... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

 

Moravskoslezská NERFLIGA II. kolo Ostrava 2022

 

MORAVSKOSLEZSKÁ NERFLIGA je obdobou divizní hry ve fotbale. V každé sezóně se hraje určitý počet kol ve třech kategoriích (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ) s předem daným počtem herních družstev za každou kategorii a zúčastněnou organizaci.

Za pořadí umístěných herních družstev získává v dané kategorii na základě určeného výpočtu matematického koeficientu zúčastněná organizace přidělené body. Součet všech bodů získaných danými zúčastněnými organizacemi za všechny kola, se určí pořadí vítězů za danou kategorii a zároveň i mistr Moravskoslezského kraje.

Herní družstva do jednotlivých kol vždy nominuje trenér dané organizace, kdy je pouze na něm koho vyšle (lze mladšího hráče postaršit o 1 rok do vyšší kategorie, ale hráč pak v dané sezóně musí už za danou kategorii hrát až do konce sezóny). Principem je aby se v dané organizaci a kategorii vystřídalo co nejvíce dětí (mnohé totiž zatím nemají šanci se probojovat v postupových soutěžích).

V současné době jsme úřadující mistři Moravskoslezského kraje ve všech třech kategoriích MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ, takže obhajujeme tyto získané tituly.

 

KDE A KDY PROBĚHNE II. KOLO MSKN .

 

II. kolo Moravskoslezské NERFLIGY (MSKN), proběhne v sobotu 29.ledna 2022, opět na Středisku volného času Odstrčilova, Moravská - Ostrava.

 

- propozice turnaje -

 

KDO JE NOMINOVÁN ZA KARVINOU DO II. kola MSKN.

 

MINI KATEGORIE.

01. ÚŽASŇÁCI: Kasza Vojtěch, Vrubel Antonín, Zbořil Jakub

02. ZLATÁ TROJKA: Szkorupa Damián, Pryszczsová Joanna, Gavlovský Adam, Vlk Šimon

 

MLADŠÍ KATEGORIE.

01. TOP: Medviď Michal*, Labaj Adam, Chrysostomidis Matyáš*

02. MIMONI: Martinčko Alex,  Kawulok Adam, Majda David,

 

STARŠÍ KATEGORIE.

01. ACTION: Kovařík Tomáš, Šotkovský Tobias, Nastulczyk Martin

02. HUMI II: Slavič Jakub, Klopec Václav*,

 

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD.

Zdeněk Uriček, Jan Stuchlík, Szkorupova Tamara

 

NÁKLADY ÚČASTNÍKŮ POSTUPOVÉ SOUTĚŽE.

180 Kč / účastník soutěže. V ceně je doprava vlakem z Karviné do Ostravy a zpět. Startovné. Pitný režim. Pedagogický doprovod.

 

ÚHRADA ÚČASTNICKÉHO POPLATKU ÚČASTNÍKA SOUTĚŽE.

Každý zde zmíněný nominovaný účastník soutěže, obdrží na informační email zákonného zástupce (uvedený v přihlášce do kroužku), platební příkaz na uvedenou částku s uvedením variabilního symbolu pro danou platbu. Platba bude provedena na účet střediska s uvedením daného variabilního symbolu (bez variabilního symbolu bude částka odmítnuta nebo vrácena zpět - pamatujte na to). Účastnický poplatek soutěže 150,- Kč, musí být uhrazeny nejpozději tak, aby byl připsán na účet střediska, nejpozději 24. ledna 2022.

 

MÍSTO A ČAS ZAHÁJENÍ AKCE.

V sobotu 29. ledna 2022 v 07:30 hodin, na hlavním vlakovém nádraží. Vlak odjíždí v 07:59 hodin, buďte prosím dochvilní vzhledem k nutnosti podepsání účastnické přihlášky.

 

MÍSTO A ČAS UKONČENÍ AKCE.

V sobotu 29. ledna 2022 v 17:00 hodin, na hlavním vlakovém nádraží Karviná. V případě možného zpoždění (záleží na ukončení soutěže), budeme zákonné zástupce informovat sms zprávou na kontaktní mobilní telefonní číslo (uvedené v přihlášce do kroužku).

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE.

Účastníci budou sbaleni do jednoho zavazadla (včetně NERF blástru), tak aby měli volné ruce! Budou mít sportovní vybavení (tepláky, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), vlastní blastr a ochranné brýle (řádně a nezaměnitelně označené), průkaz pojištěnce, průkaz na prokázání věku (děti od 15 ti let, jakýmkoliv dopravcem Odiska, železniční průkaz - fotka, datum narození, razítko instituce), náhradní roušku, papírové kapesníky, 1,5 litrovou láhev s pitím, celodenní svačinu, drobné kapesné, případné léky v obálce s popisem použití.

 

NEDOPORUČUJEME A NEZODPOVÍDÁME.

Každý účastník soutěže si zodpovídá za své osobní věci (základní vybavení). Nedoporučujeme a ani nebudeme zodpovídat za mobilní telefony a jinou elektroniku, věci z drahých kovů, finanční hotovost (neuloženou u trenéra), kreditní karty a jiné doklady než jsou uvedeny.

 

INFORMACE V PŘÍPADĚ NEÚČASTI.

V případě jakékoli změně v účasti nominovaného hráče, nás bezprostředně informujte telefonicky nebo písemnou formou sms, emailem nebo zde v knize o všem v kteroukoli hodinu . Tento kontakt platí i v případě potřeby po dobu dané akce:

 

ZDENĚK URIČEK

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

kniha o všem: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/info/

 

COVID OPATŘENÍ NAŘÍZENÉ VLÁDOU.

 

Prozatím platí nošení roušek a respirátorů v hromadných dopravních prostředcích a uzavřených prostorách. Každý vyplní čestné Covid prohlášení (zaškrtne bod 1) křížkem. V případě dalších úprav nařízení budeme včas informovat a reagovat.

 

- čestné covid prohlášení -

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode