... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

I. kolo MSKN Ostrava

 

SOUTĚŽ.

V sobotu 18. února 2023, se na SVČ Ostrava - Moravská Ostrava, uskuteční I. kolo MSKN (kdy MSKN má celkem tři kola), a to od 09:00 - 16:00 hodin. Body za umístění v každém kole za každý tým v dané kategorii se sčítají, a středisko s nejvyšším celkovým počtem bodů po třech kolech obdrží pohár a stane se Mistrem Moravskoslezského kraje v dané kategorii. Účelem je aby se v soutěži vystřídalo co nejvíce dětí daných kroužků. Do tohoto prvního kola můžeme vyslat 1. tým kategorie MINI, 2. týmy kategorie MLADŠÍ a 1. tým kategorie STARŠÍCH.

 

- propozice závodu -

 

NOMINOVANÍ HRÁČI.

 

MINI.

1. Zbořil Jakub, Klaput Matyáš, Moravčinský Alexander

 

MLADŠÍ.

1. Kawulok Adam, Gavlovský Adam, Lukašík Michal

2. Sznapka Jakub, Humlíček Václav, Labaj Adam

 

STARŠÍ.

1. Pletnický Lukáš, Medviď Michal, Slavič Jakub

 

POTVRZENÍ ÚČASTI.

Nominace hráčů se může změnit na základě, pokud rodiče nepotvrdí účast hráče nejpozději do 28.01.2023 do 20:00 hodin, nebo pokud do doby zápasu hráč nebude moci ze zdravotních nebo rodinných důvodů. Nepotvrzení hráče zasílají rodiče na email „Zdeněk“ nebo nepotvrzují zde v „kniha o všem“. Každý hráč kterého rodiče neomluví do 28.01.2023 do 2000 hodin je automaticky brán že se zůčastní. Účastněný hráč je pak vždy  žlutě označen.

 

STARTOVNÉ - PLATBA.

Startovné, cesta tam i zpět, medaile, doprovod jsou v ceně 220,- Kč / hráč. Na tuto částku přijde platební příkaz na kontaktní email uvedený v přihlášce dítěte do kroužku spolu s variabilním symbolem. Teprve pak na základě pokynů z tohoto emailu uhradíte startovné.  Z případného zbytku se zakoupí drobné (sladké odměny na tréninky).

 

SRAZ NA SOUTĚŽ.

Sraz všech účastníků soutěže včetně doprovodu je v sobotu 18. února 2023 v 07:30 hodin (odjezd vlaku v 07:59 hodin), na hl. vlakovém nádraží Karviná.

 

NÁVRAT ZE SOUTĚŽE.

Návrat všech účastníků soutěže bude v sobotu 18. února 2023, nejpozději v 17:00 hodin na hl. vlakovém nádraží Karviná (prosím rodiče o dochvilnost). V případě jakéhokoli zpoždění delšího než 30 minut, budeme informovat sms zprávou na kontaktní telefonní číslo.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ NA SOUTĚŽ.

Každý hráč bude sbalený v jednom příručním zavazadle (batohu nebo sportovní tašce). Bude mít sbaleno: sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 1,5 litrovou láhev s pitím (nesmí být colové nápoje a energeťáky), větší svačinku, průkaz pojištěnce, drobné kapesné (30,- Kč), vlastní doporučený NERF blastr a ochranné brýle (nezaměnitelně označeny nálepkou nebo centrofixem).

 

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA.

V době mezi na potvrzením účasti hráče a soutěží a v průběhu soutěže, můžete kontaktovat  (kdykoli) o jakékoli změně či potřebě na níže uvedeném kontaktu:

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

NEDOPORUČUJEME - NEZODPOVÍDÁME.

Hráči nebudou mít náušnice ani řetízky, jiný než doporučený obnos peněz, žádnou elektroniku nebo mobilní telefony, věci z drahých kovů a nedoporučené doklady. V případě ztráty nebo zničení za tyto věci nezodpovídáme.

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode