... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

FINÁLE NERFLIGA ČR 2019 IVANČICE

 

jak jsem již jednou upozorňoval, blíží se zakončení herní sezóny NERFLIGY České republiky 2019 v kategorii mladší a starší, které proběhne v sobotu 15. února 2020 od 10:00 – 18:00 hodin v Ivančicích u Brna. Jde o postupovou soutěž od místních až po finálové republikové kolo, kdy se probojovali níže uvedené herní týmy až do tohoto finále republikového kola. Jsou to tyto herní týmy za NERF X TEAM, Karviná:

 

Mladší kategorie.

KILLERS – Klopec Václav, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš a hrající náhradník: Andódy Matyáš

Starší kategorie.

REBELOVÉ – Stuchlík Jan, Klopec Richard, Drien Tomáš a hrající náhradník: Kovařík Tomáš

 

Na základě své účasti a svého výkonu a spolupráce s týmem se mohou stát tito členové herního týmu na finále Mistrovství NERFLIGY České republiky 2019 i mistry. Což se například povedlo našemu hernímu týmu v sobotu 11.1.2020 v kategorii MINI, kde jsme tedy úřadující mistři České republiky NERFLIGY ČR MINI 2019.

 

Platba.

V ceně 300 Kč, je doprava na místo turnaje a zpět autem a teplý oběd. V nejbližších dnech přijde na email zákonných zástupců nominovaného hráče (email uvedený v přihlášce do kroužku) platební příkaz na částku 300 Kč/ nominovaný hráč (i náhradník). Platbu je třeba uhradit nejpozději tak, aby byla na účtu střediska do pátku  31.1.2020.

 

Doprava.

Doprava bude zajištěna dvěma vozy (služebním šestimístním a osobním vozem) s profesionálními řidiči.

 

Základní vybavení.

Všichni účastníci budou mít modré tričko kroužku s funkčním znakem a platnou dosaženou hodností, vlastní doporučený NERF blastr a vlastní ochranné brýle (vše řádně označené značkou majitele), 1,5 litrovou láhev na pití, celodenní svačinku, sportovní oblečení (tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou, tepláky nebo kraťasy, mikinu), průkaz pojištěnce, kapesné.

 

Sraz na soutěž.

Nominované herní týmy i s náhradníky budou mít sraz na hl. vlakovém nádraží Karviná, v sobotu  v 07:00 hodin. Zde si je přebere jejich trenér a naloží do připravených dvou vozů.

 

Návrat ze soutěže.

Nominované herní týmy i s náhradníky budou po soutěži, rozvezeni domů. Přibližný čas návratu domů upřesníme osobně telefonicky nebo sms zprávou na kontaktní telefonní číslo zákonných zástupců hráče (uvedené v přihlášce do kroužku 30 minut před příjezdem).

 

Potřebná dokumentace.

Dětem na tréninku rozdáme přihlášku na soutěž se souhlasem dopravy dětí služebním a soukromým vozem. Tuto přihlášku a souhlas s podpisem zák. zástupce hráče musí být odevzdán nejpozději v den odjezdu na soutěž, jinak nelze hráče na soutěž přibrat.

 

Informovanost.

V případě jakékoli nenadálé situace, která znemožní účast některého z nominovaných hráčů. informujete prosím neprodleně jednoho z doprovodných trenérů.

 

Zdeněk Uriček tel: 733 439 519

nebo

Zdeňka Grinvalská tel: 731 635 550

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode