... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MSKN III - KOPŘIVNICE FINÁLE

 

Moravskoslezská NERFLIGA je divizní soutěž, která se skládá ze čtyř kol (každé kolo v jiném termínu a městě), do kterých nominují trenéři jednotlivých středisek herní týmy ve třech kategoriích. Za každé kolo pak daná organizace získává body na základě umístění jejich vyslaných herních týmů. Po součtu výsledků všech čtyřech kol je pak určeno pořadí jednotlivých středisek a mistr Moravskoslezského kraje. V současnosti jsme úřadující mistři Moravskoslezského kraje za minulou sezónu ve všech třech kategorií my z Karviné.

 

SOUČASNÝ BODOVÝ STAV.

Přehled najdete zde níže v odkazu (stačí na něj kliknout myškou). Věc se má tak že v kategorii MINI prohráváme (potřebovali bychom obsadit první a druhé místo v Kopřivnici), v kategorii MLADŠÍ výrazně vedeme a měli by jsme si to udržet (opět čím lepší výsledek našich herních týmů, tím lépe pro nás). V STARŠÍ kategorii vedeme ale těsně a může nás ohrozit svým výsledkem Ostrava.

 

- dosavadní výsledky MSKN 2021 -

 

 

SEZNAM NOMINOVANÝCH ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

 

MINI.

01. Kasza Vojtěch, Moravčinský Alexandr, Vlk Šimon, Gavlovský Adam

02. Tamáš Martin,  Klaput Matyáš, Burysz Vojtěch (ZŠ Borovského)

MLADŠÍ.

01. Sznapka Jakub, Majda David, Zbořil Jakub, Šlapka Jakub

02. Humlíček Vašek, Vrána Daniel, Kawulok Adam, Czafrango Vojtěch

STARŠÍ.

01.   Klopec Václav, Kovařík Tomáš, Slavič Jakub

02.  Medviď Michal, Labaj Adam, Pletnický Lukáš

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD.

01. Uriček Zdeněk (trenér), 02. Stuchlík Jan (instruktor), 03. Firla Tobiáš (INSTRUKTOR), 04. Szkorupová Tamara (instruktor) vybavení: píšťalka, blok, propiska ...

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE ÚČASTNÍKŮM

 

KDY A KDE BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT.

Soutěž proběhne v sobotu 23. dubna 2022, od 09:30 - 16:00 hodin, v Domě dětí a mládeže Kopřivnice. Hrát se bude  ve sportovní hale Kopřivnice.

 

NÁKLADY ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

Každý účastník soutěže si hradí část startovného týmu, cestu tam a zpět vlakem, pedagogický dozor.  Cena startovného pro účastníka soutěže je 180,- Kč / účastník.

Daná částka bude opět účastníkům rozesílána platebním příkazem na email uvedený v přihlášce člena do kroužku spolu s variabilním symbolem (tento je nutné uvést při platbě). Platba musí být připsána na účet střediska nejpozději 17. dubna 2022 (myslete na to prosím).

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

Každý účastník soutěže bude mít toto základní vybavení: Vlastní doporučený NERF blastr spolu s ochrannými brýlemi (vše řádně a výrazně označeno - nejlépe centrofixem - nepiště iniciály svého jména a příjmení). Sportovní oblečení: tenisky do tělocvičny, tepláky nebo kraťasy, ponožky, tričko kroužku, mikinu (náhradní ponožky, spodní prádlo). Celodenní svačinku, láhev s pitím 1,5 litr (v průběhu soutěže další pití zajistíme) - nebrat colové a energetické nápoje! Průkaz pojištěnce, popřípadě léky (pokud hráč nějaké bere), papírové kapesníky a vlhčené ubrousky,drobné kapesné.

 

SRAZ ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

Sraz všech účastníků bude v sobotu 23. dubna 2022 v 07:30 hodin na hlavním vlakovém nádraží Karviná (vlak odjíždí v 07:59 hodin). Bude pravděpodobně potřeba podepsat přihlášky, buďte tedy proto prosím dochvilní, děkuji.

 

NÁVRAT ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

Návrat by měl být po skončení soutěže, opět v sobotu 23. dubna 2022, nejpozději v 19:00 hodin na hlavním vlakovém nádraží Karviná. V případě jakékoli změny budeme včas (minimálně hodinu předem) informovat na kontaktní telefonní číslo uvedené v přihlášce člena kroužku - sms nebo zavoláním.

 

INFORMOVANOST O ZMĚNĚ ÚČASTI.

V případě že nastane nenadálá situace pro kterou se daný účastník nebude moci soutěže zůčastnit, bezodkladně nás prosím kdykoliv informujte (sms, email na Zdeněk, nebo zde na webu v knize o všem). V případě 24 hodin před soutěží, pouze smskou nebo telefonátem na níže uvedený kontakt. V případě soutěže volejte opět pouze na níže uvedený kontakt:

 

ZDENĚK URIČEK

(trenér)

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

DOPORUČENÍ NAKONEC.

Doporučujeme dětem si vzít nějaký časopis nebo karetní hru pro zabavení po dobu čekání na své zápasy. Nedoporučujeme mobilní telefony, tablety notebooky - nezodpovídáme za ně! Děti (hlavně děvčata nebudou mít na sobě náušnice a řetízky nebo jiné doplňky hlavy, krku a rukou).

 

JAK PROBĚHNE PLATBA.

Na základě přihlášení obdržíte platební příkaz na email uvedený v přihlášce dítěte do kroužku spolu s variabilním symbolem (tento je nutné přesně dodržet při platbě). Platba pak musí být provedena nejpozději do 17 04.2022. Vše okolo plateb řešte vždy s trenérem:

 

- kontakt -

ZDENKA GRINVALSKÁ

tel: 731 635 550

email: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode