... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

FINÁLE NERFLIGA ČR 2019 IVANČICE

 
- AKTUALIZACE 11.2.2020 v 13:00 HODIN -
 

jak jsem již jednou upozorňoval, blíží se zakončení herní sezóny NERFLIGY České republiky 2019 v kategorii mladší a starší, které proběhne v sobotu 15. února 2020 od 09:045 – 17:00 hodin v Ivančicích u Brna. Jde o postupovou soutěž od místních až po finálové republikové kolo, kdy se probojovali níže uvedené herní týmy až do tohoto finále republikového kola.

Dále vzhledem že se nám podařilo zajistit další autodopravu dětí našeho kroužku na finále NERFLIGY České republiky na základě získání „divoké karty“ pro náš kroužek. Můžeme tak vyslat další herní tým na danou soutěž v mladší kategorii. Další autodopravu nám bleskově nabídli rodiče Matyáše Andódyho, za což velice děkujeme.

Na základě udělené „divoké karty - za aktivitu kraje“ jsme tedy navrhli vytvořili další herní tým, který se bude moci zůčastnit této finálové soutěže. Předpokládám tedy, že mi všichni tito nově navržení členové (respektivně jejich zákonní zástupci – rodiče) potvrdí jejich účast na této soutěži obratem (emailem na mou adresu). Napsal jsem zde celé složení herních týmů s tím že nový další hráči jsou zvýrazněni červeně. Jsou to tyto herní týmy za NERF X TEAM, Karviná:

 

Mladší kategorie.

KILLERS – Klopec Václav, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš

TSUNAMI - Andódy Matyáš, Hudziec Roman, Ludvik Patrik, hrající náhradník: Mach Ondřej

Starší kategorie.

REBELOVÉ – Stuchlík Jan, Klopec Richard, Drien Tomáš a hrající náhradník: Kovařík Tomáš

 

Na základě své účasti a svého výkonu a spolupráce s týmem se mohou stát tito členové herního týmu na finále Mistrovství NERFLIGY České republiky 2019 i mistry. Což se například povedlo našemu hernímu týmu v sobotu 11.1.2020 v kategorii MINI, kde jsme tedy úřadující mistři České republiky NERFLIGY ČR MINI 2019.

 

Platba.

V ceně 300 Kč, je doprava na místo turnaje a zpět autem a teplý oběd. V nejbližších dnech přijde na email zákonných zástupců nominovaného hráče (email uvedený v přihlášce do kroužku) platební příkaz na částku 300 Kč/ nominovaný hráč (i náhradník). Platbu je třeba uhradit nejpozději tak, aby byla na účtu střediska do pátku  31.1.2020. Žlutě označeni hráči uhradí danou platbu v hotovosti na místě turnaje trenérovi Zdeňkovi.

 

Doprava.

Doprava na místo soutěže a zpět, bude zajištěna třemi vozy (služebním šestimístním a dvěma pěti místními osobními vozy) s profi řidiči.

 

Základní vybavení.

Všichni účastníci budou mít modré tričko kroužku s funkčním znakem a platnou dosaženou hodností, vlastní doporučený NERF blastr a vlastní ochranné brýle (vše řádně označené značkou majitele), 1,5 litrovou láhev na pití, celodenní svačinku, sportovní oblečení (tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, tepláky nebo kraťasy, mikinu), průkaz pojištěnce, kapesné. Zákaz brát chipsy a kolové nebo energetické nápoje!

 

!!! TEPLÝ OBĚD JE ZAJIŠTĚN PRO ÚČASTNÍKY  NA MÍSTĚ !!!

- PRAVDĚPODOBNĚ FORMOU OHŘÁTÝCH KRABIČEK - ŘÍZEK S BRAMBOREM -

 

Sraz na soutěž.

Nominované herní týmy i s náhradníky budou mít sraz dle určení, v sobotu  v 06:15 - 06:30 hodin. Zde si je přebere jejich  řidič vozu (nebo trenér) a naloží je do přistaveného vozidla.

 

Návrat ze soutěže.

Nominované herní týmy i s náhradníky budou po soutěži, rozvezeni domů. Přibližný čas návratu domů upřesníme osobně telefonicky nebo sms zprávou na kontaktní telefonní číslo zákonných zástupců hráče (uvedené v přihlášce do kroužku 60 minut před příjezdem). Předpoklad je v 19:30 - 20:00 hodin.

 

Potřebná dokumentace.

Děti dostanou na tréninku k podepsání svých rodičů souhlas s dopravou tam i zpět osobním vozem. Tento souhlas odevzdají na dalším tréninku nebo nejpozději v den nástupu do vozidla. Bez tohoto souhlasu nelze dítě vzít na soutěž. Pokud některý rodič nesouhlasí s dopravou dětí osobním vozem, má možnost jej dopravit na místo sám nebo jeho účast zrušit (dodáním informace).

 

Informovanost.

V případě jakékoli nenadálé situace, která znemožní účast některého z nominovaných hráčů. informujete prosím neprodleně jednoho z doprovodných trenérů.

 

Děti si mohou vzít vlastní mobilní telefony, MP3,4 nebo tablety (na zabavení po cestě tam a zpět). Po dobu soutěže dítěte, budou uloženy u trenéra (pokud si je u něj neuloží - trenér za ně nezodpovídá).

 

Zdeněk Uriček tel: 733 439 519

nebo

Zdeňka Grinvalská tel: 731 635 550

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode