... OSUD JE TO, CO SI SAMI PŘIPRAVÍME ...

BITVA TŘECH ARMÁD

 
 
! BITVA JE URČENA PRO VŠECHNY ČLENY KROUŽKU A JEJICH RODIČE !
 
INFORMACI O ÚČASTI DODAT
DO 14.10.2020 DO 22:00 HODIN
ONLINE "KNIHA O VŠEM" NEBO EMAIL "ZDENĚK"!
 

Bitva třech armád je terénní hra pro maximálně 40 hráčů z řad členů našeho kroužku a jejich rodičů. Hra je akční a zároveň obranná. Hra proběhne v lesním terénu v lese u Petrovic za Střediskem volného času Juventus, Karviná. Členové herních týmů mohou používat jakýkoli NERF blastr (manuální nebo elektrický pohon) s neomezeným zásobníkem.

Tři herní týmy jsou vojenské jednotky plnící misi se stanovenými úkoly za pomocí GPS souřadnic a svým pevným táborem. Čtvrtý herní tým je speciální likvidační, jehož úkolem je napadat tyto vojenské jednotky a odebírat jim herní životy. Hra by měla trvat 2,5 hodiny čistého času.

 

JAK BUDE AKCE VYPADAT.

Děti a rodiče se rozdělí do tří herních týmů předem. Každý herní tým bude mít jednoho průvodce hrou s GPS přístrojem a zadáním úkolů a pravidel hry. Každý tým se vydá hned na začátku hry na své tábořiště dle svého průvodce, kde si rozdělí úkoly a v určený čas začne hra. Herní tým následně vyhledává body GPS v terénu a získává telefonní čísla z těchto nalezených stanovišť GPS.

Zároveň však herní tým musí ve svém tábořišti bránit získanou věc proto ostatním herním týmům. V prostoru hry se bude pohybovat likvidační komando, které bojuje proti všem herním týmům s úkolem odebírat jim životy a zdržovat při plnění úkolu co nejdříve najít celé telefonní číslo a zavolat o vyzvednutí. Jednoduchá hra, jednoduchá pravidla, akce a zábava. A to vše v určeném čase a s předem daným množstvím nábojů.

 

KDY AKCE PROBĚHNE A KDE.

Akce by měla proběhnout ve středu 28. 10. 2020, od 13:00 - 16:00 hodin v prostoru Petrovického lesa. Akce je určena pro všechny přihlášené děti kroužku a jejich rodiče.

 

NÁKLADY AKCE.

Cena pro účastníka je 80 Kč. V ceně je příprava a materiál hry, doprava materiálu na místo, diplomky a medaile. Teplý čaj ve várnici. V případě mimořádného opatření nařízeného vládou v souvislosti Covid 19, kdy by se akce nemohla uskutečnit. Budou veškeré prostředky vráceny přihlášeným účastníkům.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE.

 

SRAZ NA AKCI.

Sraz všech přihlášených účastníků bude na shromaždišti u restaurace Beskyd, ve středu 28.10.2020 v 12:30 hodin (zde si děti bez rodičů přeberou trenéři). Cesta na místo hry trvá 20 minut. Zahájení hry bude v 13:00 hodin. Buďte proto prosím dochvilní ať nemusíme zkracovat hru (nezapomeňte že se už brzy stmívá).

 

UKONČENÍ AKCE.

Hra bude ukončena ve středu 28.10.2020 v 15:30 hodin a děti bez rodičů opět odvedeni na stejném seřadišti u restaurace Beskyd (zde by měli být v 16:00 hodin/ 16:30 hodin). Zde si děti bez rodičů vyzvednou jejich rodiče.

 

PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI.

Na akci je třeba se přihlásit předem na našich webových stránkách online v sekci „kniha - o všem“, nebo na email Zdeněk. Nejpozději 14.10.2020 do 22:00 hodin. Všichni přihlášení dostanou potvrzující informaci o účasti (buď online „kniha - o všem“, nebo pomocí emailu).

 

ÚHRADA AKCE.

Na základě přihlášení přijde každému účastníkovi email s platebními informacemi a variabilním symbolem. Na základě této informace je nutné poplatek uhradit, tak aby byl připsán na účet střediska nejpozději 21.10.2020.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ NA AKCI.

Každý účastník akce bude sbalen v jednom batůžku. Každý účastník by měl být oblečen do terénu (doporučujeme maskáče) - samozřejmě teplé oblečení (které se může popřípadě i zašpinit) a vhodnou obuv,termosku na teplý (nebo již s teplým čajem), drobnou svačinu, vlastní NERF blaster (nemusí být originál) a může být na manuální i elektrický pohon (avšak na šipky elite ne akustrike), vlastní ochranné brýle, ochrannou roušku nebo šátek, rukavice.

 

NEDOPORUČUJEME.

Nedoporučujeme dětem sebou brát jakoukoli elektroniku nebo cenné věci - nezodpovídáme za ně. Pokud si vezmou děti mobilní telefon nebo jakoukoli jinou elektroniku dodržují pravidlo člena kroužku o mobilních telefonech.

 

ORGANIZÁTOR AKCE.

 

Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519

email: Ur.Zd@seznam.cz

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ POŘ.
PŘIH.
PŘIJMENÍ A JMÉNO
PŘIHLÁŠENÉHO HRÁČE
KATEG. TEAM DATUM
PŘIHLÁŠENÍ
DATUM
PLATBY
  01 NASTULCZYK
MARTIN MLADŠÍ - 17.9.20 - 02 ANDÓDY
MATYÁŠ STARŠÍ - 17.9.20 - 03 KLOPEC
RICHARD STARŠÍ - 17.9.20 - 04 KLOPEC
VÁCLAV MLADŠÍ - 17.9.20 - 05           06           07           08           09           10          

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce-teamu/laser-game-hornik-ostrava/
TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ
POŘ.
PŘIH.
PŘIJMENÍ A JMÉNO
PŘIHLÁŠENÉHO HRÁČE
KATEG. TEAM DATUM
PŘIHLÁŠENÍ
DATUM
PLATBY
 
01 NOVÁČEK
FRANC
MLADŠÍ ZABIJÁCI 17.9.20 -
02 -
-
- - - -
03 -
-
- - - -
04 -
-
- - - -
05 -
-
- - - -
06 -
-
- - - -
07 -
-
- - - -
08 -
-
- - - -
09 -
-
- - - -
10 -
-
- - - -

 

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode