... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MSK - OSTRAVA 2019

 

III. kolo MORAVSKOSLEZSKÉ NERFLIGY 2019

 

POZOR! ZMĚNA ČASU NÁVRATU ZE SOUTĚŽE DO KARVINÉ!

V sobotu 11.5.2019 se uskuteční v tělocvičně SVČ Ostrava - Moravská Ostrava,  III. kolo Moravskoslezské NERFLigy 2019. Náš sportovně – zájmový kroužek je jedním z organizátorů této regionální soutěže a zároveň Mistrem Moravskoslezské NERFLigy v mladší kategorii 2018.

Celkem se uskuteční 3 kola Moravskoslezské NERFLigy 2019 (30.3.2019 v Karviné, 13.4.2019 v Kopřivnici a 11.5.2019 v Ostravě), kdy se soutěží ve 3 kategoriích (6 – 9 let, 10 – 12 let a 13 – 15 let) v tříčlenných herních týmech. Každé středisko nebo domeček může vyslat až 2 herní týmy v každé kategorii do každého kola. Pokaždé to mohou být zcela jiné herní týmy nebo jinak sestavené, popřípadě stejné – je to pouze na rozhodnutí daného střediska nebo domečku.

Moravskoslezská NERFLiga 2019 je alternativou mezi sezónami hlavní republikové soutěže NERFLiga ČR a hlavním smyslem je, získat samozřejmě co nejlepší výsledky a pohár. Zároveň však je to možnost jak zapojit do soutěže i děti, které mají menší šanci se probojovat na hlavní republikovou soutěž NERFLiga ČR.

Za naše středisko a kroužek, máme samozřejmě opět snahu získat pohár avšak hlavním cílem je, aby se děti vystřídali a zasoutěžili si pokud možno všechny. Proto chci jen upozornit že, pokud není někdo nominován v tomto prvním kole, bude určitě nominován do kola druhého (13.4.2019 Kopřivnice) nebo do třetího finálového kola (11.5.2019 Ostrava). Výjimkou jsou děti které rovnou řekly že nemají zájem a soutěžit nechtějí, nebudeme je nutit.

 

Nominované děti pro III. kolo MSK NERFLiga – Ostrava 2019.

 

A. Mini kategorie

1. Kubíček Vít, Osička Patrik, Calabro Dorian

2. Lazarčík Aleš, Holovka Ondřej, Osička Tomáš

náhradník (zahraje si taktéž): Ferenc Daniel

 

B. Mladší kategorie

1. Smyček Ondřej, Klopec Václav, Nastulczyk Martin

2. Andódy Matyáš, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš

náhradník (zahraje si taktéž): Hudziec Roman

 

C. Starší Kategorie

1. Stuchlík Jan, Klopec Richard, Ludvik Patrik

2. Kovařík Tomáš, Wendzel Jakub, Veneny Jan

náhradník (zahraje si taktéž): Lamacz Martin

 

Propozice soutěže.

Prosím všechny rodiče a nominované děti aby se seznámili s danými informačními propozicemi, aby věděli všechny potřebné informace o soutěži.

 

odkaz zde: propozice Ostrava :zde odkaz

 

Sraz na soutěž.

Všichni nominovaní hráči se sejdou v sobotu 11.5.2019 v 8:20 hodin, na hl. vlakovém nádraží, Karviná. Zde si je převezme jeden z trenérů a postará se o ně.

 

Ukončení soutěže.

Všichni nominovaní hráči odejdou ze soutěže teprve po jejím celkovém vyhodnocení a přijedou v sobotu 11.5.2019 v 16:00 hodin. Rodiče si je budou moci vyzvednout opět ve vestibulu hl. nádraží, Karviná. V případě pozdějšího ukončení soutěže budeme rodiče informovat sms na kontaktní telefon (uveden v přihlášce do kroužku).

 

Platba startovného.

Každému rodiči nominovaného hráče přijde na kontaktní email (uveden v přihlášce do kroužku) platební příkaz na 160 Kč / hráč s uvedeným variabilním číslem (bez variabilního čísla nelze platbu uhradit). Platbu startovného lze uhradit převodem z účtu, platbou složenkou nebo hotovostně na recepci střediska. Platba startovného musí být uhrazena nejpozději 6.5.2019 na účet střediska (v případě neuhrazení je místo nabídnuto náhradníkovi).

 

Potřeby na soutěž.

Každý nominovaný hráč bude mít sebou tyto věci sbalené v jedné sportovní tašce nebo batohu: sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy a tričko kroužku, mikinu), tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, láhev na pití o obsahu 1,5 litru, celodenní svačinu, vlastní označený doporučený blaster na šipky elite a accustrike (nemusí být originál NERF) , vlastní ochranné brýle, průkaz pojištěnce, doklad o věku (děti od 10 let výše).

 

Informace od rodičů.

Vážení rodiče, žádáme Vás v případě že již víte, že se Vaše dítě tohoto kola nezúčastní – NEPRODLENĚ – nás prosím o této informaci informujte na kontaktní email Ur.Zd@seznam.cz , telefonicky na tel: 733 439 519 nebo do knihy na našich webových stránkách.

 

Mimořádné bodování.

Vzhledem že jde o soutěž a všichni budou mít stejnou možnost se zůčastnit alespoň jednoho kola, rozhodli jsme se udělit mimořádné body pro jednotlivce. Body se ihned zapíší do výsledku jednotlivce po skončení daného kola soutěže.

 

1. Umístění - Podle celkového umístění v dané kategorii prvních 5 míst - 1. místo = 50 bodů, 2. místo = 40 bodů, 3. místo = 30 bodů, 4. místo = 20 bodů a 5. místo = 10 bodů (dále pak vždy o 2 body méně)...

2. Nejlepší střelec kategorie - Podle celkového vyhodnocení v dané kategorii jako nejlepší střelec, získá člen 20 bodů.

3. Za vstřelenou trefu - Za každou platnou vstřelenou trefu do terče za celou soutěž, získá člen 2 body

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode