... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

MINI FINÁLE NERFLIGY ČR OSTRAVA 2020

 

V sobotu 11.1.2020 od 8:30 – 18:00 hodin, proběhne na Středisku volného času Ostrava – Moravská Ostrava, v jejich tělocvičně finálový turnaj NERFLIGY České republiky v MINI kategorii. Celkem se tohoto turnaje zúčastní 12 herních týmů z toho dva herní týmy za Středisko volného času Juventus, Karviná. Za středisko volného času Juventus, Karviná to jsou:

 

Team 1: Tsunami – Osička Patrik, Kubíček Vít, Calabro Dorian a hrající náhradník: Ferenc Daniel

Team 2: Rychlí zásah – Holovka Ondřej, Veneny Petr, Sznapka Jakub a hrající náhradník: Suchý Richard

 

Sraz na soutěž.

Sraz uvedených hráčů, bude v sobotu 11.1.2020 v 08:15 hodin (vlak odjíždí v 08:42 hodin) na hlavním vlakovém nádraží Karviná. Jízdenky budou zakoupeny již dva dny předem!

 

Návrat ze soutěže.

Návrat je pouze předpokládaný vzhledem k ukončení soutěže (předpoklad ukončení soutěže je v 16:20 hodin), takže návrat by měl být v sobotu 11.1.2020 nejpozději v 18:00 hodin, opět na hlavním vlakovém nádraží Karviná. V případě dřívějšího příjezdu budeme včas informovat rodiče na kontaktní telefon sms zprávou (kontakt uveden v přihlášce dítěte).

 

Účastnický poplatek.

Účastnický poplatek na hráče je 150 Kč (hrazena je cesta vlakem tam a zpět, cesta tramvají tam a zpět a startovné). Daná platba bude provedena v hotovosti přímo do rukou trenéra Zdeňka Urička na místě srazu na soutěž (žádným jiným způsobem – proč tomu tak mimořádně je sdělíme na místě). Připravte si proto prosím přesnou částku aby to proběhlo rychle.

 

Potřebné vybavení účastníka soutěže.

Každý hráč bude mít u sebe průkazku pojištěnce, pokud používá léky – tak tyto odevzdá Zdeňkovi Uričkovi s popisem použití, vlastní doporučený NERF blaster (originál firmy Hasbro) řádně a jasně označený svou značkou, vlastní ochranné brýle řádně označené vlastní značkou, sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy, triko kroužku, mikinu, tenisky do haly s nešpinící podrážkou), láhev na pití s nápojem o obsahu 1,5 litru (nikoli nápoje s obsahem kofeinu, energetické nápoje a iontové nápoje) – bude zajištěn pitný režim formou vody se sirupem, celodenní svačinku (zákaz brát a kupovat chipsy), papírové kapesníky, drobné kapesné (v kovových mincích).

 

Doprovodné osoby.

Zdeněk Uriček,  Kryštof Šišlák a Jan Stuchlík

 

Kontakt po dobu soutěže.

Telefonovat můžete kdykoli na kontaktní telefonní čísla (nemusí se však vždy ihned podařit spojit, protože zrovna můžeme mít zápas nebo dělat rozhodčího), pokud se ihned nespojíme určitě Vám zpětně zavoláme ihned jak budeme moct. Pochopte že se v danou chvíli věnujeme Vašim dětem. Kontakty jsou na:

 

Zdeněk Uriček – tel: 733 439 519

Kryštof Šišlák - tel: 605 311 052

 

Adresa místa konání.

Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava

Ostrčilova 19/2925, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

 

Nedoporučujeme!

Nedoporučujeme aby si hráči braly vlastní mobily, tablety, fotoaparáty a jinou zbytečnou elektroniku. Dále pak přívěsky, náušnice a cennosti z drahých a ušlechtilých kovů a kreditní karty nebo vyšší hotovost. Pokud si některou tuto věc hráči vezmou nepřebíráme zodpovědnost za její poškození nebo ztrátu a věc si tak hráči berou na svou vlastní zodpovědnost.

Hráči po celou dobu cesty na a ze soutěže, po dobu soutěže si zodpovídají za svůj NERF blaster, ochranné brýle a osobní věci. Trenér ani doprovod tu nejsou od toho aby každému hlídali jejich věci zvlášť!

 

Žádané Informace.

Prosíme o potvrzení doručení tohoto emailu a zároveň potvrzení účasti výše uvedeného hráče (vašeho dítěte) nejpozději do 6.1.2020 do 20:00 hodin (nejlépe ihned).

V případě že se mezitím vyskytne mimořádná událost (zdravotní stav, neodkladná rodinná situace) a hráč se nebude moct zůčastnit, informujte ihned a pouze hlavního trenéra Zdeňka Urička na výše uvedeném telefonním čísle.

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode