutím jiné osoby (uvedení jména a příjmení vyzvedávajícího, příbuzenský vztah k dítěti, datum narození vyzvedávající osoby a telefonní kontakt na vyzvedávající osobu). Toto neplatí pro děti, které mají uvedeno v přihlášce do kroužku, samostatný odchod.

2. Děti budou mít po celou dobu soutěže zajištěn pitný režim formou vody se sirupem.

3. Žádáme zákonné zástupce dítěte, pokud dojde k jakékoli změně v účasti o neprodlenou informaci na níže uvedený kontakt doprovodu (na kontakt Zdeněk Uriček a nikam jinam)! Upozorňuji že lístky budou již zakoupeny ve čtvrtek 19.března 2020

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode