... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

II. kolo MSKN Karviná

 

SOUTĚŽ.

V sobotu 25. března 2023, se na SVČ Juventus, Karviná p.o., uskuteční II. kolo MSKN (kdy MSKN má celkem tři kola), a to od 09:00 - 15:00 hodin. Body za umístění v každém kole za každý tým v dané kategorii se sčítají, a středisko s nejvyšším celkovým počtem bodů po třech kolech obdrží pohár a stane se Mistrem Moravskoslezského kraje v dané kategorii. Účelem je aby se v soutěži vystřídalo co nejvíce dětí daných kroužků. Do tohoto prvního kola můžeme vyslat 2. týmy kategorie MINI, 2. týmy kategorie MLADŠÍ a 1. tým kategorie STARŠÍCH.

 

- propozice II. kolo Karviná -

- přihláška pro organizace -

 

NOMINOVANÍ HRÁČI.

 

MINI.
1. Burysz Vojtěch, Palát Matyas, Szkorupa Damián
2. Betlach Martin, Koribanič Martin, Gavlovský Tobiáš
 
MLADŠÍ.
1. Šlapka Jakub, Gábor Tomáš, Lukašík Michal
2. Mokrý Štěpán, Humlíček Václav, Sznapka Jakub
 
STARŠÍ.
1. Klopec Václav, Nastulczyk Martin, Pletnický Lukáš

 

POTVRZENÍ ÚČASTI.

Nominace hráčů se může změnit na základě, pokud rodiče nepotvrdí účast hráče nejpozději do 25.02.2023 do 20:00 hodin, nebo pokud do doby zápasu hráč nebude moci ze zdravotních nebo rodinných důvodů. Nepotvrzení hráče zasílají rodiče na email „Zdeněk“ nebo nepotvrzují zde v „kniha o všem“. Každý hráč kterého rodiče neomluví do 25.02.2023 do 20:00 hodin je automaticky brán že se zůčastní. Účastněný hráč je pak vždy  žlutě označen.

 

STARTOVNÉ - PLATBA.

Startovné, je 150,- Kč / hráč. Na tuto částku přijde platební příkaz na kontaktní email uvedený v přihlášce dítěte do kroužku spolu s variabilním symbolem. Teprve pak na základě pokynů z tohoto emailu uhradíte startovné. V ceně startovného jsou medaile, diplomy a drobné ceny pro první tři místa, svačina, pitný režim, organizační náklady (pronájem, energie, rozhodčí).

 

SRAZ SOUTĚŽÍCÍCH NA SOUTĚŽ.

Sraz všech účastníků soutěže bude v sobotu 25. března 2023 v 08:50 hodin ve velké tělocvičně ZŠ a MŠ Družba (vchod naproti SVČ Juventus, Karviná ze strany hřiště).

 

UKONČENÍ SOUTĚŽE.

Ukončení soutěže bude v sobotu 25. března 2023, nejpozději v 15:00 hodin ve velké tělocvičně ZŠ a MŠ Družba (vchod naproti SVČ Juventus, Karviná ze strany hřiště). V případě jakéhokoli zpoždění nebo dřívějšího ukončení delšího než 30 minut, budeme informovat sms zprávou na kontaktní telefonní číslo rodičů.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ NA SOUTĚŽ.

Každý hráč bude sbalený v jednom příručním zavazadle (batohu nebo sportovní tašce). Bude mít sbaleno: sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 1,5 litrovou láhev s pitím (nesmí být colové nápoje a energeťáky), svačinku, průkaz pojištěnce,  vlastní doporučený NERF blastr a ochranné brýle (nezaměnitelně označeny nálepkou nebo centrofixem).

 

KONTAKT NA HLAVNÍHO ORGANIZÁTORA.

V době mezi na potvrzením účasti hráče a soutěží a v průběhu soutěže, můžete kontaktovat  (kdykoli) o jakékoli změně či potřebě na níže uvedeném kontaktu:

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

 

NEDOPORUČUJEME - NEZODPOVÍDÁME.

Hráči nebudou mít náušnice ani řetízky, jiný než doporučený obnos peněz, žádnou elektroniku nebo mobilní telefony, věci z drahých kovů a nedoporučené doklady. V případě ztráty nebo zničení za tyto věci nezodpovídáme.

 

SRAZ ORGANIZÁTORŮ NA SOUTĚŽ.

Všichni rozhodčí včetně organizátorů mají sraz v sobotu 25. března 2023 v 08: 00 hodin na recepci SVČ Juventus, Karviná p.o. Zde si přeberou své věci do kantýny, organizační věci a věci do tělocvičny a připraví si ji na soutěž.

 

UKONČENÍ SOUTĚŽE ORGANIZÁTORY.

Všichni rozhodčí včetně organizátorů  v sobotu 25. března 2023 nejpozději v 14: 00 hodin  si přeberou své věci do kantýny, organizační věci a věci do tělocvičny a přemístí je na Středisko volného času Juventus, Karviná. Tím pro ně jejich působnost na soutěži končí.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ORGANIZÁTORŮ.

Všichni organizátoři budou mít minimálně dvě své funkční propisky jako náhradu u sebe (naše jim zajistíme), funční mobilní telefon.

Každý hlavní rozhodčí bude mít u sebe pravidla MSKN, která bude znát, stopky, vlastní mobilní telefon, propisku a vlastní píšťalku (propisku i píšťalku zajistíme).

Pomocný rozhodčí bude mít u sebe píšťalku a bude znalý pravidel MSKN (píšťalku zapujčíme).

Sběrač nábojů, bude mít u sebe rozlišovací vestu (vesty zajistíme).

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode